Addenda voor inhoudelijke gegevens Raadplegen medicatieverstrekking MP9.0.7

Uit informatiestandaarden
Versie door Marijke van Geijn (Overleg | bijdragen) op 26 sep 2019 om 08:04 (Inleiding)

(wijz) ← Oudere versie | Huidige versie (wijz) | Nieuwere versie → (wijz)
Ga naar: navigatie, zoeken


Naar nictiz.nl

MEDICATIEGEGEVENS RAADPLEGEND SYSTEEM - MEDICATIEVERSTREKKING

1 Inleiding

Dit document bevat de addenda met inhoudelijke gegevens voor de systeemrol:

  • Medicatiegegevens raadplegend systeem - medicatieverstrekking

De doelgroep van dit document is de leverancier die wil kwalificeren. Het document 'Kwalificatiescript - Raadplegen medicatieverstrekking' verwijst naar dit document.

Hieronder volgen een aantal belangrijke aandachtspunten.

1.1 Persoonsgegevens

Het onderdeel ‘Persoonsgegevens’ bevat algemene gegevens over de persoon zoals naam, adres en woonplaats, maar ook een (fictief) Burgerservicenummer (BSN). PGO’s mogen echter geen BSN verwerken. Een PGO behoort namelijk tot het persoonsdomein en valt daarom buiten wetgeving voor het zorgaanbiedersdomein. Een XIS mag ook geen BSN naar het persoonsdomein – en dus PGO’s - sturen. Er is wel een fBSN (fictief BSN voor testdoeleinden) in de persoonsgegevens opgenomen, zodat ook een XIS zich voor deze rol kan kwalificeren.

1.2 Datum T

T is een datum die we tijdens de kwalificatie nader invullen / afspreken. Als ergens staat T-100D betekent dit: 100 dagen eerder dan de afgesproken datum.

1.3 Specifieke gegevens

Deze paragraaf bevat specifieke gegevens die de leverancier moet meegeven als Medicatiegegevens raadplegend systeem

1.4 Gegevens medicatieverstrekking

Het onderdeel ‘Gegevens medicatieverstrekking’ bevat de gegevens van de medicatieverstrekking, zoals datum, geneesmiddel, betrokken zorgverlener, te verstrekken hoeveelheid.

1.4.1 Algemeen

Om medicatieproces goed te kunnen implementeren is kennis en gebruik van het functioneel ontwerp onontbeerlijk. Net als natuurlijk de MedMij invulling daarvan, functioneel en technisch.

1.4.2 Raadplegend systeem

Dit gaat om het verwachte resultaat van de raadpleging. Het gaat er voor een raadplegend systeem (zoals een PGO) om dat alle functioneel relevante informatie in samenhang getoond wordt. Samenhang is in ieder geval belangrijk voor de medicamenteuze behandeling (MBH).

Hoe de gebruikersschermen van een raadplegend systeem, zoals een PGO, er precies uitzien, is vrij in te vullen (immers: juist gebruikersvriendelijkheid is iets waarop PGO's moeten kunnen concurreren), mits alle informatie in de juiste samenhang met de juiste semantiek (betekenis) is terug te vinden. Dit betekent dat bouwstenen behorende bij dezelfde medicamenteuze behandeling als zodanig herkenbaar moeten zijn. Een PGO hoeft niet de (technische) identificatie van een MBH te tonen (noch die van andere bouwstenen), maar wel de uitwerking daarvan: namelijk in samenhang getoonde bouwsteen instantiaties.

1.4.2.1 Medicatie codering en weergavenaam

Alleen de weergavenaam van het meest specifieke geneesmiddel getoond hoeft te worden (alle andere kunnen hiervan afgeleid worden en zijn voor de gebruiker niet relevant).

In de G-standaard is de volgorde van specifiek naar generiek:

  • ZI-nummer
  • HPK (Handels Product Kenmerk)
  • PRK (PRescriptie Kenmerk)
  • GPK (Generiek Product Kenmerk)

De meest specifieke codering is altijd de belangrijkste. Dit kan ook (in FHIR) te herkennen zijn aan het 'user selected' attribuut, maar als deze ontbreekt kan het afgeleid worden uit bovenstaand lijstje.

De reden dat meer generieke coderingen ook meegestuurd worden is dat Z-Index (nog) geen historie uitlevert voor de G-standaard. Dit betekent dat uitgefaseerde geneesmiddelen op een gegeven moment niet meer meegeleverd worden in de distributie vanuit Z-Index. Abonneehouders worden geacht hun eigen historie bij te houden, maar bij 'later' instappen mis je de historie van vóór dat moment. Hoe specifieker de codering, hoe dynamischer (hoe vaker dingen wijzigen / uitgefaseerd worden). Dit kan een probleem opleveren voor medicatiebewaking omdat je dan bijvoorbeeld voor een bepaalde HPK de bewakingsregels niet kunt vinden in jouw (lokale) versie van de G-standaard. Omdat PRK's en GPK's minder dynamisch zijn dan HPK's en ZI-nummers, verlagen we dat risico door deze coderingen mee te sturen.

1.4.3 Aanvullende informatie over het tonen van verschillende bouwstenen in samenhang

Een mogelijke invulling hiervan is ook te vinden in het functioneel ontwerp bij medicatieoverzicht, maar een echt PGO - met oog voor wat eindgebruikers nodig hebben - kan dit waarschijnlijk veel beter. Het ligt voor voorschrijvers bijvoorbeeld voor de hand om altijd vanuit de actuele medicatieafspraak (MA) te redeneren (dat zie je ook terug in het eerdergenoemde voorbeeld in het functioneel ontwerp), overigens geven apothekers vaak aan dat dit ook voor hen de voorkeur heeft. Voor patiënten ligt dit veel minder voor de hand, omdat de geneesmiddelen in medicatieafspraken vaak nog namen hebben die voor patiënten een stuk minder herkenbaar zijn dan het merk (handelsproduct) dat ze mee hebben gekregen bij de apotheek en dat dus in de toedieningsafspraak (TA) staat. Het is ook voorstelbaar dat medicatiegebruik (MGB) - zoals door de patiënt zélf geregistreerd - in een PGO 'voorrang' krijgt boven MA of TA.

Over het algemeen lijkt het wel logisch om bij het presenteren van overzicht opgebouwd uit medicatiegegevens uit te gaan van 1 ingangsregel per medicamenteuze behandeling en bij 'doorklikken' de onderliggende bouwstenen (MA, VV, TA, MVE, MGB) en de detail informatie daarvan (waar je de ingangsregel dus op baseert) te tonen. Eventueel kan zo'n ingangsregel bijvoorbeeld gemarkeerd worden door een rood ! of iets dergelijks als onderliggende informatie onderling conflicteert (dit soort dingen worden vaker genoemd in gesprekken met zorgverleners). Bijvoorbeeld als de dokter zegt 100 mg gebruiken, maar de patiënt neemt maar 50 mg. Het is in ieder geval wél van belang het onderscheid te kunnen zien in MA (door voorschrijver bepaald), TA (door apotheker bepaald) en MGB (bewering geregistreerd door patiënt/zorgverlener/mantelzorger et cetera).

1.4.4 Beschikbaarstellend systeem

Het beschikbaarstellend systeem voert de gegevens uit het addendum in, in het XIS en levert de resulterende berichten op voor kwalificatie. Voor een beschikbaarstellend systeem geldt dat sommige gegevens door dit beschikbaarstellende systeem bepaald mogen worden:

  • Zorgverlener, zorgaanbieder (denk aan verstrekker, voorschrijver). Dit mag een eigen (test)zorgverlener en organisatie zijn.
  • Identificatie van medicamenteuze behandeling, en andere medicatiebouwstenen (medicatieafspraak, verstrekkingsverzoek, toedieningsafspraak, verstrekking, medicatiegebruik): verwacht wordt dat hier 'eigen' identificaties aan worden toegekend in een eigen identificatiesysteem (eigen OID). De onderlinge referenties moeten natuurlijk wel kloppen (dus een toedieningsafspraak en een verstrekking blijven horen bij dezelfde medicamenteuze behandeling zoals aangegeven in de addenda).

1.4.5 Datum T

T is een datum die we tijdens de kwalificatie nader invullen / afspreken. Als ergens staat T – 100 betekent dit: 100 dagen eerder dan die afgesproken datum.

1.5 Alle gegevens medicatie

Een overzicht van alle testgegevens voor de bouwstenen (medicatieafspraak, verstrekkingsverzoek, toedieningsafspraak, verstrekking en medicatiegebruik) bij raadplegen / beschikbaarstellen medicatiegegevens vindt u hier.


1.6 OID's

De identificaties hebben de volgende root OID’s

Medicamenteuze behandeling 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1
Medicatieafspraak 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1
Toedieningsafspraak 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1
Medicatiegebruik 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1
Verstrekkingsverzoek 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1
Medicatieverstrekking 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1

2 Basis: raadplegen, tonen, filtercriteria

2.1 Scenario 1.1 – 1.6

2.1.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens R. XXX_Dirksz
Identificatienummer 999911326 [BSN]
Identificatienummer 11101 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 1 aug 1964
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

2.1.2 Specifieke gegevens

Filtercriteria

LET OP: gebruik bij alle scenario's het filter: 'Type = medicatieverstrekking'

Scenario Gegevenselement Waarde
1.1 Geen
1.2 Medicatieverstrekking/identificatie MBH_113_1_MVE_1
MBH_113_2_MVE_1
MBH_113_3_MVE_1
1.3 Productcode PRK 6939
HPK 615560
PRK 3891
1.4 Medicatieverstrekkingsperiode/begindatum T-180
1.5 Medicatieverstrekkingsperiode/einddatum T
1.6 Medicatieverstrekkingsperiode/begindatum T-180
Medicatieverstrekkingsperiode/einddatum T

2.1.3 Gegevens medicatieverstrekking

Verstrekking
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_1_MVE_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1)
Datum T- 50 dagen, om 12:25
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek de Gulle Gaper
Verstrekte hoeveelheid 30 stuks
Geneesmiddel - primaire code PRIMPERAN ZETPIL 20MG (code = '229709' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code Metoclopramide zetpil 20mg (code = '6939' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code METOCLOPRAMIDE 20MG ZETPIL (code = '63630' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Relatie naar verstrekkingsverzoek MBH_113_1_VV_1
MBH identificatie MBH_113_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekking
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_2_MVE_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1)
Datum T- 30 dagen, om 15:55
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek de Gulle Gaper
Verstrekte hoeveelheid 25 stuks
Geneesmiddel - primaire code ZESTRIL TABLET 10MG (code = '615560' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code LISINOPRIL 10MG TABLET (code = '26638' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code LISINOPRIL 10MG TABLET (code = '71587' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Relatie naar verstrekkingsverzoek MBH_113_2_VV_1
MBH identificatie MBH_113_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekking
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_3_MVE_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1)
Datum T- 30 dagen, om 15:56
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek de Gulle Gaper
Verstrekte hoeveelheid 21 stuks
Geneesmiddel - primaire code ROTER APC TABLET (code = '202185' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code ACETYLSALICYLZUUR/PARACETAMOL/COF TAB 250/250/50MG (code = '3891' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code APACOF 250/250/50MG TABLET (code = '61433' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Relatie naar verstrekkingsverzoek MBH_113_3_VV_1
MBH identificatie MBH_113_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.2 Scenario 1.7 – 1.9

2.2.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens Pauline P. XXX_Bourgonje
Identificatienummer 999911296 [BSN]
Identificatienummer 12102 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 1 aug 1964
Geslacht Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

2.2.2 Specifieke gegevens

Filtercriteria

LET OP: gebruik bij alle scenario's het filter: 'Type = medicatieverstrekking'

Scenario Gegevenselement Waarde
1.7 Medicatieverstrekking/identificatie MBH_123_1_MVE_1
1.8 MBH/identificatie MBH_123_1
1.9 Productcode HPK 1205943

2.2.3 Gegevens medicatieverstrekking

Verstrekking
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_123_1_MVE_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1)
Datum T- 7 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek de Gulle Gaper
Verstrekte hoeveelheid 100 gram
Geneesmiddel - primaire code Cetomacrogolcreme met 10% vaseline FAGRON (code = '1205943' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code Cetomacrogolcreme met vaseline (code = '92789' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code Cetomacrogolcreme met vaseline (code = '133329' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Relatie naar verstrekkingsverzoek MBH_123_1_VV_1
MBH identificatie MBH_123_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.3 Scenario 1.10

2.3.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens R. XXX_Ruys
Identificatienummer 999911351 [BSN]
Identificatienummer 13103 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 1 aug 1964
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

2.3.2 Specifieke gegevens

Geen

2.3.3 Gegevens medicatieverstrekking

Geen

3 Medicamenteuze behandeling

3.1 Scenario 2.1 - gewijzigde MBH

3.1.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens R. XXX_Gobee
Identificatienummer 999911314 [BSN]
Identificatienummer 21104 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 1 aug 1964
Geslacht Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

3.1.2 Specifieke gegevens

Scenario en bijbehorende MBH

LET OP: gebruik bij alle scenario's het filter: 'Type = medicatieverstrekking'

Scenario Medicamenteuze behandeling (MBH)
2.1 MBH_213_1 – gewijzigd

3.1.3 Gegevens medicatieverstrekking

Verstrekking
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MVE_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1)
Datum T- 50 dagen, om 13:25
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek de Gulle Gaper
Verstrekte hoeveelheid 40 stuks
Geneesmiddel - primaire code MIZOLLEN TABLET MGA 10MG (code = '1101099' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Relatie naar verstrekkingsverzoek MBH_213_1_VV_1
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekking
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MVE_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1)
Datum T- 40 dagen, om 09:13
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek de Gulle Gaper
Verstrekte hoeveelheid 60 stuks
Geneesmiddel - primaire code MIZOLLEN TABLET MGA 10MG (code = '1101099' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Relatie naar verstrekkingsverzoek MBH_213_1_VV_2
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekking
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MVE_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1)
Datum T- 15 dagen, om 17:25
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek de Gulle Gaper
Verstrekte hoeveelheid 30 stuks
Geneesmiddel - primaire code MIZOLLEN TABLET MGA 10MG (code = '1101099' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Verbruiksduur 30 dagen
Relatie naar verstrekkingsverzoek MBH_213_1_VV_2
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

4 Magistraal

4.1 Scenario 4.1

4.1.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens R. XXX_Strengersz
Identificatienummer 999911338 [BSN]
Identificatienummer 41106 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 1 aug 1964
Geslacht Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

4.1.2 Specifieke gegevens

Scenario en bijbehorende MBH

LET OP: gebruik bij alle scenario's het filter: 'Type = medicatieverstrekking'

Scenario Medicamenteuze behandeling (MBH)
4.1 MBH_413_9 –Distributievorm
MBH_413_15 – Magistraal

4.1.3 Gegevens medicatieverstrekking

Verstrekking
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_9_MVE_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1)
Datum T, om 10:35
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek de Gulle Gaper
Verstrekte hoeveelheid 90 stuks
Geneesmiddel - primaire code INEGY TABLET 10/20MG (code = '1719785' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code EZETIMIB/SIMVASTATINE TABLET 10/20MG (code = '77038' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code EZETIMIB/SIMVASTATINE TABLET 10/20MG (code = '123129' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Distributievorm Geïndividualiseerd distributiesysteem (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.3.8')
Relatie naar verstrekkingsverzoek MBH_413_9_VV_1
MBH identificatie MBH_413_9 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekking
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_15_MVE_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1)
Datum T, om 10:35
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek de Gulle Gaper
Verstrekte hoeveelheid 100 gram
Geneesmiddel - Product specificatie
Product naam Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr
Omschrijving Titel: Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr Regel: UREUM 10gr Regel: EUCERINE MET WATER FAGRON ad 100gr
Ingredient
Ingredient code UREUM (code = '15219127' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 10 gram per 100 gram
Ingredient
Ingredient code EUCERINE MET WATER FAGRON (code = '14740877' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 90 gram per 100 gram
Relatie naar verstrekkingsverzoek MBH_413_15_VV_1
MBH identificatie MBH_413_15 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

5 Specifieke inhoud

5.1 Scenario 5.1

5.1.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens J. XXX_Amaya
Identificatienummer 999911764 [BSN]
Identificatienummer 51107 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 6 aug 1964
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

5.1.2 Specifieke gegevens

Scenario en bijbehorende MBH

LET OP: gebruik bij alle scenario's het filter: 'Type = medicatieverstrekking'

Scenario Medicamenteuze behandeling (MBH)
5.1 MBH_513_2 – Relatie naar verstrekkingsverzoek, Aanschrijfdatum
MBH_513_4 – Aanvullende informatie, toelichting

5.1.3 Gegevens medicatieverstrekking

Verstrekking
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_2_MVE_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1)
Aanschrijfdatum T, om 14:32
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek de Gulle Gaper
Verstrekte hoeveelheid 30 stuks
Geneesmiddel - primaire code FUROSEMIDE ACTAVIS TABLET 40MG (code = '571148' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code FUROSEMIDE TABLET 40MG (code = '5967' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FUROSEMIDE TABLET 40MG (code = '16810' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Relatie naar verstrekkingsverzoek MBH_513_2_VV_2
MBH identificatie MBH_513_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekking
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_4_MVE_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1)
Datum T- 5 dagen, om 09:45
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek de Gulle Gaper
Verstrekte hoeveelheid 30 stuks
Geneesmiddel - primaire code AMOXICILLINE PCH CAPSULE 500MG (code = '646083' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code AMOXICILLINE 500MG CAPSULE (code = '5223' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code AMOXICILLINE 500MG CAPSULE (code = '15423' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Afleverlocatie Huisadres patiënt
Aanvullende informatie Aantal bewust gewijzigd (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.14.2052')
Toelichting Patiënt gaf aan nog wat op voorraad te hebben, wens patiënt om minder te verstrekken.
Relatie naar verstrekkingsverzoek MBH_513_4_VV_1
MBH identificatie MBH_513_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)