MedMij:V1.0 KwalificatieAddendaOIDs

Uit informatiestandaarden
Versie door Wetering (overleg | bijdragen) op 26 sep 2018 om 14:40 (→‎OID's)
Ga naar: navigatie, zoeken

OID's

De identificaties hebben de volgende root OID’s

Medicamenteuze behandeling 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1
Medicatieafspraak 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1
Toedieningsafspraak 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1
Medicatiegebruik 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1
Verstrekkingsverzoek 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1
Medicatieverstrekking 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1
Lokale patiënt identificatie 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1