Zib:Beheer Autorisatieraad BgZ

Uit informatiestandaarden
Versie door Jeroen Windhorst (overleg | bijdragen) op 12 jul 2019 om 08:39 (Regels en afspraken voor (leden van) de Autorisatieraad)
Ga naar: navigatie, zoeken

{{#customtitle:Beheer van de BgZ - Autorisatieraad|Beheer van de BgZ - Autorisatieraad}}

Leden van de Autorisatieraad

De rol van Autorisator is ingevuld met een 'Autorisatieraad', de leden van de Autorisatieraad zitten daarin namens hun organisatie.

Contactpersoon: Fred Smeele (secretaris) wegens wisselend voorzitterschap (smeele@nictiz.nl)

Organisatie Contactpersoon Contactgegevens
Nictiz Quintus Bosman bosman@nictiz.nl
NFU Andy Schuurman schuurman@nfu.nl
NVZ Maarten Fischer M.Fischer@nvz-ziekenhuizen.nl
FMS Annemarie Trompert a.trompert@demedischspecialist.nl
Patiëntenfederatie Marcel Heldoorn M.Heldoorn@patientenfederatie.nl
GGZ Nederland William Goossen WGoossen@ggznederland.nl
V&VN Renate Kieft r.kieft@venvn.nl
NHG Tjeerd van Althuis T.vanAlthuis@nhg.org

Regels en afspraken voor (leden van) de Autorisatieraad BgZ

  • Een lid van de Autorisatieraad zit namens zijn/haar organisatie in de Autorisatieraad en moet in staat zijn zijn/haar organisatie voldoende te vertegenwoordigen.
  • Een lid van de Autorisatieraad moet in staat zijn procesmatig (en dus niet per se inhoudelijk) het proces van beheer (met name de processtappen analyse en bepalen voorstel) te beoordelen, eventueel na ruggespraak met experts.
  • Een lid van de Autorisatieraad kan experts (zorginhoudelijke, methodologische/architecturale of terminologische) voordragen voor de pool van experts.
  • De Autorisatieraad keurt de samenstelling van de pools van experts goed.