mp:Validaties MO: verschil tussen versies
(→Validatie succesvol afgerond) |
|||
| Regel 34: | Regel 34: | ||
| Zorgdoc || Zorgdoc || PGO || Patiënt || 19/12/2024 | | Zorgdoc || Zorgdoc || PGO || Patiënt || 19/12/2024 | ||
|- | |- | ||
| − | | Medimo || Medimo || EVS || Voorschrijver || 28/ | + | | Medimo || Medimo || EVS || Voorschrijver || 28/04/2025 |
|- | |- | ||
| − | | ChipSoft || HiX || ZIS || Voorschrijver || 14/ | + | | ChipSoft || HiX || ZIS || Voorschrijver || 14/05/2025 |
|- | |- | ||
| − | | ChipSoft || HiX || AIS || Verstrekker || 14/ | + | | ChipSoft || HiX || AIS || Verstrekker || 14/05/2025 |
|- | |- | ||
| − | | iSOFT || MicroHIS || HIS || Voorschrijver || 23/ | + | | iSOFT || MicroHIS || HIS || Voorschrijver || 23/05/2025 |
|} | |} | ||
Versie van 6 jun 2025 om 14:54
Inhoud
Algemeen
Hieronder vindt u een overzicht van leveranciers die gevalideerd zijn voor de verschillende stappen van het programma Medicatieoverdracht. Een leverancier wordt gevalideerd wanneer aan de volgende criteria is voldaan:
- Alle voorafgaande testfases zijn met succes afgerond.
- Inhoudelijke toets van de informatiestandaard Medicatieproces 9 (kwalificatie).
- Infrastructurele toets van de eisen voor de infrastructuur en randvoorwaardelijke generieke voorzieningen (acceptatie).
- Goedkeuring van bovensectorale gebruikerseisen door zorgaanbieders.
Stap 3: Voorschrijven
|
We zijn op dit moment nog bezig met de Kickstart. Na deze validatie mag er nog geen uitwisseling in productie plaatsvinden. |
Validatie succesvol afgerond
| Leverancier | Applicatienaam | Systeemtype | Rol | Validatiedatum |
|---|---|---|---|---|
| ASolutions | Trodis | TRIS | Voorschrijver | 30/07/2024 |
| CareConnections | nCare | eTDR | Toediener | 04/07/2024 |
| FarMedvisie | FarMedRx | EVS | Voorschrijver | 25/07/2024 |
| SmartMed | SmartMed | AIS | Verstrekker | 08/08/2024 |
| CGM | CGM Huisarts | HIS | Voorschrijver | 19/12/2024 |
| CGM | CGM Apotheek | AIS | Verstrekker | 19/12/2024 |
| MedXpert | MedXpert | PGO | Patiënt | 19/12/2024 |
| Quli | Quli | PGO | Patiënt | 19/12/2024 |
| Zorgdoc | Zorgdoc | PGO | Patiënt | 19/12/2024 |
| Medimo | Medimo | EVS | Voorschrijver | 28/04/2025 |
| ChipSoft | HiX | ZIS | Voorschrijver | 14/05/2025 |
| ChipSoft | HiX | AIS | Verstrekker | 14/05/2025 |
| iSOFT | MicroHIS | HIS | Voorschrijver | 23/05/2025 |
Stap 4: Verificatie en gebruik
|
We zijn op dit moment nog bezig met de Kickstart. Na deze validatie mag er nog geen uitwisseling in productie plaatsvinden. |
Validatie succesvol afgerond
| Leverancier | Applicatienaam | Systeemtype | Rol | Validatiedatum |
|---|---|---|---|---|
| ASolutions | Trodis | TRIS | Voorschrijver | 04/12/2024 |
| MedXpert | MedXpert | PGO | Patiënt | 19/12/2024 |
| Quli | Quli | PGO | Patiënt | 19/12/2024 |
| Zorgdoc | Zorgdoc | PGO | Patiënt | 19/12/2024 |
| CareConnections | nCare | eTDR | Toediener | 18/02/2025 |
| FarMedvisie | FarmedRX | EVS | Voorschrijver | 18/02/2025 |
| CGM | CGM Huisarts | HIS | Voorschrijver | 19/02/2025 |
| CGM | CGM Apotheek | AIS | Verstrekker | 19/02/2025 |
| Medimo | Medimo | EVS | Voorschrijver | 28/04/2025 |
| ChipSoft | HiX | AIS | Verstrekker | 14/05/2025 |
Aankomende validatie momenten
| Leverancier | Applicatienaam | Systeemtype | Rol | Validatiedatum |
|---|---|---|---|---|
| ChipSoft | HiX | ZIS | Voorschrijver | Juni 2025 |
| iSOFT | MicroHIS | HIS | Voorschrijver | Juli 2025 |
| SmartMed | SmartMed | AIS | Verstrekker | September 2025 |
Stap 5: Verstrekken
|
We zijn op dit moment nog bezig met de Kickstart. Na deze validatie mag er nog geen uitwisseling in productie plaatsvinden. |
Validatie succesvol afgerond
| Leverancier | Applicatienaam | Systeemtype | Rol | Validatiedatum |
|---|---|---|---|---|
Aankomende validatie momenten
| Leverancier | Applicatienaam | Systeemtype | Rol | Validatiedatum |
|---|---|---|---|---|
| ASolutions | Trodis | TRIS | Voorschrijver | Juni 2025 |
| CareConnections | nCare | eTDR | Toediener | Juni 2025 |
| CGM | CGM Huisarts | HIS | Voorschrijver | Juni 2025 |
| CGM | CGM Apotheek | AIS | Verstrekker | Juni 2025 |
| ChipSoft | HiX | ZIS | Voorschrijver | September 2025 |
| ChipSoft | HiX | AIS | Verstrekker | September 2025 |
| iSOFT | MicroHIS | HIS | Voorschrijver | September 2025 |
| FarMedvisie | FarmedRX | EVS | Voorschrijver | Juni 2025 |
| Medimo | Medimo | EVS | Voorschrijver | - |
| MedXpert | MedXpert | PGO | Patiënt | Juni 2025 |
| Quli | Quli | PGO | Patiënt | Juni 2025 |
| SmartMed | SmartMed | AIS | Verstrekker | Augustus 2025 |
| Zorgdoc | Zorgdoc | PGO | Patiënt | Juni 2025 |
Stap 6: Toedienen
|
We zijn op dit moment nog bezig met de Kickstart. Na deze validatie mag er nog geen uitwisseling in productie plaatsvinden. |
Validatie succesvol afgerond
| Leverancier | Applicatienaam | Systeemtype | Rol | Validatiedatum |
|---|---|---|---|---|
Aankomende validatie momenten
| Leverancier | Applicatienaam | Systeemtype | Rol | Validatiedatum |
|---|---|---|---|---|
| ASolutions | Trodis | TRIS | Voorschrijver | - |
| CareConnections | nCare | eTDR | Toediener | - |
| CGM | CGM Huisarts | HIS | Voorschrijver | - |
| CGM | CGM Apotheek | AIS | Verstrekker | - |
| ChipSoft | HiX | ZIS | Voorschrijver | - |
| ChipSoft | HiX | AIS | Verstrekker | - |
| iSOFT | MicroHIS | HIS | Voorschrijver | - |
| FarMedvisie | FarmedRX | EVS | Voorschrijver | - |
| Medimo | Medimo | EVS | Voorschrijver | - |
| MedXpert | MedXpert | PGO | Patiënt | - |
| Quli | Quli | PGO | Patiënt | - |
| SmartMed | SmartMed | AIS | Verstrekker | - |
| Zorgdoc | Zorgdoc | PGO | Patiënt | - |
Stap WDS
|
We zijn op dit moment nog bezig met de Kickstart. Na deze validatie mag er nog geen uitwisseling in productie plaatsvinden. |
Validatie succesvol afgerond
| Leverancier | Applicatienaam | Systeemtype | Rol | Validatiedatum |
|---|---|---|---|---|
Aankomende validatie momenten
| Leverancier | Applicatienaam | Systeemtype | Rol | Validatiedatum |
|---|---|---|---|---|
| ASolutions | Trodis | TRIS | Voorschrijver | - |
| CareConnections | nCare | eTDR | Toediener | - |
| CGM | CGM Huisarts | HIS | Voorschrijver | - |
| CGM | CGM Apotheek | AIS | Verstrekker | - |
| ChipSoft | HiX | ZIS | Voorschrijver | - |
| ChipSoft | HiX | AIS | Verstrekker | - |
| iSOFT | MicroHIS | HIS | Voorschrijver | September 2025 |
| FarMedvisie | FarmedRX | EVS | Voorschrijver | - |
| Medimo | Medimo | EVS | Voorschrijver | - |
| MedXpert | MedXpert | PGO | Patiënt | - |
| Quli | Quli | PGO | Patiënt | - |
| SmartMed | SmartMed | AIS | Verstrekker | September 2025 |
| Zorgdoc | Zorgdoc | PGO | Patiënt | - |
Hervalidatie ten behoeve van livegang
Validatie succesvol afgerond
| Leverancier | Applicatienaam | Systeemtype | Rol | Validatiedatum |
|---|---|---|---|---|
Aankomende validatie momenten
| Leverancier | Applicatienaam | Systeemtype | Rol | Validatiedatum |
|---|---|---|---|---|
| ASolutions | Trodis | TRIS | Voorschrijver | - |
| CareConnections | nCare | eTDR | Toediener | - |
| CGM | CGM Huisarts | HIS | Voorschrijver | - |
| CGM | CGM Apotheek | AIS | Verstrekker | - |
| ChipSoft | HiX | ZIS | Voorschrijver | - |
| ChipSoft | HiX | AIS | Verstrekker | - |
| iSOFT | MicroHIS | HIS | Voorschrijver | - |
| FarMedvisie | FarmedRX | EVS | Voorschrijver | - |
| Medimo | Medimo | EVS | Voorschrijver | - |
| MedXpert | MedXpert | PGO | Patiënt | - |
| Quli | Quli | PGO | Patiënt | - |
| SmartMed | SmartMed | AIS | Verstrekker | - |
| Zorgdoc | Zorgdoc | PGO | Patiënt | - |