Medicatieproces 9.1.0 - kwalificatie - voorschrift sturend systeem - MP-VOS

Uit informatiestandaarden
Ga naar: navigatie, zoeken
(Scenarioset 2: medicatievoorschriften met basale inhoud medicatieafspraak en verstrekkingsverzoek - andere elementen)
(Scenarioset 3: medicatievoorschriften met stop-medicatieafspraken (staken, wijzigen, onderbreken))
Regel 192: Regel 192:
 
<font color=#FF0000>LET OP: onderstaande scenario's dienen te worden uitgevoerd op de reeds in scenario 2.1, 2.2, 2.3 en 2.4 aangemaakte medicatieafspraken.</font>
 
<font color=#FF0000>LET OP: onderstaande scenario's dienen te worden uitgevoerd op de reeds in scenario 2.1, 2.2, 2.3 en 2.4 aangemaakte medicatieafspraken.</font>
  
{{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|overview-3 }}
+
{{#lst:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|overview-3 }}
  
 
=== Inhoudelijke gegevens ===
 
=== Inhoudelijke gegevens ===
{{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|patient-Scenarioset3-MBH_VO_aanvullendeinstructie-1 }}
+
{{#lst:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|patient-Scenarioset3-MBH_VO_aanvullendeinstructie-1 }}
  
{{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset3-MBH_VO_aanvullendeinstructie-1 }}
+
{{#lst:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset3-MBH_VO_aanvullendeinstructie-1 }}
{{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset3-MBH_VO_toelichting-2 }}
+
{{#lst:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset3-MBH_VO_toelichting-2 }}
{{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset3-MBH_VO_redenvanvoorschrijven-3 }}
+
{{#lst:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset3-MBH_VO_redenvanvoorschrijven-3 }}
{{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset3-MBH_VO_aanvullendeinformatiewensen-4 }}
+
{{#lst:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset3-MBH_VO_aanvullendeinformatiewensen-4 }}
 
<br>
 
<br>
 
<br>
 
<br>

Versie van 31 mrt 2020 om 07:56

Issue icon.png

Deze pagina is nog in bewerking


Inhoud

1 Inleiding

Dit document beschrijft het te doorlopen script bij kwalificatie voor de systeemrol:

  • VOorschrift Sturend systeem (MP-VOS) medicatieafspraak met of zonder verstrekkingsverzoek, lengte, gewicht, nierfunctiewaarde.

De doelgroep van dit document is de leverancier die wil kwalificeren. De kwalificatie wordt uitgevoerd met de Nictiz kwalificatiesimulator. Deze kwalificatiesimulator kan berichten verzenden en ontvangen.

1.1 Algemene voorwaarden voor kwalificatie

Een leverancier kan starten met een kwalificatie, als hij voldoet aan onderstaande voorwaarden:

  1. Kennis over de te gebruiken infrastructuur of het netwerk waarover uitgewisseld wordt en de toegang daartoe, inclusief authenticatie/autorisatie et cetera.
  2. Kennis en begrip van de Informatiestandaard Medicatieproces 9 (waaronder het functioneel ontwerp en de functionele en technische specificaties).
  3. Kennis, begrip, en het naleven van de aandachtspunten zoals beschreven in dit document.
  4. De kwalificatiedocumentatie bevat de gegevens die de kwalificerende partij zelf invoert. Het is van belang dat de gegevens juist ingevoerd worden. Onjuist ingevoerde gegevens (ook tijd/datum et cetera) leiden tot vertraging en kunnen blokkerend zijn voor het kwalificatieproces.
  5. Inhoudelijke informatie, beschreven in de informatiestandaard, moet altijd toegankelijk zijn voor de eindgebruiker. De leverancier levert voor deze informatie schermafdrukken op voor controle.
  6. Deze kwalificatie toetst geen infrastructurele eisen.

2 Uit te voeren stappen

Voer – voor ieder afzonderlijk scenario genoemd in de 'Scenarioset' hoofdstukken – de volgende stappen uit:

  1. Voer de gegevens van de bouwstenen medicatieafspraak, verstrekkingsverzoek, lengte, gewicht en nierfunctiewaarde in (en maak hier schermafdrukken van als dit staat aangegeven).
  2. Stuur een ‘Voorschrift sturen’ bericht naar de kwalificatiesimulator voor de persoon genoemd in Persoonsgegevens.
  3. De kwalificatiesimulator antwoordt met een ‘ontvangstbevestiging medicatievoorschrift’ bericht.

3 Op te leveren materialen

De op te leveren materialen bestaan uit:

  1. de technische uitgaande berichten (voor alle scenario’s) én
  2. schermafdrukken (voor de aangegeven scenario's).

Indien een schermafdruk opgeleverd moet worden, staat in het scenario aangegeven wat er op het schermafdruk zichtbaar moet zijn (staat er niks genoemd, dan is er geen schermafdruk nodig).

4 Leeswijzer

Ieder navolgend hoofdstuk beschrijft een set scenario’s met steeds dezelfde paragraafindeling:

  1. Doel en verwacht resultaat
  2. Scenario’s
  3. Inhoudelijke gegevens

4.1 Doel en verwacht resultaat

Het doel geeft aan wat er met behulp van de scenario's in het betreffende hoofdstuk getest wordt en wat er door het XIS aangetoond moet worden.
Per doel is aangegeven wat het verwachte resultaat is.

4.2 Scenario's

In deze paragraaf zijn alle scenario's van het betreffende hoofdstuk beschreven.

Bij sommige scenario's staat aangegeven dat deze optioneel zijn. Dit betekent dat deze niet verplicht zijn om uit te voeren bij de kwalificatie indien deze niet van toepassing zijn voor het XIS. Als twee scenario's gemarkeerd zijn met een sterretje dan geldt dat één van de twee scenario's verplicht is en de andere optioneel. Indien er voor een scenario screenshots aangeleverd moeten worden, dan staat dat aangegeven.
De beschrijving bevat aanvullende informatie en instructies.
Bij elk scenario staan de id's van de Medicamenteuze Behandeling en de bouwstenen vermeld zoals die ook terug te vinden zijn in de paragraaf "Inhoudelijke gegevens" van het betreffende hoofdstuk.

4.3 Inhoudelijke gegevens

Dit onderdeel bevat de ‘Persoonsgegevens’ zoals naam, adres en woonplaats, maar ook een (fictief) Burgerservicenummer (BSN). Daarnaast bevat deze paragraaf de specifieke gegevens die de leverancier moet meegeven als voorschrift sturend systeem. Dit zijn de gegevens voor medicatieafspraak, verstrekkingsverzoek, lengte, gewicht en laboratoriumuitslag (nierfunctiewaarde).

4.4 Gebruikersschermen

Hoe de gebruikersschermen van een systeem er precies uitzien, is vrij in te vullen (immers: juist gebruikersvriendelijkheid is iets waarop leveranciers moeten kunnen concurreren), mits alle informatie in de juiste samenhang met de juiste semantiek (betekenis) is terug te vinden. Dit betekent dat bouwstenen behorende bij dezelfde medicamenteuze behandeling als zodanig herkenbaar moeten zijn. Een applicatie hoeft niet de (technische) identificatie van een MBH te tonen (noch die van andere bouwstenen), maar wel de uitwerking daarvan: namelijk in samenhang getoonde bouwstenen en bouwsteen instantiaties. Samenhang en correcte verwerking is onder andere belangrijk voor de medicamenteuze behandeling (MBH), wijzigingen en stops.

4.5 Sturend/beschikbaarstellend systeem

Het sturend/beschikbaarstellend systeem voert de gegevens uit de paragrafen "Inhoudelijke gegevens" in het XIS in en levert de resulterende berichten op voor kwalificatie. Voor een sturend/beschikbaarstellend systeem geldt dat sommige gegevens door dit systeem bepaald mogen worden:

  • Zorgverlener, zorgaanbieder (denk aan verstrekker, voorschrijver). Dit mag een eigen (test)zorgverlener en organisatie zijn.
  • Identificatie van medicamenteuze behandeling, medicatiebouwstenen (medicatieafspraak, verstrekkingsverzoek, toedieningsafspraak, medicatieverstrekking, medicatiegebruik) en wanneer van toepassing de andere bouwstenen (Lengte, Gewicht, Laboratoriumuitslag): verwacht wordt dat hier 'eigen' identificaties aan worden toegekend in een eigen identificatiesysteem (eigen OID). De onderlinge referenties moeten natuurlijk wel kloppen (dus een toedieningsafspraak en een medicatieverstrekking blijven horen bij dezelfde medicamenteuze behandeling als de medicatieafspraak en verstrekkingsverzoek vanuit de voorschrijver). De identificatie van medicamenteuze behandeling mag niet door het sturend/beschikbaarstellend systeem bepaald worden indien het aanpassingen betreft op andermans medicamenteuze behandeling.
  • Tijd (hh:mm:ss) in Medicatieafspraak "AfspraakDatumTijd" en in Verstrekkingsverzoek "Datum". De datum betreft de afgesproken datum T, het tijdstip mag door het systeem zelf worden bepaald.

4.6 Datum T

T is een datum die we tijdens de kwalificatie nader invullen / afspreken (betreft over het algemeen de huidige/kwalificatie datum). Als ergens staat T – 100D betekent dit: 100 dagen eerder dan die afgesproken datum.

4.7 OID's

De identificaties hebben de volgende root OID’s

Omschrijving OID
Medicamenteuze behandeling 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1
Medicatieafspraak 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1
Toedieningsafspraak 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1
Medicatiegebruik 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1
Verstrekkingsverzoek 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1
Medicatieverstrekking 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1
Laboratoriumuitslag (Nierfunctiewaarde) ​2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.24030.1
Lengte 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.23023.1
Gewicht 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.23028.1



5 Scenarioset 1: medicatievoorschriften met basale inhoud medicatieafspraak en verstrekkingsverzoek - gebruiksperiode/extra VV

5.1 Doel en verwacht resultaat

Doel Verwacht resultaat
Aantonen dat het systeem medicatievoorschriften met basale inhoud medicatieafspraken en verstrekkingsverzoeken kan versturen (alle scenario’s).

Het systeem genereert technisch correcte berichten met inhoudelijk correcte gegevens.
Medicatieafspraak: gebruiksinstructie omschrijving, afspraakdatum, voorschrijfeenheden, voorschrijven op PRK, MA id, MBH id.
Verstrekkingsverzoek: referentie naar MA, VV id, MBH id, te verstrekken hoeveelheid, beoogd verstrekker.

Aantonen dat de medicatieafspraak gebruiksperiode correct wordt gebruikt

Het systeem gaat correct om met ingangsdatum, duur, einddatum.

Aantonen dat er extra VV bij een bestaande MA kan worden gemaakt

Het systeem gaat correct om met een nieuw VV bij een bestaande MA.

Aantonen dat eenheid dosis correct verwerkt wordt

Het systeem gaat correct om met de eenheden dosis/stuks.

Aantonen dat de gegevens in het systeem ingevoerd kunnen worden

Het systeem biedt de eindgebruiker de mogelijkheid tot het invoeren van de gegevens.

5.2 Scenario’s

* één van de twee scenario's (1.1 óf 1.2a/b) is verplicht, de andere optioneel

5.3 Inhoudelijke gegevens




6 Scenarioset 2: medicatievoorschriften met basale inhoud medicatieafspraak en verstrekkingsverzoek - andere elementen

6.1 Doel en verwacht resultaat

Doel Verwacht resultaat
Aantonen dat het systeem medicatievoorschriften met basale inhoud medicatieafspraken en verstrekkingsverzoeken kan versturen (alle scenario’s).

Het systeem genereert technisch correcte berichten met inhoudelijk correcte gegevens.
Medicatieafspraak: gebruiksinstructie omschrijving, afspraakdatum, voorschrijfeenheden, voorschrijven op PRK, MA id, MBH id.
Verstrekkingsverzoek: referentie naar MA, VV id, MBH id, te verstrekken hoeveelheid, beoogd verstrekker.

Aantonen dat andere elementen van de medicatieafspraak en verstrekkingsverzoek correct worden gebruikt

Het systeem gaat correct om met aanvullende instructie, toelichting, aanvullende informatie, aanvullende wensen, reden van voorschrijven (verplichting voor 23 geneesmiddelen), toedieningsweg (afwijkende toedieningsweg).

Aantonen dat het systeem voorschriften met meerdere MBHs kan versturen

Het systeem genereert technisch correcte berichten.

Aantonen dat de gegevens in het systeem ingevoerd kunnen worden (alle scenario's)

Het systeem biedt de eindgebruiker de mogelijkheid tot het invoeren van de gegevens.

6.2 Scenario’s

6.3 Inhoudelijke gegevens




7 Scenarioset 3: medicatievoorschriften met stop-medicatieafspraken (staken, wijzigen, onderbreken)

7.1 Doel en verwacht resultaat

Doel Verwacht resultaat
Aantonen dat het systeem correct omgaat met stop-medicatieafspraken (staken) Het systeem genereert een stop-medicatieafspraak (staken)
Aantonen dat het systeem correct omgaat met technische stop-medicatieafspraken als onderdeel van een wijziging Het systeem genereert een inhoudelijk correcte technische stop-medicatieafspraak in het geval van een wijziging. De technische stop-medicatieafspraak wordt niet als zodanig getoond aan de eindgebruiker.
Aantonen dat het systeem correct omgaat met de reden wijzigen of staken Het systeem gaat correct om met de reden wijzigen of staken. De reden van wijzigen komt in de nieuwe medicatieafspraak.
Aantonen dat het systeem correct omgaat met tijdelijk onderbreken Het systeem genereert een stop-medicatieafspraak (onderbreken)
Aantonen dat de gegevens in het systeem ingevoerd kunnen worden (alle scenario's)

Het systeem biedt de eindgebruiker de mogelijkheid tot het invoeren van de gegevens.

7.2 Scenario’s

LET OP: onderstaande scenario's dienen te worden uitgevoerd op de reeds in scenario 2.1, 2.2, 2.3 en 2.4 aangemaakte medicatieafspraken.


7.3 Inhoudelijke gegevens




8 Scenarioset 4: medicatievoorschrift met lengte en gewicht

8.1 Doel en verwacht resultaat

Doel Verwacht resultaat
Aantonen dat het systeem medicatievoorschriften met lengte en gewicht kan versturen. Het systeem genereert technisch correcte berichten met inhoudelijk correcte gegevens.
Aantonen dat de gegevens in het systeem ingevoerd kunnen worden (alle scenario's)

Het systeem biedt de eindgebruiker de mogelijkheid tot het invoeren van de gegevens.

8.2 Scenario’s

{{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|overview-4 }}

* één van de twee scenario's (4.1 óf 4.2) is verplicht, de andere optioneel

8.3 Inhoudelijke gegevens: Scenario 4.1

{{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|patient-Scenarioset4_a-MBH_VO_Lengte_Gewicht-1 }}

{{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset4_a-MBH_VO_Lengte_Gewicht-1 }}

8.4 Inhoudelijke gegevens: Scenario 4.2

{{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|patient-Scenarioset4_b-MBH_VO_Lengte_Gewicht_Persistent-1 }}

{{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset4_b-MBH_VO_Lengte_Gewicht_Persistent-1 }}

9 Scenarioset 5: medicatievoorschriften met nierfunctiewaarde

9.1 Doel en verwacht resultaat

Doel Verwacht resultaat
Aantonen dat het systeem medicatievoorschriften met nierfunctiewaarde kan versturen. Het systeem genereert technisch correcte berichten met inhoudelijk correcte gegevens.
Aantonen dat de gegevens in het systeem ingevoerd kunnen worden (alle scenario's)

Het systeem biedt de eindgebruiker de mogelijkheid tot het invoeren van de gegevens.

9.2 Scenario’s

{{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|overview-5 }}

* één van de twee scenario's (5.1 óf 5.2) is verplicht, de andere optioneel

9.3 Inhoudelijke gegevens: Scenario 5.1

{{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|patient-Scenarioset5_a-MBH_VO_Nierfunctie-1 }}

{{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset5_a-MBH_VO_Nierfunctie-1 }}

9.4 Inhoudelijke gegevens: Scenario 5.2

{{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|patient-Scenarioset5_b-MBH_VO_Nierfunctie_Persistent-1 }}

{{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset5_b-MBH_VO_Nierfunctie_Persistent-1 }}

10 Scenarioset 6: medicatievoorschriften met diverse doseerschema's

10.1 Doel en verwacht resultaat

Doel Verwacht resultaat
Aantonen dat het systeem correct omgaat met medicatieafspraken met verschillende doseerschema’s.

Het systeem genereert technisch correcte berichten met inhoudelijk correcte gegevens.

Aantonen dat de gegevens in het systeem ingevoerd kunnen worden (alle scenario's)

Het systeem biedt de eindgebruiker de mogelijkheid tot het invoeren van de gegevens.

10.2 Scenario’s

{{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|overview-6 }}

* één van de twee scenario's (6.7a/b óf 6.9) is verplicht, de andere optioneel

10.3 Inhoudelijke gegevens

{{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|patient-Scenarioset6-MBH_VO_variabelefrequentie-1 }}

{{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset6-MBH_VO_variabelefrequentie-1 }} {{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset6-MBH_VO_interval-2 }} {{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset6-MBH_VO_variabelehoeveelheid-3 }} {{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset6-MBH_VO_zonderkeerdosis-4 }} {{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset6-MBH_VO_bijzonderekeerdosis-5 }} {{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset6-MBH_VO_variabelehoeveelheid2-6 }} {{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset6-MBH_VO_tijdstippen-7 }} {{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset6-MBH_VO_tijdstippenExact-16 }} {{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset6-MBH_VO_weekdagen-8 }} {{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset6-MBH_VO_dagdeel-9 }} {{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset6-MBH_VO_cyclischschema-10 }} {{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset6-MBH_VO_afbouwschema-11 }} {{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset6-MBH_VO_variabelefrequentieenmaximum-12 }} {{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset6-MBH_VO_toedieningssnelheid-13 }} {{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset6-MBH_VO_toedieningsduur-14 }} {{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset6-MBH_VO_zonodig-15 }}

11 Scenarioset 7: medicatievoorschriften met magistraal/eigen artikel

11.1 Doel en verwacht resultaat

Doel Verwacht resultaat
Aantonen dat het systeem correct omgaat met medicatieafspraken met magistralen.

Het systeem genereert technisch correcte berichten met inhoudelijk correcte gegevens, met geneesmiddelen geregistreerd als ingrediënt(en).

Aantonen dat het systeem correct omgaat met medicatieafspraken met eigen artikelen (90 miljoen nummers).

Het systeem genereert technisch correcte berichten met inhoudelijk correcte gegevens, met een 90 miljoen nummer en ingrediënt(en).

Aantonen dat de gegevens in het systeem ingevoerd kunnen worden (alle scenario's)

Het systeem biedt de eindgebruiker de mogelijkheid tot het invoeren van de gegevens.

11.2 Scenario’s

{{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|overview-7 }}

11.3 Inhoudelijke gegevens

{{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|patient-Scenarioset7-MBH_VO_magistraalalleingredienten-1 }}

{{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset7-MBH_VO_magistraalalleingredienten-1 }} {{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset7-MBH_VO_magistraalactieveingredient-2 }} {{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset7-MBH_VO_magistraal90miljoennr-3

}}


12 Scenarioset 8: medicatievoorschriften op basis van andermans medicatieafspraak

Em.png

Scenarioset 8 is enkel van toepassing in combinatie met de kwalificatie Medicatiegegevens raadplegend systeem (MP-MGR) - MA

12.1 Doel en verwacht resultaat

Doel Verwacht resultaat
Aantonen dat er een voorschrift op basis van een medicatieafspraak van een ander gestuurd kan worden Het systeem stuurt de medicatieafspraak van een ander met kopie indicator mee in het voorschrift. Het id van de medicatieafspraak en de medicamenteuze behandeling zijn de id's die door de ander zijn gegenereerd.
Aantonen dat er een stop-medicatieafspraak op basis van een medicatieafspraak van een ander gestuurd kan worden Het systeem stuurt een stop-medicatieafspraak met het id van de medicamenteuze behandeling die door de ander is gegenereerd.
Aantonen dat er een wijziging op basis van een medicatieafspraak van een ander gestuurd kan worden Het systeem stuurt een technische stop-medicatieafspraak en nieuwe medicatieafspraak met het id van de medicamenteuze behandeling die door de ander is gegenereerd.
Aantonen dat het systeem een correcte samenhang van de Medicatiebouwstenen binnen de MBH kan weergeven Het systeem toont de gegevens correct.
Aantonen dat de gegevens in het systeem ingevoerd kunnen worden (alle scenario's)

Het systeem biedt de eindgebruiker de mogelijkheid tot het invoeren van de gegevens.

12.2 Scenario’s

{{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|overview-8 }}

12.3 Inhoudelijke gegevens

{{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|patient-Scenarioset8-MBH_VO_VVandermansMA-1 }}

{{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset8-MBH_VO_VVandermansMA-1 }} {{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset8-MBH_VO_stakenandermansMA-2 }} {{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset8-MBH_VO_onderbrekenandermansMA-3 }} {{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset8-MBH_VO_wijzigenandermansMA-4 }}

13 Scenarioset 9: medicatievoorschriften met verstrekkingsverzoek - overige elementen

13.1 Doel en verwacht resultaat

Doel Verwacht resultaat
Aantonen dat het systeem correct omgaat met de verbruiksperiode Het systeem kan omgaan met verbruiksperiode ingangsdatum, duur en einddatum.
Aantonen dat het systeem correct omgaat met overige elementen Het systeem kan omgaan met herhalingen en afleverlocatie.
Aantonen dat de gegevens in het systeem ingevoerd kunnen worden (alle scenario's)

Het systeem biedt de eindgebruiker de mogelijkheid tot het invoeren van de gegevens.

13.2 Scenario’s

{{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|overview-9 }}

 als scenario 9.1 ondersteund wordt, dan dienen ze alledrie (9.1a, 9.1b en 9.1c) uitgevoerd te worden

13.3 Inhoudelijke gegevens

{{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|patient-Scenarioset9-MBH_VO_logistiekeverbruiksperiode_start_eind-1 }}

{{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset9-MBH_VO_logistiekeverbruiksperiode_start_eind-1 }} {{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset9-MBH_VO_logistiekeverbruiksperiode_eind-4 }} {{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset9-MBH_VO_logistiekeverbruiksperiode_duur_dagen-5 }} {{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset9-MBH_VO_herhalingen-2 }} {{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset9-MBH_VO_afleverlocatie-3 }}

14 Scenarioset 10: medicatievoorschriften met medicatieafspraak o.b.v. HPK of ZI-nr

14.1 Doel en verwacht resultaat

Doel Verwacht resultaat
Aantonen dat het systeem correct omgaat met voorschrijven op andere geneesmiddelniveaus Het systeem biedt de mogelijkheid om op HPK of ZI-nr niveau medicatie voor te schrijven.
Aantonen dat de gegevens in het systeem ingevoerd kunnen worden (alle scenario's)

Het systeem biedt de eindgebruiker de mogelijkheid tot het invoeren van de gegevens.

14.2 Scenario’s

{{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|overview-10 }}

14.3 Inhoudelijke gegevens

{{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|patient-Scenarioset10-MBH_VO_HPKvoorschrijven-1 }}

{{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset10-MBH_VO_HPKvoorschrijven-1 }} {{#1st:mp:V9.1.0_kwalificatie_voorschrift_addendum|mbhs-Scenarioset10-MBH_VO_ZINRvoorschrijven-2 }}

15 Documenthistorie

Datum Omschrijving
Draft