jgz:V0.1 Test BDSV Registratiescenario: verschil tussen versies
(→Inleiding) |
(→Scenario 1: Registratie BDS-V) |
||
| Regel 26: | Regel 26: | ||
= Scenario's = | = Scenario's = | ||
== Scenario 1: Registratie BDS-V == | == Scenario 1: Registratie BDS-V == | ||
| − | Doel: Toetsen of het | + | Doel: Toetsen of er conform het BDS-V scenario geregistreerd kan worden. |
Voer voor dit scenario de volgende stappen uit: | Voer voor dit scenario de volgende stappen uit: | ||
| − | # Maak een dossier aan in uw systeem met de gegevens [https://informatiestandaarden.nictiz.nl/wiki/jgz:V7_test_dossieroverdracht_Scenario_1_XXX_Paridon XXX_Paridon] | + | # Controleer de volgende aspecten: |
| − | + | ||
| − | + | Maak een dossier aan in uw systeem met de gegevens [https://informatiestandaarden.nictiz.nl/wiki/jgz:V7_test_dossieroverdracht_Scenario_1_XXX_Paridon XXX_Paridon]. | |
Versie van 17 dec 2025 om 20:42
1 Doelgroep
De doelgroep van deze pagina is de leverancier die zelfstandig testen uitvoert voor het vastleggen van gezondheidsinformatie in een bronsysteem van de jeugdgezondheidszorg.
2 Inleiding
Deze pagina beschrijft de wijze waarop het registratiescenario BDS V door een DDJGZ leverancier getest kan worden. Gegeven het feit dat er voor dit registratiescenario geen technische berichten ontwikkeld zijn, is het niet mogelijk om het scenario met behulp van een simulator te testen. In overleg met de leveranciers zal bepaald worden welke materialen beschikbaar gesteld kunnen worden voor testdoeleinden. De testmaterialen kunnen worden aangevuld en gewijzigd (n.a.v. bevindingen). Deze aanpassingen worden vermeld in Functioneel ontwerp Basis Dataset Volwassenen JGZ 0.1.0-beta.1.
3 Scenario's
3.1 Scenario 1: Registratie BDS-V
Doel: Toetsen of er conform het BDS-V scenario geregistreerd kan worden. Voer voor dit scenario de volgende stappen uit:
- Controleer de volgende aspecten:
Maak een dossier aan in uw systeem met de gegevens XXX_Paridon.