mp:VDraft Testen Kickstart SIT: verschil tussen versies
(→Exit Criteria) |
|||
| Regel 19: | Regel 19: | ||
# De leverancier heeft de in Interoplab vastgelegde testscripts voor de [[mp:Draft_Testen_Kickstart#Relevante_transacties|relevante transacties]] succesvol uitgevoerd en toont daarmee aan dat: | # De leverancier heeft de in Interoplab vastgelegde testscripts voor de [[mp:Draft_Testen_Kickstart#Relevante_transacties|relevante transacties]] succesvol uitgevoerd en toont daarmee aan dat: | ||
| − | |||
## de transacties inhoudelijk correct zijn, en | ## de transacties inhoudelijk correct zijn, en | ||
| − | |||
## de berichtenuitwisseling via het LSP correct verloopt. | ## de berichtenuitwisseling via het LSP correct verloopt. | ||
| − | |||
# De aanwezige bevindingen zijn niet blokkerend. | # De aanwezige bevindingen zijn niet blokkerend. | ||
Wanneer aan deze criteria is voldaan, geeft het validatieloket een Go om door te gaan naar de Ketentest. | Wanneer aan deze criteria is voldaan, geeft het validatieloket een Go om door te gaan naar de Ketentest. | ||
Versie van 25 mrt 2026 om 10:53
|
Deze pagina is nog in bewerking |
1 Afronding
1.1 Werkwijze
De leverancier voert de relevante Interoplab-testscripts uit, waarna deze worden beoordeeld door het validatieloket.
- Voor verstuurde berichten (versturen/beschikbaar stellen) vindt de toetsing plaats met behulp van simulatoren. Hiermee wordt aangetoond dat de berichten inhoudelijk correct zijn.
- Voor ontvangen berichten (ontvangen/raadplegen) worden schermafbeeldingen geüpload. Hiermee wordt aangetoond dat de berichten correct zijn verwerkt en weergegeven in een basale gebruikersinterface.
1.2 Exit Criteria
- De leverancier heeft de in Interoplab vastgelegde testscripts voor de relevante transacties succesvol uitgevoerd en toont daarmee aan dat:
- de transacties inhoudelijk correct zijn, en
- de berichtenuitwisseling via het LSP correct verloopt.
- De aanwezige bevindingen zijn niet blokkerend.
Wanneer aan deze criteria is voldaan, geeft het validatieloket een Go om door te gaan naar de Ketentest.
