MedMij:V1.0 KwalificatieAddendaOIDs

Uit informatiestandaarden
Versie door Wetering (overleg | bijdragen) op 13 mrt 2019 om 23:19 (Versie 17419 van Marijke van Geijn (overleg) ongedaan gemaakt)
Ga naar: navigatie, zoeken

OID's

De identificaties hebben de volgende root OID’s

Medicamenteuze behandeling 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1
Medicatieafspraak 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1
Toedieningsafspraak 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1
Medicatiegebruik 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1
Verstrekkingsverzoek 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1
Medicatieverstrekking 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1