mp:Draft Testen Kickstart Ontwikkelfase: verschil tussen versies
(→Voorbereiding) |
(→Voorbereiding) |
||
Regel 7: | Regel 7: | ||
=Voorbereiding= | =Voorbereiding= | ||
− | + | Om te kunnen testen tijdens de ontwikkelfase is het noodzakelijk dat de leverancier toegang heeft tot de benodigde tooling en omgevingen. Op de pagina [[mp:Draft_Testtooling|Tooling & omgevingen Kickstart Medicatieoverdracht]] staat beschreven hoe een account of toegang aangevraagd kan worden. | |
=Uitvoering= | =Uitvoering= |
Versie van 15 feb 2023 om 18:03
Aan deze pagina wordt momenteel gewerkt. |
Tijdens de realisatie test de leverancier haar ontwikkelde product. Om ervoor te zorgen dat het product gereed is voor de volgende fase en de validatie gaat er op drie onderdelen getest worden: inhoud, infrastructuur en een ketentest.
Voor het testen door de leveranciers tijdens de testfase zal de leverancier gebruik maken van een set aan testmateriaal. Daarnaast zijn omgevingen beschikbaar waarmee de leverancier kan testen op inhoud of infrastructuur.
Inhoud
[verbergen]1 Voorbereiding
Om te kunnen testen tijdens de ontwikkelfase is het noodzakelijk dat de leverancier toegang heeft tot de benodigde tooling en omgevingen. Op de pagina Tooling & omgevingen Kickstart Medicatieoverdracht staat beschreven hoe een account of toegang aangevraagd kan worden.