mp:Draft Testen Kickstart Proof of Concept (PoC) Consolidatie: verschil tussen versies
(→MBH D) |
(→MBH C) |
||
| Regel 118: | Regel 118: | ||
! MBH C !! colspan="2" | Script 1 !! Script 2 !! Script 3 | ! MBH C !! colspan="2" | Script 1 !! Script 2 !! Script 3 | ||
|- | |- | ||
| − | | Volgorde || colspan="2" | Consolidatie C.MA-1 || Consolidatie C.MA- | + | | Volgorde || colspan="2" | Consolidatie C.MA-1 || Consolidatie C.MA-3 || Consolidatie C.MA-2 |
|- | |- | ||
| − | | Omschrijving || colspan="2" | MA van ander wijzigen || MA van ander | + | | Omschrijving || colspan="2" | MA van ander wijzigen || MA van ander onderbreken|| MA van ander stoppen |
|- | |- | ||
| − | | Beschikbaarstellend systeem || colspan="2" | Leverancier 1 || Leverancier | + | | Beschikbaarstellend systeem || colspan="2" | Leverancier 1 || Leverancier 1 || Leverancier 2 |
|- | |- | ||
| − | | Raadplegend systeem 1 || colspan="2" | Leverancier 2 || Leverancier | + | | Raadplegend systeem 1 || colspan="2" | Leverancier 2 || Leverancier 2 || Leverancier 1 |
|- | |- | ||
| Bouwstenen || MA C.1 || MA C.2 || MA C.2 || MA C.3 | | Bouwstenen || MA C.1 || MA C.2 || MA C.2 || MA C.3 | ||
Versie van 8 apr 2025 om 13:37
Proof of Concept: Consolidatie scripts
Ten behoeve van de test van consolidatie tijdens de PoC fase zijn Interoplab testscript in zogenaamde 'treintjes' in een volgorde geplaatst.
Hieronder is per medicamenteuze behandeling (MBH) weergegeven:
- De aan te maken uitgangssituatie.
- De volgorde van de testscripts.
- De rolverdeling per testscript (beschikbaar stellen / raadplegen).
- Een omschrijving van het testscript met per bouwsteen de uit te voeren actie.
Let op: zorg ervoor dat je de MBH bij de juiste stap/fase uitvoert.
Stap 3 & 4
Consolidatie eenvoudig
Instructie
Tip Indien je een zelfde 'treintje' vanuit dezelfde rol reeds eerder hebt uitgevoerd kan, om de administratielast te verlichten, ten behoeve van inhoudelijke informatie (medicatie/datums/etc.) verwezen worden naar de eerder uitgevoerde testinstance. |
MBH A
Uitgangsituatie:
| Leverancier | Bouwstenen |
|---|---|
| Leverancier 2 |
Registreer MBH A:
|
| Leverancier 1 | Raadpleeg MBH A |
Scripts:
| MBH A | Script 1 | Script 2 | ||
|---|---|---|---|---|
| Volgorde | Consolidatie A.MA-1 | Consolidatie A.MA-2 | ||
| Omschrijving | MA in de toekomst wijzigen | MA onderbreken | ||
| Beschikbaarstellend systeem | Leverancier 1 | Leverancier 2 | ||
| Raadplegend systeem 1 | Leverancier 2 | Leverancier 1 | ||
| Bouwstenen | MA A.1 | MA A.2 | MA A.2 | MA A.3 |
| Actie | Stop MA | Start MA | Stop MA | Start MA |
| Verwacht resultaat | ||||
MBH B
Uitgangsituatie:
| Leverancier | Bouwstenen |
|---|---|
| Leverancier 2 |
Registreer MBH B:
|
| Leverancier 1 | Raadpleeg MBH B |
Scripts:
| MBH B | Script 1 | Script 2 | |
|---|---|---|---|
| Volgorde | Consolidatie B.MA-1 | Consolidatie B.MGB-2 | |
| Omschrijving | MA wijzigen | MGB stoppen | |
| Beschikbaarstellend systeem | Leverancier 1 | Leverancier 2 | |
| Raadplegend systeem 1 | Leverancier 2 | Leverancier 1 | |
| Bouwstenen | MA B.1 | MA B.2 | MGB B.2 |
| Actie | Stop MA | Start MA | Stop MGB |
| Verwacht resultaat |
|
MGB is gestopt | |
MBH C
Uitgangsituatie:
| Leverancier | Bouwstenen |
|---|---|
| Leverancier 2 |
Registreer MBH C:
|
| Leverancier 1 | Raadpleeg MBH C |
Scripts:
| MBH C | Script 1 | Script 2 | Script 3 | |
|---|---|---|---|---|
| Volgorde | Consolidatie C.MA-1 | Consolidatie C.MA-3 | Consolidatie C.MA-2 | |
| Omschrijving | MA van ander wijzigen | MA van ander onderbreken | MA van ander stoppen | |
| Beschikbaarstellend systeem | Leverancier 1 | Leverancier 1 | Leverancier 2 | |
| Raadplegend systeem 1 | Leverancier 2 | Leverancier 2 | Leverancier 1 | |
| Bouwstenen | MA C.1 | MA C.2 | MA C.2 | MA C.3 |
| Actie | Stop MA | Start MA | Stop MA | Start MA |
MBH D
Uitgangsituatie:
| Leverancier | Bouwstenen |
|---|---|
| Leverancier 2 |
Registreer MBH D:
|
| Leverancier 1 | Raadpleeg MBH D |
Scripts:
| MBH D | Script 1 | |
|---|---|---|
| Volgorde | Consolidatie D-MGB-1 | |
| Omschrijving | MGB onderbreken | |
| Beschikbaarstellend systeem | Leverancier 1 | |
| Raadplegend systeem 1 | Leverancier 2 | |
| Bouwstenen | MGB D.1 | MGB D.2 |
| Actie | Stop MGB | Start MGB |
| Verwacht resultaat | MGB is onderbroken | |
MBH E
Uitgangsituatie:
| Leverancier | Bouwstenen |
|---|---|
| Leverancier 2 |
Registreer MBH E:
|
| Leverancier 1 | Raadpleeg MBH E |
Scripts:
| MBH E | Script 1 | Script 2 | |
|---|---|---|---|
| Volgorde | Consolidatie E.MA-1 | Consolidatie E.MA-2 | |
| Omschrijving | MA wijzigen dichterbij in toekomst | MA van ander annuleren | |
| Beschikbaarstellend systeem | Leverancier 1 | Leverancier 2 | |
| Raadplegend systeem 1 | Leverancier 2 | Leverancier 1 | |
| Bouwstenen | MA E.1 | MA E.2 | MA E.2 |
| Actie | Stop MA | Start MA | Stop MA |
Stap 3 t/m 6
Aangezien vanaf stap 5 ook het AIS kan beschikbaar stellen is onderstaande instructie van toepassing.
Instructie
|
Consolidatie Fase 1: Eenvoudig
MBH B
Uitgangsituatie:
| Leverancier | Bouwstenen |
|---|---|
| Voorschrijver 2 |
Registreer MBH B en stuur deze naar Verstrekker:
|
| Verstrekker |
Registreer op MBH B:
|
| Voorschrijver 1 | Raadpleeg MBH B |
Scripts:
| MBH B | Script 1 | Script 2 |
|---|---|---|
| Volgorde | Consolidatie B.MGB-2 | Consolidatie B.TA-2 |
| Omschrijving | MGB stoppen | TA stoppen |
| Beschikbaarstellend systeem | Voorschrijver 1 | Verstrekker |
| Raadplegend systeem 1 | Voorschrijver 2 | Voorschrijver 1 |
| Raadplegend systeem 2 | Verstrekker | Voorschrijver 2 |
| Raadplegend systeem 3 (optioneel) | Leverancier 4 | Leverancier 4 |
| Bouwstenen | MGB B.2 | TA B.2 |
| Actie | Stop MGB | Stop TA |
| Verwacht resultaat | MGB gestopt | TA Gestopt |
MBH C
Uitgangsituatie:
| Leverancier | Bouwstenen |
|---|---|
| Voorschrijver 2 |
Registreer MBH C en stuur deze naar Verstrekker:
|
| Verstrekker |
Registreer op MBH C:
|
| Voorschrijver 1 | Raadpleeg MBH C |
Scripts:
| MBH C | Script 1 | Script 2 |
|---|---|---|
| Volgorde | Consolidatie C.MA-2 | Consolidatie C.TA-2 |
| Omschrijving | MA van ander stoppen | TA van ander stoppen |
| Beschikbaarstellend systeem | Voorschrijver 1 | Verstrekker |
| Raadplegend systeem 1 | Voorschrijver 2 | Voorschrijver 1 |
| Raadplegend systeem 2 | Verstrekker | Voorschrijver 2 |
| Raadplegend systeem 3 (optioneel) | Leverancier 4 | Leverancier 4 |
| Bouwstenen | MA C.2 | TA C.2 |
| Actie | Stop MA | Stop TA |
| Verwacht resultaat | MA gestopt | TA gestopt |
Consolidatie Fase 2: Complex
MBH A
Uitgangsituatie:
| Leverancier | Bouwstenen |
|---|---|
| Voorschrijver 2 |
Registreer MBH A en stuur deze naar Verstrekker:
|
| Verstrekker |
Registreer op MBH A:
|
| Voorschrijver 1 | Raadpleeg MBH A |
Scripts:
| MBH A | Script 1 | Script 2 | ||
|---|---|---|---|---|
| Volgorde | Consolidatie A.MA-1 | Consolidatie A.TA-1 | ||
| Omschrijving | MA in de toekomst wijzigen | TA in de toekomst wijzigen | ||
| Beschikbaarstellend systeem | Voorschrijver 1 | Verstrekker | ||
| Raadplegend systeem 1 | Voorschrijver 2 | Voorschrijver 1 | ||
| Raadplegend systeem 2 | Verstrekker | Voorschrijver 2 | ||
| Raadplegend systeem 3 (optioneel) | Leverancier 4 | Leverancier 4 | ||
| Bouwstenen | MA A.1 | MA A.2 | TA A.1 | TA A.2 |
| Actie | Stop MA | Start MA | Stop TA | Start TA |
| Verwacht resultaat | MA in de toekomst gewijzigd | TA in de toekomst gewijzigd | ||
MBH B
Uitgangsituatie:
| Leverancier | Bouwstenen |
|---|---|
| Voorschrijver 2 |
Registreer MBH B en stuur deze naar Verstrekker:
|
| Verstrekker |
Registreer op MBH B:
|
| Voorschrijver 1 | Raadpleeg MBH B |
Scripts:
| MBH B | Script 1 | Script 2 | Script 3 | Script 4 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Volgorde | Consolidatie B.MA-1 | Consolidatie B.TA-1 | Consolidatie B.MGB-2 | Consolidatie B.TA-2 | ||
| Omschrijving | MA wijzigen | TA wijzigen | MGB van ander stoppen | TA stoppen | ||
| Beschikbaarstellend systeem | Voorschrijver 2 | Verstrekker | Voorschrijver 2 | Verstrekker | ||
| Raadplegend systeem 1 | Voorschrijver 1 | Voorschrijver 1 | Voorschrijver 1 | Voorschrijver 1 | ||
| Raadplegend systeem 2 | Verstrekker | Voorschrijver 2 | Verstrekker | Voorschrijver 2 | ||
| Raadplegend systeem 3 (optioneel) | Leverancier 4 | Leverancier 4 | Leverancier 4 | Leverancier 4 | ||
| Bouwstenen | MA B.1 | MA B.2 | TA B.1 | TA B.2 | MGB B.2 | TA B.2 |
| Actie | Stop MA | Start MA | Stop TA | Start TA | Stop MGB | Stop TA |
| Verwacht resultaat | MA gewijzigd | TA gewijzigd | MGB van ander gestopt | TA gestopt | ||
MBH C
Uitgangsituatie:
| Leverancier | Bouwstenen |
|---|---|
| Voorschrijver 2 |
Registreer MBH C en stuur deze naar Verstrekker:
|
| Verstrekker |
Registreer op MBH C:
|
| Voorschrijver 1 | Raadpleeg MBH C |
Scripts:
| MBH C | Script 1 | Script 2 | Script 3 | Script 4 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Volgorde | Consolidatie C.MA-1 | Consolidatie C.TA-1 | Consolidatie C.MA-2 | Consolidatie C.TA-2 | ||
| Omschrijving | MA van ander wijzigen | TA van ander wijzigen | MA van ander stoppen | TA van ander stoppen | ||
| Beschikbaarstellend systeem | Voorschrijver 1 | Verstrekker | Voorschrijver 2 | Verstrekker | ||
| Raadplegend systeem 1 | Voorschrijver 2 | Voorschrijver 1 | Voorschrijver 1 | Voorschrijver 1 | ||
| Raadplegend systeem 2 | Verstrekker | Voorschrijver 2 | Verstrekker | Voorschrijver 2 | ||
| Raadplegend systeem 3 (optioneel) | Leverancier 4 | Leverancier 4 | Leverancier 4 | Leverancier 4 | ||
| Bouwstenen | MA C.1 | MA C.2 | TA C.2 | TA C.2 | MA C.2 | TA C.2 |
| Actie | Stop MA | Start MA | Stop TA | Start TA | Stop MA | Stop TA |
| Verwacht resultaat | MA van ander gewijzigd | TA van ander gewijzigd | MA van ander gestopt | TA van ander gestopt | ||
MBH E
Uitgangsituatie:
| Leverancier | Bouwstenen |
|---|---|
| Voorschrijver 2 |
Registreer MBH E en stuur deze naar Verstrekker:
|
| Verstrekker |
Registreer op MBH A:
|
| Voorschrijver 1 | Raadpleeg MBH E |
Scripts:
| MBH E | Script 1 | Script 2 | ||
|---|---|---|---|---|
| Volgorde | Consolidatie E.MA-1 | Consolidatie E.TA-1 | ||
| Omschrijving | MA wijzigen dichterbij in toekomst | TA wijzigen dichterbij in toekomst | ||
| Beschikbaarstellend systeem | Voorschrijver 1 | Verstrekker | ||
| Raadplegend systeem 1 | Voorschrijver 2 | Voorschrijver 1 | ||
| Raadplegend systeem 2 | Verstrekker | Voorschrijver 2 | ||
| Raadplegend systeem 3 (optioneel) | Leverancier 4 | Leverancier 4 | ||
| Bouwstenen | MA E.1 | MA E.2 | TA E.1 | TA E.2 |
| Actie | Stop MA | Start MA | Stop TA | Start TA |
| Verwacht resultaat | MA gewijzigd dichterbij in toekomst | TA gewijzigd dichterbij in toekomst | ||
Consolidatie Fase 3: Complexere werkprocessen
Onderstaande scripts en uitgangsituaties zijn work in progress. De uitgangsituatie aan de hand van Parasoft patiënten wordt nog besproken als aanpak.
MBH A
| MBH A | Script 1 | Script 2 | Script 3 | Script 4 | Script 5 | Script 6 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volgorde | Consolidatie A.MA-1 | Consolidatie A.TA-1 | Consolidatie A.MA-2 | Consolidatie A.TA-2 | Consolidatie A.MA-3 | Consolidatie A.TA-3 | ||||||
| Omschrijving | MA in de toekomst wijzigen | TA in de toekomst wijzigen | MA onderbreken | TA onderbreken | MA annuleren | TA annuleren | ||||||
| Beschikbaarstellend systeem | Voorschrijver 1 | Verstrekker | Voorschrijver 2 | Verstrekker | Voorschrijver 1 | Verstrekker | ||||||
| Raadplegend systeem 1 | Voorschrijver 2 | Voorschrijver 1 | Voorschrijver 1 | Voorschrijver 1 | Voorschrijver 2 | Voorschrijver 1 | ||||||
| Raadplegend systeem 2 | Verstrekker | Voorschrijver 2 | Verstrekker | Voorschrijver 2 | Verstrekker | Voorschrijver 2 | ||||||
| Raadplegend systeem 3 (optioneel) | Leverancier 4 | Leverancier 4 | Leverancier 4 | Leverancier 4 | Leverancier 4 | Leverancier 4 | ||||||
| Bouwstenen | MA A.1 | MA A.2 | TA A.1 | TA A.2 | MA A.2 | MA A.3 | TA A.2 | TA A.3 | MA A.2 | TA A.2 | ||
| Actie | Stop MA | Start MA | Stop TA | Start TA | Stop MA | Start MA | Stop TA | Start TA | Stop MA | Stop TA | ||
| Verwacht resultaat | MA gewijzigd in toekomst | TA gewijzigd in toekomst | MA onderbroken | TA onderbroken | MA geannuleerd | TA geannuleerd | ||||||
MBH B
Uitgangsituatie:
| Leverancier | Bouwstenen |
|---|---|
| Voorschrijver 1 |
Raadpleeg Parasoft patiënt met BSN ... en de bijbehorende MBH:
|
Scripts:
| MBH B | Script 1 | Script 2 | Script 3 | Script 4 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Volgorde | Consolidatie B.MA-1 | Consolidatie B.TA-1 | Consolidatie B.MGB-2 | Consolidatie B.TA-2 | ||
| Omschrijving | MA wijzigen | TA wijzigen | MGB van ander stoppen | TA stoppen | ||
| Beschikbaarstellend systeem | Voorschrijver 1 | Verstrekker | Voorschrijver 2 | Verstrekker | ||
| Raadplegend systeem 1 | Voorschrijver 2 | Voorschrijver 1 | Voorschrijver 1 | Voorschrijver 1 | ||
| Raadplegend systeem 2 | Verstrekker | Voorschrijver 2 | Verstrekker | Voorschrijver 2 | ||
| Raadplegend systeem 3 (optioneel) | Leverancier 4 | Leverancier 4 | Leverancier 4 | Leverancier 4 | ||
| Bouwstenen | MA B.1 | MA B.2 | TA B.1 | TA B.2 | MGB B.2 | TA B.2 |
| Actie | Stop MA | Start MA | Stop TA | Start TA | Stop MGB | Stop TA |
| Verwacht resultaat | MA gewijzigd | TA gewijzigd | MGB van ander gestopt | TA gestopt | ||
MBH C
Uitgangsituatie:
| Leverancier | Bouwstenen |
|---|---|
| Voorschrijver 2 |
Registreer MBH C en stuur deze naar Verstrekker:
|
| Verstrekker |
Registreer op MBH C:
|
| Voorschrijver 1 | Raadpleeg MBH C |
Scripts:
| MBH C | Script 1 | Script 2 | Script 3 | Script 4 | Script 5 | Script 6 | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volgorde | Consolidatie C.MA-1 | Consolidatie C.TA-1 | Consolidatie C.MA-2 | Consolidatie C.TA-2 | Consolidatie C.MA-3 | Consolidatie C.TA-3 | ||||
| Omschrijving | MA van ander wijzigen | TA wijzigen | MA van ander onderbreken | TA onderbreken | MA van ander stoppen | TA stoppen | ||||
| Beschikbaarstellend systeem | Voorschrijver 1 | Verstrekker | Voorschrijver 2 | Verstrekker | Voorschrijver 2 | Verstrekker | ||||
| Raadplegend systeem 1 | Voorschrijver 2 | Voorschrijver 1 | Voorschrijver 1 | Voorschrijver 1 | Voorschrijver 1 | Voorschrijver 1 | ||||
| Raadplegend systeem 2 | Verstrekker | Voorschrijver 2 | Verstrekker | Voorschrijver 2 | Verstrekker | Voorschrijver 2 | ||||
| Raadplegend systeem 3 (optioneel) | Leverancier 4 | Leverancier 4 | Leverancier 4 | Leverancier 4 | Leverancier 4 | Leverancier 4 | ||||
| Bouwstenen | MA C.1 | MA C.2 | TA C.1 | TA C.2 | MA C.1 | MA C.3 | TA C.1 | TA C.3 | MA C.2 | TA C.2 |
| Actie | Stop MA | Start MA | Stop TA | Start TA | Stop MA | Start MA (later) | Stop TA | Start TA (later) | Stop MA | Stop TA |
| Verwacht resultaat | MA van ander gewijzigd | TA gewijzigd | MA van ander onderbroken | TA onderbroken | MA van ander gestopt | TA gestopt | ||||
MBH D
Uitgangsituatie:
| Leverancier | Bouwstenen |
|---|---|
| Voorschrijver 1 |
Raadpleeg Parasoft patiënt met BSN ... en de bijbehorende MBH:
|
Scripts:
| MBH D | Script 1 | Script 2 | ||
|---|---|---|---|---|
| Volgorde | Consolidatie D.MGB-1 | Consolidatie D.TA-1 | ||
| Omschrijving | MGB onderbreken | TA onderbreken | ||
| Beschikbaarstellend systeem | Voorschrijver 1 | Verstrekker | ||
| Raadplegend systeem 1 | Voorschrijver 2 | Voorschrijver 1 | ||
| Raadplegend systeem 2 | Verstrekker | Voorschrijver 2 | ||
| Raadplegend systeem 3 (optioneel) | Leverancier 4 | Leverancier 4 | ||
| Bouwstenen | MGB D.1 | MGB D.2 | TA D.1 | TA D.2 |
| Actie | Stop MGB | Start MGB | Stop TA | Start TA |
| Verwacht resultaat | MGB onderbroken | TA onderbroken | ||
MBH E
Uitgangsituatie:
| Leverancier | Bouwstenen |
|---|---|
| Voorschrijver 1 |
Raadpleeg Parasoft patiënt met BSN ... en de bijbehorende MBH 'MBH_300_toekomstig':
|
Scripts:
| MBH E | Script 1 | Script 2 | Script 3 | Script 4 | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volgorde | Consolidatie E.MA-1 | Consolidatie E.TA-1 | Consolidatie E.MA-2 | Consolidatie E.TA-2 | ||||
| Omschrijving | MA wijzigen dichterbij in toekomst | TA wijzigen dichterbij in toekomst | MA van ander annuleren | TA van ander annuleren | ||||
| Beschikbaarstellend systeem | Voorschrijver 1 | Verstrekker | Voorschrijver 1 | Verstrekker | ||||
| Raadplegend systeem 1 | Voorschrijver 2 | Voorschrijver 1 | Voorschrijver 2 | Voorschrijver 1 | ||||
| Raadplegend systeem 2 | Verstrekker | Voorschrijver 2 | Verstrekker | Voorschrijver 2 | ||||
| Raadplegend systeem 3 (optioneel) | Leverancier 4 | Leverancier 4 | Leverancier 4 | Leverancier 4 | ||||
| Bouwstenen | MA E.1 | MA E.2 | TA E.1 | TA E.2 | MA E.3 | TA E.3 | ||
| Actie | Stop MA | Start MA | Stop TA | Start TA | Stop MA | Stop TA | ||
| Verwacht resultaat | MA gewijzigd dichterbij in toekomst | TA gewijzigd dichterbij in toekomst | MA van ander geannuleerd | TA van ander geannuleerd | ||||
Consolidatie WDS
MBH F
Uitgangsituatie:
| Leverancier | Bouwstenen |
|---|---|
| Voorschrijver 1 |
Raadpleeg Parasoft patiënt ... met MBH ...
|
Scripts:
| MBH F | Script 1 | Script 2 | ||
|---|---|---|---|---|
| Volgorde | Consolidatie F.WDS-1 | Consolidatie F.WDS-2 | ||
| Omschrijving | WDS wijzigen | WDS van ander stoppen | ||
| Beschikbaarstellend systeem | Voorschrijver 1 | Voorschrijver 2 | ||
| Raadplegend systeem 1 | Voorschrijver 2 | Voorschrijver 1 | ||
| Raadplegend systeem 2 | Verstrekker | Verstrekker | ||
| Bouwstenen | Stop WDS F.2 | WDS F.3 | Stop MA F.1 | |
| Actie | Stop WDS | Start WDS | Stop MA | |
| Verwacht resultaat | WDS gewijzigd | MA en WDS gestopt | ||
MBH G
Uitgangsituatie:
| Leverancier | Bouwstenen |
|---|---|
| Voorschrijver 1 |
Raadpleeg Parasoft patiënt ... met MBH ...
|
Scripts:
| MBH G | Script 1 | |
|---|---|---|
| Volgorde | Consolidatie G.WDS-1 | |
| Omschrijving | WDS van ander onderbreken | |
| Beschikbaarstellend systeem | Voorschrijver 1 | |
| Raadplegend systeem 1 | Voorschrijver 2 | |
| Raadplegend systeem 2 | Verstrekker | |
| Bouwstenen | Stop WDS G.2 | WDS G.3 |
| Actie | Stop WDS | Start WDS |
| Verwacht resultaat | WDS onderbroken (middels 0-dosering) | |
MBH H
Uitgangsituatie:
| Leverancier | Bouwstenen |
|---|---|
| Voorschrijver 1 |
Raadpleeg Parasoft patiënt ... met MBH ...
|
Scripts:
| MBH H | Script 1 | |
|---|---|---|
| Volgorde | Consolidatie H.WDS-1 | |
| Omschrijving | WDS wijzigen in toekomst | |
| Beschikbaarstellend systeem | Voorschrijver 1 | |
| Raadplegend systeem 1 | Voorschrijver 2 | |
| Raadplegend systeem 2 | Verstrekker | |
| Bouwstenen | Stop WDS H.1 | WDS H.2 |
| Actie | Start WDS | Stop WDS |
| Verwacht resultaat | WDS gewijzigd in de toekomst | |