Addenda voor inhoudelijke gegevens Raadplegen alle bouwstenen MP9.0.6

Uit informatiestandaarden
Ga naar: navigatie, zoeken

Issue icon.png

Dit is een verouderde pagina. De actuele versies zijn te vinden via de MedMij kwalificatie pagina.

Naar nictiz.nl

MEDICATIEGEGEVENS RAADPLEGEND SYSTEEM - ALLE BOUWSTENEN

Inhoud

Inleiding

Dit document bevat de addenda met inhoudelijke gegevens voor de systeemrol:

  • Medicatiegegevens raadplegend systeem - alle bouwstenen

De doelgroep van dit document is de leverancier die wil kwalificeren. Het document '16. Kwalificatiescript - Raadplegen alle bouwstenen' verwijst naar dit document.

Hieronder volgen een aantal belangrijke aandachtspunten.

Persoonsgegevens

Het onderdeel ‘Persoonsgegevens’ bevat algemene gegevens over de persoon zoals naam, adres en woonplaats, maar ook een (fictief) Burgerservicenummer (BSN). PGO’s mogen echter geen BSN verwerken. Een PGO behoort namelijk tot het persoonsdomein en valt daarom buiten wetgeving voor het zorgaanbiedersdomein. Een XIS mag ook geen BSN naar het persoonsdomein – en dus PGO’s - sturen. Er is wel een fBSN (fictief BSN voor testdoeleinden) in de persoonsgegevens opgenomen, zodat ook een XIS zich voor deze rol kan kwalificeren.

Datum T

T is een datum die we tijdens de kwalificatie nader invullen / afspreken. Als ergens staat T-100D betekent dit: 100 dagen eerder dan de afgesproken datum.

Specifieke gegevens

Deze paragraaf bevat specifieke gegevens die de leverancier moet meegeven als Medicatiegegevens raadplegend systeem

Gegevens alle bouwstenen

Het onderdeel ‘Gegevens alle bouwstenen’ bevat de gegevens van de alle bouwstenen, zoals medicatieafspraak, verstrekkingsverzoek, toedieningsafspraak, medicatieverstrekking en medicatiegebruik. Dit gaat om het verwachte resultaat van de raadpleging. T is een datum die we tijdens de kwalificatie nader invullen / afspreken. Als ergens staat T – 100 betekent dit: 100 dagen eerder dan die afgesproken datum.


Een overzicht van alle testgegevens voor de bouwstenen (medicatieafspraak, verstrekkingsverzoek, toedieningsafspraak, verstrekking en medicatiegebruik) bij raadplegen / beschikbaarstellen medicatiegegevens vindt u hier.

OID's

De identificaties hebben de volgende root OID’s

Medicamenteuze behandeling 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1
Medicatieafspraak 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1
Toedieningsafspraak 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1
Medicatiegebruik 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1
Verstrekkingsverzoek 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1
Medicatieverstrekking 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1

Basis: raadplegen, tonen, filtercriteria

Scenario 1.1

Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens R. XXX_Dirksz
Patient identificatienummer 999911326 [BSN]
Patient identificatienummer 11101 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 1 aug 1964
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1')

Specifieke gegevens

Scenario
Scenario Omschrijving
1.1 Patiënt met meerdere medicamenteuze behandelingen

Gegevens alle bouwstenen

Medicatieafspraken

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_1_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 50 dagen, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 50 dagen, tot en met T- 20 dagen, om 23:59
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Reden afspraak Starten medicamenteuze behandeling (code = '266709005' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code Metoclopramide zetpil 20mg (code = '6939' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 50 dagen, tot en met T- 20 dagen, om 23:59, zo nodig 1 maal per dag 1 stuk, rectaal
Toedieningsweg Rectaal (code = '12' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie zo nodig 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_113_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_2_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 30 dagen, om 14:55
Gebruiksperiode Vanaf T- 30 dagen, tot en met T- 9 dagen, om 23:59
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Reden afspraak Starten medicamenteuze behandeling (code = '266709005' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code Zestril tabel 10mg (code = '615560' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 30 dagen, tot en met T- 9 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_113_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_3_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 30 dagen, om 14:57
Gebruiksperiode Vanaf T- 30 dagen, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Reden afspraak Starten medicamenteuze behandeling (code = '266709005' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code ACETYLSALICYLZUUR/PARACETAMOL/COF TAB 250/250/50MG (code = '3891' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 30 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_113_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

Verstrekkingsverzoeken

Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_1_VV_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T- 50 dagen, om 11:25
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 30 stuks
Geneesmiddel - primaire code Metoclopramide zetpil 20mg (code = '6939' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_113_1_MA_1
MBH identificatie MBH_113_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_2_VV_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T- 30 dagen, om 14:55
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 21 stuks
Geneesmiddel - primaire code Zestril tabel 10mg (code = '615560' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_113_2_MA_1
MBH identificatie MBH_113_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_3_VV_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T- 30 dagen, om 14:57
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 21 stuks
Geneesmiddel - primaire code ACETYLSALICYLZUUR/PARACETAMOL/COF TAB 250/250/50MG (code = '3891' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_113_3_MA_1
MBH identificatie MBH_113_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

Toedieningsafspraken

Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_1_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 50 dagen, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 50 dagen, tot en met T- 20 dagen, om 23:59
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code PRIMPERAN ZETPIL 20MG (code = '229709' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 50 dagen, tot en met T- 20 dagen, om 23:59, zo nodig 1 maal per dag 1 stuk, rectaal
Toedieningsweg Rectaal (code = '12' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie zo nodig 1 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_113_1_MA_1
MBH identificatie MBH_113_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_2_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 30 dagen, om 14:55
Gebruiksperiode Vanaf T- 30 dagen, tot en met T- 9 dagen, om 23:59
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code Zestril tabel 10mg (code = '615560' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 30 dagen, tot en met T- 9 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_113_2_MA_1
MBH identificatie MBH_113_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_3_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 30 dagen, om 14:57
Gebruiksperiode Vanaf T- 30 dagen, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code ROTER APC TABLET (code = '202185' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 30 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_113_3_MA_1
MBH identificatie MBH_113_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

Medicatieverstrekkingen

Verstrekking
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_1_MVE_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1)
Datum T- 50 dagen, om 12:25
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek de Gulle Gaper
Verstrekte hoeveelheid 30 stuks
Geneesmiddel - primaire code PRIMPERAN ZETPIL 20MG (code = '229709' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Relatie naar verstrekkingsverzoek MBH_113_1_VV_1
MBH identificatie MBH_113_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekking
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_2_MVE_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1)
Datum T- 30 dagen, om 15:55
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek de Gulle Gaper
Verstrekte hoeveelheid 25 stuks
Geneesmiddel - primaire code Zestril tablet 10mg (code = '615560' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Relatie naar verstrekkingsverzoek MBH_113_2_VV_1
MBH identificatie MBH_113_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekking
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_3_MVE_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1)
Datum T- 30 dagen, om 15:56
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek de Gulle Gaper
Verstrekte hoeveelheid 21 stuks
Geneesmiddel - primaire code ROTER APC TABLET (code = '202185' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Relatie naar verstrekkingsverzoek MBH_113_3_VV_1
MBH identificatie MBH_113_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

Medicatiegebruik

Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_1_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 48 dagen, om 11:25
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 48 dagen, gedurende 1 dag
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Metoclopramide zetpil 20mg (code = '6939' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 48 dagen, gedurende 1 dag, zo nodig 1 maal per dag 1 stuk, rectaal
Toedieningsweg Rectaal (code = '12' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie zo nodig 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_113_1_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_113_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_2_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 13 dagen, om 14:55
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 30 dagen, gedurende 3 weken
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Zestril tabel 10mg (code = '615560' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 30 dagen, gedurende 3 weken, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_113_2_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_113_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_3_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 29 dagen, om 14:57
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 29 dagen, tot en met T- 8 dagen, om 23:59
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code ACETYLSALICYLZUUR/PARACETAMOL/COF TAB 250/250/50MG (code = '3891' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 29 dagen, tot en met T- 8 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_113_3_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_113_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

Scenario 1.2

Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens Pauline P. XXX_Bourgonje
Patient identificatienummer 999911296 [BSN]
Patient identificatienummer 12102 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 1 aug 1964
Geslacht Vrouw (code = 'F' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1')

Specifieke gegevens

Scenario
Scenario Omschrijving
1.2 Patiënt met één medicamenteuze behandeling


Gegevens alle bouwstenen

Medicatieafspraken

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_123_1_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 7 dagen
Gebruiksperiode Vanaf T- 7 dagen, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001112 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Bertine van Doorn
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 99001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Stitswerd Oost
Reden afspraak Starten medicamenteuze behandeling (code = '266709005' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code Cetomacrogolcreme met vaseline 10% (code = '133329' in codeSystem 'G-StandaardGPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 7 dagen, tot nader order, Zo nodig 2 maal daags aanbrengen, op de huid
Toedieningsweg Cutaan (code = '53' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie aanbrengen (code = '1018' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie zo nodig 2 maal per dag
MBH identificatie MBH_123_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

Verstrekkingsverzoeken

Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_123_1_VV_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T- 7 dagen
Auteur Bertine van Doorn - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Stitswerd Oost
Te verstrekken hoeveelheid 100 gram
Geneesmiddel - primaire code Cetomacrogolcreme met vaseline 10% (code = '133329' in codeSystem 'G-StandaardGPK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_123_1_MA_1
MBH identificatie MBH_123_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

Toedieningsafspraken

Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_123_1_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 7 dagen
Gebruiksperiode Vanaf T- 7 dagen, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code CETOMACROGOLCREME MET 10% VASELINE FAGRON (code = '1205943' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 7 dagen, tot nader order, Zo nodig 2 maal daags aanbrengen, op de huid
Toedieningsweg Cutaan (code = '53' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie aanbrengen (code = '1018' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie zo nodig 2 maal per dag
Relatie naar medicatieafspraak MBH_123_1_MA_1
MBH identificatie MBH_123_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

Medicatieverstrekkingen

Verstrekking
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_123_1_MVE_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1)
Datum T- 7 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek de Gulle Gaper
Verstrekte hoeveelheid 100 gram
Geneesmiddel - primaire code CETOMACROGOLCREME MET 10% VASELINE FAGRON (code = '1205943' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Relatie naar verstrekkingsverzoek MBH_123_1_VV_1
MBH identificatie MBH_123_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

Medicatiegebruik

Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_123_1_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 4 dagen, om 20:58
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 5 dagen, gedurende 2 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001112 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Bertine van Doorn
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 99001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Stitswerd Oost
Geneesmiddel - primaire code Cetomacrogolcreme met vaseline 10% (code = '133329' in codeSystem 'G-StandaardGPK')
Gebruiksinstructie
Aanvullende instructie aanbrengen (code = '1018' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie 2 maal per dag
Gerelateerde afspraak : MA MBH_123_1_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_123_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

Scenario 1.3

Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens R. XXX_Ruys
Patient identificatienummer 999911351 [BSN]
Patient identificatienummer 13103 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 1 aug 1964
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1')

Specifieke gegevens

Scenario
Scenario Omschrijving
1.3 Patiënt zonder medicamenteuze behandeling

Gegevens alle bouwstenen

Geen

Scenario 1.4

Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens R. XXX_Gobee
Patient identificatienummer 999911314 [BSN]
Patient identificatienummer 21104 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 1 aug 1964
Geslacht Vrouw (code = 'F' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1')

Specifieke gegevens

Scenario
Scenario Omschrijving
1.4 Patiënt met wijzigingen binnen een medicamenteuze behandeling

Gegevens alle bouwstenen

Medicatieafspraken

LET OP: de 2e en 4e medicatieafspraak (MBH_213_1_MA_2 en MBH_213_1_MA_4) zijn technische stop-ma's als onderdeel van een wijziging binnen de medicamenteuze behandeling.

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 50 dagen, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 50 dagen, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Reden afspraak Starten medicamenteuze behandeling (code = '266709005' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 50 dagen, tot nader order, 1 à 2 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie zo nodig 1 à 2 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 40 dagen, om 09:13
Gebruiksperiode Vanaf T- 50 dagen, tot en met T- 41 dagen, om 23:59
Stoptype Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Relatie naar afspraak of gebruik: MA MBH_213_1_MA_1
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener naam
Naamgegevens John de Vries
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 50 dagen, tot en met T- 41 dagen, om 23:59, 1 à 2 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie zo nodig 1 à 2 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MA_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 40 dagen, om 09:13
Gebruiksperiode Vanaf T- 40 dagen, gedurende 30 dagen
Relatie naar afspraak of gebruik: MA MBH_213_1_MA_2
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener naam
Naamgegevens John de Vries
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Reden afspraak Geen of onvoldoende effect (code = '5' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.2')
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 40 dagen, gedurende 30 dagen, 2 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 2 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MA_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 15 dagen, om 16:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 40 dagen, tot en met T- 15 dagen, om 23:59
Stoptype Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Relatie naar afspraak of gebruik: MA MBH_213_1_MA_3
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 40 dagen, tot en met T- 15 dagen, om 23:59, 2 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 2 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MA_5 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 15 dagen, om 16:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 14 dagen, gedurende 30 dagen
Relatie naar afspraak of gebruik: MA MBH_213_1_MA_4
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Reden afspraak Wens patiënt (code = '12' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.2')
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 14 dagen, gedurende 30 dagen, 1 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

Verstrekkingsverzoeken

Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_VV_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T- 50 dagen, om 11:25
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 40 stuks
Aantal herhalingen 1
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_213_1_MA_1
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_VV_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T- 40 dagen, om 09:13
Auteur John de Vries - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 60 stuks
Aantal herhalingen 1
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_213_1_MA_3
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_VV_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T- 15 dagen, om 16:25
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Verbruiksperiode tot nader order
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_213_1_MA_5
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

Toedieningsafspraken

Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 50 dagen, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 50 dagen, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code MIZOLLEN TABLET MGA 10MG (code = '1101099' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 50 dagen, tot nader order, 1 à 2 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie zo nodig 1 à 2 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_213_1_MA_1
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_TA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 40 dagen, om 09:13
Gebruiksperiode Vanaf T- 50 dagen, tot en met T- 41 dagen, om 23:59
Stoptype Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code MIZOLLEN TABLET MGA 10MG (code = '1101099' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 50 dagen, tot en met T- 41 dagen, om 23:59, 1 à 2 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie zo nodig 1 à 2 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_213_1_MA_2
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_TA_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 40 dagen, om 09:13
Gebruiksperiode Vanaf T- 40 dagen, gedurende 30 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code MIZOLLEN TABLET MGA 10MG (code = '1101099' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 40 dagen, gedurende 30 dagen, 2 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 2 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_213_1_MA_3
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_TA_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 15 dagen, om 16:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 40 dagen, tot en met T- 15 dagen, om 23:59
Stoptype Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code MIZOLLEN TABLET MGA 10MG (code = '1101099' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 40 dagen, tot en met T- 15 dagen, om 23:59, 2 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 2 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_213_1_MA_4
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_TA_5 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 15 dagen, om 16:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 14 dagen, gedurende 30 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code MIZOLLEN TABLET MGA 10MG (code = '1101099' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 14 dagen, gedurende 30 dagen, 1 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_213_1_MA_5
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

Medicatieverstrekkingen

Verstrekking
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MVE_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1)
Datum T- 50 dagen, om 13:25
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek de Gulle Gaper
Verstrekte hoeveelheid 40 stuks
Geneesmiddel - primaire code MIZOLLEN TABLET MGA 10MG (code = '1101099' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Relatie naar verstrekkingsverzoek MBH_213_1_VV_1
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekking
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MVE_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1)
Datum T- 40 dagen, om 09:13
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek de Gulle Gaper
Verstrekte hoeveelheid 60 stuks
Geneesmiddel - primaire code MIZOLLEN TABLET MGA 10MG (code = '1101099' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Relatie naar verstrekkingsverzoek MBH_213_1_VV_2
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekking
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MVE_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1)
Datum T- 15 dagen, om 17:25
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek de Gulle Gaper
Verstrekte hoeveelheid 30 stuks
Geneesmiddel - primaire code MIZOLLEN TABLET MGA 10MG (code = '1101099' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Verbruiksduur 30 dagen
Relatie naar verstrekkingsverzoek MBH_213_1_VV_2
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

Medicatiegebruik

Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 47 dagen, om 11:25
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 50 dagen, gedurende 3 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 50 dagen, gedurende 3 dagen, 1 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_213_1_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MGB_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 41 dagen, om 11:25
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 46 dagen, gedurende 6 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 46 dagen, gedurende 6 dagen, 2 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 2 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_213_1_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MGB_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 35 dagen, om 19:25
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 40 dagen, gedurende 6 dagen
Geneesmiddel - primaire code MIZOLLEN TABLET MGA 10MG (code = '1101099' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 40 dagen, gedurende 6 dagen, 2 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 2 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : TA MBH_213_1_TA_3
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MGB_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 16 dagen, om 11:25
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 34 dagen, gedurende 19 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 34 dagen, gedurende 19 dagen, 2 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 2 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_213_1_MA_3
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MGB_5 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 10 dagen, om 11:25
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 14 dagen, gedurende 5 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 14 dagen, gedurende 5 dagen, 1 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_213_1_MA_5
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

Scenario1.5

Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens J. XXX_Cnossen
Patient identificatienummer 999911740 [BSN]
Patient identificatienummer 31105 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 4 aug 1964
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1')

Specifieke gegevens

Scenario
Scenario Omschrijving
1.5 Patiënt met gestaakte en tijdelijk onderbroken medicatie

Gegevens alle bouwstenen

Medicatieafspraken

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_1_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 100 dagen, om 12:11
Gebruiksperiode Vanaf T- 100 dagen, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Reden afspraak Starten medicamenteuze behandeling (code = '266709005' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code Tiotropium inhalatiecapsule 18ug (code = '59919' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 100 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 inhalatie, inhalatie
Toedieningsweg inhalatie (code = '62' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 dosis
MBH identificatie MBH_313_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_1_MA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 60 dagen, om 13:54
Gebruiksperiode Vanaf T- 100 dagen, tot en met T- 59 dagen, om 23:59
Stoptype Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener naam
Naamgegevens John de Vries
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Reden afspraak Indicatie vervallen (code = '9' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.2')
Geneesmiddel - primaire code Tiotropium inhalatiecapsule 18ug (code = '59919' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 100 dagen, tot en met T- 59 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 1 dosis, inhalatie
Toedieningsweg inhalatie (code = '62' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 dosis
MBH identificatie MBH_313_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_2_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 500 dagen, om 10:19
Gebruiksperiode Vanaf T- 500 dagen, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Reden afspraak Starten medicamenteuze behandeling (code = '266709005' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code Timolol/Latanoprost oogdr 5mg/50ug/ml fl 2,5ml (code = '60526' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 500 dagen, tot nader order, 1x per dag 1 druppel, in beide ogen
Toedieningsweg oculair (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Aanvullende instructie in beide ogen (code = '1026' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende teksten')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 druppel
MBH identificatie MBH_313_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_2_MA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 366 dagen, om 17:54
Gebruiksperiode Vanaf T- 500 dagen, tot en met T- 366 dagen, om 17:00
Stoptype Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener naam
Naamgegevens John de Vries
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Reden afspraak Indicatie vervallen (code = '9' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.2')
Geneesmiddel - primaire code Timolol/Latanoprost oogdr 5mg/50ug/ml fl 2,5ml (code = '60526' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 500 dagen, tot en met T- 366 dagen, om 17:00, Vanaf 21 apr 2017 tot en met 2 sep 2017 17:00, 1x per dag 1 druppel, in beide ogen
Toedieningsweg oculair (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Aanvullende instructie in beide ogen (code = '1026' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende teksten')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 druppel
MBH identificatie MBH_313_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_3_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 100 dagen, om 12:11
Gebruiksperiode Vanaf T- 100 dagen, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Reden afspraak Starten medicamenteuze behandeling (code = '266709005' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code CARBASALAATCALCIUM 100MG PO (code = '13072' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 100 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_313_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_3_MA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 4 dagen, om 13:54
Gebruiksperiode Vanaf T- 100 dagen, tot en met T- 5 dagen, om 23:59
Stoptype Onderbreking (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener naam
Naamgegevens John de Vries
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code CARBASALAATCALCIUM 100MG PO (code = '13072' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 100 dagen, tot en met T- 5 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 1 stuk, oraal – tijdelijk onderbreken
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_313_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_4_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 300 dagen, om 14:23
Gebruiksperiode Vanaf T- 300 dagen, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Reden afspraak Starten medicamenteuze behandeling (code = '266709005' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code Omeprazol tablet MSR 40mg (code = '88803' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 300 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_313_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_4_MA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 222 dagen, om 08:54
Gebruiksperiode Vanaf T- 300 dagen, tot en met T- 223 dagen, om 23:59
Stoptype Onderbreking (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener naam
Naamgegevens John de Vries
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Omeprazol tablet MSR 40mg (code = '88803' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 300 dagen, tot en met T- 223 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 1 stuk, oraal – tijdelijk onderbreken
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_313_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

Verstrekkingsverzoeken

Toedieningsafspraken

Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_1_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 100 dagen, om 12:11
Gebruiksperiode Vanaf T- 100 dagen, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code SPIRIVA INHALPDR 18MCG (code = '1476866' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 100 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 inhalatie, inhalatie
Toedieningsweg inhalatie (code = '62' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 dosis
Relatie naar medicatieafspraak MBH_313_1_MA_1
MBH identificatie MBH_313_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_1_TA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 60 dagen, om 13:54
Gebruiksperiode Vanaf T- 100 dagen, tot en met T- 59 dagen, om 23:59
Stoptype Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code SPIRIVA INHALPDR 18MCG (code = '1476866' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 100 dagen, tot en met T- 59 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 1 dosis, inhalatie
Toedieningsweg inhalatie (code = '62' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 dosis
Relatie naar medicatieafspraak MBH_313_1_MA_2
MBH identificatie MBH_313_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_2_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 500 dagen, om 10:19
Gebruiksperiode Vanaf T- 500 dagen, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code LATANOPROST/TIMOLOL SDZ OOGDR 0,05/5MG/ML FL 2,5ML (code = '2226294' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 500 dagen, tot nader order, 1x per dag 1 druppel, in beide ogen
Toedieningsweg oculair (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Aanvullende instructie in beide ogen (code = '1026' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende teksten')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 druppel
Relatie naar medicatieafspraak MBH_313_2_MA_1
MBH identificatie MBH_313_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_2_TA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 366 dagen, om 17:54
Gebruiksperiode Vanaf T- 500 dagen, tot en met T- 366 dagen, om 17:00
Stoptype Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code LATANOPROST/TIMOLOL SDZ OOGDR 0,05/5MG/ML FL 2,5ML (code = '2226294' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 500 dagen, tot en met T- 366 dagen, om 17:00, 1x per dag 1 druppel, in beide ogen
Toedieningsweg oculair (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Aanvullende instructie in beide ogen (code = '1026' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende teksten')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 druppel
Relatie naar medicatieafspraak MBH_313_2_MA_2
MBH identificatie MBH_313_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_3_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 100 dagen, om 12:30
Gebruiksperiode Vanaf T- 100 dagen, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code CARBASALAATCALCIUM CF SACHET 100MG (code = '1113534' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 100 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_313_3_MA_1
MBH identificatie MBH_313_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_3_TA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 4 dagen, om 14:54
Gebruiksperiode Vanaf T- 100 dagen, tot en met T- 5 dagen, om 23:59
Stoptype Onderbreking (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code CARBASALAATCALCIUM CF SACHET 100MG (code = '1113534' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 100 dagen, tot en met T- 5 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 1 stuk, oraal – tijdelijk onderbreken
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_313_3_MA_2
MBH identificatie MBH_313_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_4_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 300 dagen, om 15:23
Gebruiksperiode Vanaf T- 300 dagen, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code OMEPRAZOL SANDOZ MUT TABLET MSR 40MG (code = '2124971' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 300 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_313_4_MA_1
MBH identificatie MBH_313_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_4_TA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 222 dagen, om 09:54
Gebruiksperiode Vanaf T- 300 dagen, tot en met T- 223 dagen, om 23:59
Stoptype Onderbreking (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code OMEPRAZOL SANDOZ MUT TABLET MSR 40MG (code = '2124971' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 300 dagen, tot en met T- 223 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 1 stuk, oraal – tijdelijk onderbreken
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_313_4_MA_2
MBH identificatie MBH_313_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

Medicatieverstrekkingen

Medicatiegebruik

Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_1_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 59 dagen, om 12:11
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 59 dagen, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Tiotropium inhalatiecapsule 18ug (code = '59919' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 59 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 dosis
Toedieningsweg inhalatie (code = '62' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 dosis
Gerelateerde afspraak : MA MBH_313_1_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_313_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_1_MGB_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum 7 jul 2018, om 15:25
Gebruik indicator Nee
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf 7 jul 2018, om 07:00, tot nader order
Stoptype Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener naam
Naamgegevens John de Vries
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Tiotropium inhalatiecapsule 18ug (code = '59919' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf 7 jul 2018, om 07:00, tot nader order, Vanaf 7 juli, geen gebruik
Gerelateerde afspraak : MA MBH_313_1_MA_2
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_313_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_2_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum 21 apr 2017, om 10:19
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf 21 apr 2017, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Timolol/Latanoprost oogdr 5mg/50ug/ml fl 2,5ml (code = '60526' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf 21 apr 2017, tot nader order, 1x per dag 1 druppel, in beide ogen
Toedieningsweg oculair (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Aanvullende instructie in beide ogen (code = '1026' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende teksten')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 druppel
Gerelateerde afspraak : MA MBH_313_2_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_313_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_2_MGB_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 365 dagen, om 17:54
Gebruik indicator Nee
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 366 dagen, tot nader order
Stoptype Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener naam
Naamgegevens John de Vries
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Timolol/Latanoprost oogdr 5mg/50ug/ml fl 2,5ml (code = '60526' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 366 dagen, tot nader order, geen gebruik
Gerelateerde afspraak : MA MBH_313_2_MA_2
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_313_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_3_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum 26 may 2018, om 14:11
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf 26 may 2018, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code CARBASALAATCALCIUM 100MG PO (code = '13072' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf 26 may 2018, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_313_3_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_313_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_3_MGB_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum 29 aug 2018, om 13:54
Gebruik indicator Nee
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf 29 aug 2018, tot nader order
Stoptype Onderbreking (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener naam
Naamgegevens John de Vries
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code CARBASALAATCALCIUM 100MG PO (code = '13072' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf 29 aug 2018, tot nader order, gebruik onderbroken
Gerelateerde afspraak : MA MBH_313_3_MA_2
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_313_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_4_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum 7 nov 2017, om 17:23
Gebruik indicator Nee
Gebruiksperiode Vanaf 7 nov 2017, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Omeprazol tablet MSR 40mg (code = '88803' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf 7 nov 2017, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_313_4_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_313_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_4_MGB_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 222 dagen, om 19:35
Gebruik indicator Nee
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 222 dagen, tot nader order
Stoptype Onderbreking (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener naam
Naamgegevens John de Vries
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Omeprazol tablet MSR 40mg (code = '88803' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 222 dagen, tot nader order, gebruik onderbroken
Gerelateerde afspraak : MA MBH_313_4_MA_2
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_313_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

Scenario 1.6

Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens R. XXX_Strengersz
Patient identificatienummer 999911338 [BSN]
Patient identificatienummer 41106 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 1 aug 1964
Geslacht Vrouw (code = 'F' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1')

Specifieke gegevens

Scenario
Scenario Omschrijving
1.6 Patiënt met meerdere medicamenteuze behandelingen met doseerschema’s en magistraal

Gegevens alle bouwstenen

Medicatieafspraken

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_1_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 60 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Reden afspraak Starten medicamenteuze behandeling (code = '266709005' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-StandaardGPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 60 dagen, 1 à 2 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 à 2 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_413_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_2_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Reden afspraak Starten medicamenteuze behandeling (code = '266709005' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code Insuline isofaan injsusp 100ie/ml patr 3ml (code = '34851' in codeSystem 'G-StandaardGPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, exact iedere 3 uur 16 IE, subcutaan
Toedieningsweg subcutaan (code = '21' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie exact iedere 12 uur 16 internationale eenheid
MBH identificatie MBH_413_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_3_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 50 dagen, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 50 dagen, gedurende 4 weken
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Reden afspraak Starten medicamenteuze behandeling (code = '266709005' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code PARACETAMOL PCH TABLET 500MG (code = '67903' in codeSystem 'G-StandaardGPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 50 dagen, gedurende 4 weken, 3 maal per dag 1 à 2 stuks, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 3 maal per dag 1 à 2 stuks
MBH identificatie MBH_413_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_4_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 20 dagen, om 10:26
Gebruiksperiode Vanaf T- 20 dagen, gedurende 30 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Reden afspraak Starten medicamenteuze behandeling (code = '266709005' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code Cetomacrogolcreme met vaseline 10% (code = '92789' in codeSystem 'G-StandaardGPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 20 dagen, gedurende 30 dagen, 3 maal per dag aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg cutaan (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie aanbrengen (code = '1018' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie 3 maal per dag
MBH identificatie MBH_413_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_5_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 20 dagen, om 10:46
Gebruiksperiode Vanaf T- 20 dagen, gedurende 30 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Reden afspraak Starten medicamenteuze behandeling (code = '266709005' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code Naproxen CF tablet 500mg (code = '1017209' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 20 dagen, gedurende 30 dagen, 2 maal per dag ¼ tablet, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 2 maal per dag 0.5 stuk
MBH identificatie MBH_413_5 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_6_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 14 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Reden afspraak Starten medicamenteuze behandeling (code = '266709005' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code Waterstofperoxide 30MG/ML (code = '67016' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 14 dagen, 2x per dag 10 tot 15 ml, Eerst oplossen in water, mond spoelen, daarna uitspugen
Toedieningsweg niet van toepassing (code = '1' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie Eerst oplossen in water (code = '27' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Aanvullende instructie mond spoelen, daarna uitspugen (code = '69' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie 2 maal per dag 10 à 15 ml
MBH identificatie MBH_413_6 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_7_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 14 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Reden afspraak Starten medicamenteuze behandeling (code = '266709005' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code Insuline isofaan injsusp 100ie/ml patr 3ml (code = '34851' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 14 dagen, elke dag om 08:00, 14:00 en 20:00 uur 16IE
Toedieningsweg subcutaan (code = '21' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie elke dag om 08:00, 14:00 en 20:00 16 internationale eenheid
MBH identificatie MBH_413_7 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_8_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 10 weken
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Reden afspraak Starten medicamenteuze behandeling (code = '266709005' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code IMIQUIMOD 50MG/G CREME (code = '55050' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 10 weken, op maandag, woensdag en vrijdag, voor de nacht aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg subcutaan (code = '21' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie voor de nacht (code = '1128' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Aanvullende instructie aanbrengen (code = '1018' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie op maandag, woensdag en vrijdag
MBH identificatie MBH_413_8 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_9_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Reden afspraak Starten medicamenteuze behandeling (code = '266709005' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code EZETIMIB/SIMVASTATINE 10/20 (code = '77038' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, 1 maal daags 1 stuk ’s avonds innemen, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk 's avonds
MBH identificatie MBH_413_9 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_10_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Reden afspraak Starten medicamenteuze behandeling (code = '266709005' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code Ethinyl estradiol/desogestrel tablet 30/150ug (Marvelon) (code = '16292' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, cyclus van 28 dagen: steeds 21 dagen 1 x per dag 1 tablet, dan 7 dagen niet, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie gedurende 21 dagen 1 maal per dag 1 stuk
Herhaalperiode cyclisch schema 28 dagen
MBH identificatie MBH_413_10 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_11_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 41 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Reden afspraak Starten medicamenteuze behandeling (code = '266709005' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code Fusidinezuur creme 20mg/g (code = '16705' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 41 dagen, eerst 2 weken 3gr per dag, dan 3 weken 2gr per dag, dan 6 dagen 1gr per dag, dun aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg cutaan (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie dun aanbrengen (code = '1033' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende teksten')
Doseerinstructie 1 eerst gedurende 2 weken 1 maal per dag 3 gram
Doseerinstructie 2 dan gedurende 3 weken 1 maal per dag 2 gram
Doseerinstructie 3 dan gedurende 6 dagen 1 maal per dag 1 gram
MBH identificatie MBH_413_11 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_12_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 3 weken
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Reden afspraak Starten medicamenteuze behandeling (code = '266709005' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code CODEINE TABLET 10MG (FOSFAAT) (code = '42773' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 3 weken, iedere 3 uur 1 stuk bij hoest, maximaal 6 stuks per dag, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie bij hoest 1 maal per 3 uur 1 stuk , maximaal 6 stuks per dag
MBH identificatie MBH_413_12 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_13_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 28 dagen, om 09:12
Gebruiksperiode Vanaf T- 28 dagen, gedurende 8 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Reden afspraak Starten medicamenteuze behandeling (code = '266709005' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code MORFINE INFVLST 5MG/ML CAS 100ML (code = '94692' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 28 dagen, gedurende 8 dagen, 0.5 ml per uur parenteraal
Toedieningsweg parenteraal (code = '10' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 0.5 ml per uur
MBH identificatie MBH_413_13 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_13_MA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 20 dagen, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 20 dagen, gedurende 8 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Reden afspraak Starten medicamenteuze behandeling (code = '266709005' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code MORFINE INFVLST 5MG/ML CAS 100ML (code = '94692' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 20 dagen, gedurende 8 dagen, 0.2 tot 0.5 ml per uur parenteraal
Toedieningsweg parenteraal (code = '10' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 0.2 à 0.5 ml per uur
MBH identificatie MBH_413_13 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_14_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 11:25
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Reden afspraak Starten medicamenteuze behandeling (code = '266709005' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code NITROGLYCERINE PLEISTER 5MG/24UUR (DEPONIT T) (code = '44520' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving tot nader order, eenmaal daags 1 pleister aanbrengen gedurende 16 uur (daarna 8 uur geen pleister), transdermaal
Toedieningsweg transdermaal (code = '58' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk gedurende 16 uur
MBH identificatie MBH_413_14 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_15_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Reden afspraak Starten medicamenteuze behandeling (code = '266709005' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - Product specificatie
Product naam Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr
Omschrijving Titel: Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr Regel: UREUM 10gr Regel: EUCERINE MET WATER FAGRON ad 100gr
Ingredient
Ingredient code UREUM (code = '15219127' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 10 gram per 100 gram
Ingredient
Ingredient code EUCERINE MET WATER FAGRON (code = '14740877' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 90 gram per 100 gram
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, zo nodig, aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg cutaan (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie zo nodig
MBH identificatie MBH_413_15 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

Verstrekkingsverzoeken

Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_15_VV_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T, om 09:35
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 100 ml
Aantal herhalingen 1
Geneesmiddel - Product specificatie
Product naam Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr
Omschrijving Titel: Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr Regel: UREUM 10gr Regel: EUCERINE MET WATER FAGRON ad 100gr
Ingredient
Ingredient code UREUM (code = '15219127' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 10 gram per 100 gram
Ingredient
Ingredient code EUCERINE MET WATER FAGRON (code = '14740877' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 90 gram per 100 gram
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_15_MA_1
MBH identificatie MBH_413_15 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

Toedieningsafspraken

Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_1_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 60 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code MIZOLLEN TABLET MGA 10MG (code = '1101099' in codeSystem 'G-StandaardGPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 60 dagen, 1 à 2 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 à 2 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_1_MA_1
MBH identificatie MBH_413_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_2_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code HUMULINE NPH INJ 100IE/ML PATROON 3ML (code = '870471' in codeSystem 'G-StandaardGPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, exact iedere 3 uur 16 IE, subcutaan
Toedieningsweg subcutaan (code = '21' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie exact iedere 12 uur 16 internationale eenheid
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_2_MA_1
MBH identificatie MBH_413_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_3_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 50 dagen, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 50 dagen, gedurende 4 weken
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code PARACETAMOL PCH TABLET 500MG (code = '768901' in codeSystem 'G-StandaardGPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 50 dagen, gedurende 4 weken, 3 maal per dag 1 à 2 stuks, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 3 maal per dag 1 à 2 stuks
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_3_MA_1
MBH identificatie MBH_413_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_4_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 20 dagen, om 10:26
Gebruiksperiode Vanaf T- 20 dagen, gedurende 30 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code CETOMACROGOLCREME MET 10% VASELINE FAGRON (code = '1205943' in codeSystem 'G-StandaardGPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 20 dagen, gedurende 30 dagen, 3 maal per dag aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg cutaan (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie aanbrengen (code = '1018' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie 3 maal per dag
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_4_MA_1
MBH identificatie MBH_413_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_5_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 20 dagen, om 10:46
Gebruiksperiode Vanaf T- 20 dagen, gedurende 30 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code Naproxen CF tablet 500mg (code = '1017209' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 20 dagen, gedurende 30 dagen, 2 maal per dag ¼ tablet, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 2 maal per dag 0.5 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_5_MA_1
MBH identificatie MBH_413_5 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_6_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 14 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code SOLUTIO HYDROGENII PEROXIDI 3% M/V (code = '603694' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 14 dagen, 2x per dag 10 tot 15 ml, Eerst oplossen in water, mond spoelen, daarna uitspugen
Toedieningsweg niet van toepassing (code = '1' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie Eerst oplossen in water (code = '27' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Aanvullende instructie mond spoelen, daarna uitspugen (code = '69' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie 2 maal per dag 10 à 15 ml
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_6_MA_1
MBH identificatie MBH_413_6 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_7_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 14 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code HUMULINE NPH INJ 100IE/ML PATROON 3ML (code = '870471' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 14 dagen, elke dag om 08:00, 14:00 en 20:00 uur 16IE
Toedieningsweg subcutaan (code = '21' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie elke dag om 08:00, 14:00 en 20:00 16 internationale eenheid
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_7_MA_1
MBH identificatie MBH_413_7 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_8_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 10 weken
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code ALDARA CREME 50MG/G IN SACHET (code = '1198521' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 10 weken, op maandag, woensdag en vrijdag, voor de nacht aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg subcutaan (code = '21' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie voor de nacht (code = '1128' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Aanvullende instructie aanbrengen (code = '1018' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie op maandag, woensdag en vrijdag
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_8_MA_1
MBH identificatie MBH_413_8 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_9_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code INEGY TABLET 10/20MG (code = '1719785' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, 1 maal daags 1 stuk ’s avonds innemen, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk 's avonds
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_9_MA_1
MBH identificatie MBH_413_9 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_10_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code MARVELON TABLET (code = '416681' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, cyclus van 28 dagen: steeds 21 dagen 1 x per dag 1 tablet, dan 7 dagen niet, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie gedurende 21 dagen 1 maal per dag 1 stuk
Herhaalperiode cyclisch schema 28 dagen
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_10_MA_1
MBH identificatie MBH_413_10 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_11_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 41 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code FUCIDIN CREME 20MG/G (code = '420956' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 41 dagen, eerst 2 weken 3gr per dag, dan 3 weken 2gr per dag, dan 6 dagen 1gr per dag, dun aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg cutaan (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie dun aanbrengen (code = '1033' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende teksten')
Doseerinstructie 1 eerst gedurende 2 weken 1 maal per dag 3 gram
Doseerinstructie 2 dan gedurende 3 weken 1 maal per dag 2 gram
Doseerinstructie 3 dan gedurende 6 dagen 1 maal per dag 1 gram
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_11_MA_1
MBH identificatie MBH_413_11 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_12_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 3 weken
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code CODEINEFOSFAAT PCH TABLET 10MG (code = '874965' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 3 weken, iedere 3 uur 1 stuk bij hoest, maximaal 6 stuks per dag, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie bij hoest 1 maal per 3 uur 1 stuk , maximaal 6 stuks per dag
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_12_MA_1
MBH identificatie MBH_413_12 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_13_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 28 dagen, om 09:12
Gebruiksperiode Vanaf T- 28 dagen, gedurende 8 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code MORFINEHYDROCHLORIDE 5MG/ML DELTEC CAS 100ML PA (code = '2124823' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 28 dagen, gedurende 8 dagen, 0.5 ml per uur parenteraal
Toedieningsweg parenteraal (code = '10' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 0.5 ml per uur
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_13_MA_1
MBH identificatie MBH_413_13 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_13_TA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 20 dagen, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 20 dagen, gedurende 8 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code MORFINEHYDROCHLORIDE 5MG/ML DELTEC CAS 100ML PA (code = '2124823' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 20 dagen, gedurende 8 dagen, 0.2 tot 0.5 ml per uur parenteraal
Toedieningsweg parenteraal (code = '10' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 0.2 à 0.5 ml per uur
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_13_MA_2
MBH identificatie MBH_413_13 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_14_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf 16 aug 2018, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code DEPONIT T 5 PLEISTER TRANSDERMAAL 18,7MG (code = '1013602' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf 16 aug 2018, tot nader order, eenmaal daags 1 pleister aanbrengen gedurende 16 uur (daarna 8 uur geen pleister), transdermaal
Toedieningsweg transdermaal (code = '58' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk gedurende 16 uur
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_14_MA_1
MBH identificatie MBH_413_14 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_15_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - Product specificatie
Product naam Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr
Omschrijving Titel: Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr Regel: UREUM 10gr Regel: EUCERINE MET WATER FAGRON ad 100gr
Ingredient
Ingredient code UREUM (code = '15219127' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 10 gram per 100 gram
Ingredient
Ingredient code EUCERINE MET WATER FAGRON (code = '14740877' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 90 gram per 100 gram
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, zo nodig, aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg cutaan (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie zo nodig
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_15_MA_1
MBH identificatie MBH_413_15 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

Medicatieverstrekkingen

Verstrekking
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_9_MVE_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1)
Datum T, om 10:35
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek de Gulle Gaper
Verstrekte hoeveelheid 90 stuks
Geneesmiddel - primaire code INEGY TABLET 10/20MG (code = '1719785' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Distributievorm Geïndividualiseerd distributiesysteem (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.3.8')
Relatie naar verstrekkingsverzoek MBH_413_9_VV_1
MBH identificatie MBH_413_9 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekking
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_15_MVE_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1)
Datum T, om 10:35
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek de Gulle Gaper
Verstrekte hoeveelheid 100 gram
Geneesmiddel - Product specificatie
Product naam Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr
Omschrijving Titel: Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr Regel: UREUM 10gr Regel: EUCERINE MET WATER FAGRON ad 100gr
Ingredient
Ingredient code UREUM (code = '15219127' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 10 gram per 100 gram
Ingredient
Ingredient code EUCERINE MET WATER FAGRON (code = '14740877' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 90 gram per 100 gram
Relatie naar verstrekkingsverzoek MBH_513_15_VV_1
MBH identificatie MBH_413_15 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

Medicatiegebruik

Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_1_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 16:25
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 60 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-StandaardGPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 60 dagen, 1 à 2 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 à 2 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_1_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_2_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 14:25
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 14 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Insuline isofaan injsusp 100ie/ml patr 3ml (code = '34851' in codeSystem 'G-StandaardGPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 14 dagen, exact iedere 3 uur 16 IE, subcutaan
Toedieningsweg subcutaan (code = '21' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie exact iedere 12 uur 16 internationale eenheid
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_2_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_3_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 10:45
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 50 dagen, gedurende 4 weken
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code PARACETAMOL PCH TABLET 500MG (code = '67903' in codeSystem 'G-StandaardGPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 50 dagen, gedurende 4 weken, 3 maal per dag 1 à 2 stuks, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 3 maal per dag 1 à 2 stuks
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_3_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_4_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 15 dagen, om 13:44
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 20 dagen, tot en met T- 15 dagen, om 23:59
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Cetomacrogolcreme met vaseline 10% (code = '92789' in codeSystem 'G-StandaardGPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 20 dagen, tot en met T- 15 dagen, om 23:59, 3 maal per dag aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg cutaan (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie aanbrengen (code = '1018' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie 3 maal per dag
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_4_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_5_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 12:38
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 20 dagen, gedurende 30 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Naproxen CF tablet 500mg (code = '1017209' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 20 dagen, gedurende 30 dagen, 2 maal per dag ¼ tablet, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 2 maal per dag 0.5 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_5_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_5 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_6_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 21:37
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 1 dag
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Waterstofperoxide 30MG/ML (code = '67016' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 1 dag, 2x per dag 10 tot 15 ml, Eerst oplossen in water, mond spoelen, daarna uitspugen
Toedieningsweg niet van toepassing (code = '1' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie Eerst oplossen in water (code = '27' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Aanvullende instructie mond spoelen, daarna uitspugen (code = '69' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie 2 maal per dag 10 à 15 ml
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_6_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_6 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_7_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 14:05
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T, om 07:00, tot en met T, om 23:59
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Insuline isofaan injsusp 100ie/ml patr 3ml (code = '34851' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, om 07:00, tot en met T, om 23:59, om 14:00 16IE
Toedieningsweg subcutaan (code = '21' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie elke dag om 08:00, 14:00 en 20:00 16 internationale eenheid
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_7_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_7 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_8_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 23:59
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 10 weken
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code IMIQUIMOD 50MG/G CREME (code = '55050' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 10 weken, op maandag, woensdag en vrijdag, voor de nacht aanbrengen, cutaan
Aanvullende instructie voor de nacht (code = '1128' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Aanvullende instructie aanbrengen (code = '1018' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie op maandag, woensdag en vrijdag
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_8_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_8 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_9_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 22:35
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code EZETIMIB/SIMVASTATINE 10/20 (code = '77038' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, 1 maal daags 1 stuk ’s avonds innemen, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk 's avonds
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_9_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_9 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_10_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 09:35
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Ethinyl estradiol/desogestrel tablet 30/150ug (Marvelon) (code = '16292' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, cyclus van 28 dagen: steeds 21 dagen 1 x per dag 1 tablet, dan 7 dagen niet, oraal
Doseerinstructie gedurende 21 dagen 1 maal per dag 1 stuk
Herhaalperiode cyclisch schema 28 dagen
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_10_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_10 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_11_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 15:35
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 41 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Fusidinezuur creme 20mg/g (code = '16705' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 41 dagen, eerst 2 weken 3gr per dag, dan 3 weken 2gr per dag, dan 6 dagen 1gr per dag, dun aanbrengen, cutaan
Aanvullende instructie dun aanbrengen (code = '1033' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende teksten')
Doseerinstructie 1 eerst gedurende 2 weken 1 maal per dag 3 gram
Doseerinstructie gedurende 3 weken 1 maal per dag 2 gram
Doseerinstructie gedurende 6 dagen 1 maal per dag 1 gram
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_11_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_11 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_12_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 22:35
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 3 weken
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code CODEINE TABLET 10MG (FOSFAAT) (code = '42773' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 3 weken, iedere 3 uur 1 stuk bij hoest, maximaal 6 stuks per dag, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie bij hoest 1 maal per 3 uur 1 stuk , maximaal 6 stuks per dag
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_12_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_12 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_14_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 22:35
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code NITROGLYCERINE PLEISTER 5MG/24UUR (DEPONIT T) (code = '44520' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving tot nader order, eenmaal daags 1 pleister aanbrengen gedurende 16 uur (daarna 8 uur geen pleister), transdermaal
Toedieningsweg transdermaal (code = '58' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk gedurende 16 uur
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_14_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_14 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_15_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 10:35
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Nee
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 4 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - Product specificatie
Product naam Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr
Omschrijving Titel: Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr Regel: UREUM 10gr Regel: EUCERINE MET WATER FAGRON ad 100gr
Ingredient
Ingredient code UREUM (code = '15219127' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 10 gram per 100 gram
Ingredient
Ingredient code EUCERINE MET WATER FAGRON (code = '14740877' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 90 gram per 100 gram
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 4 dagen, aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg cutaan (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_15_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_15 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

Scenario 1.7

Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens J. XXX_Amaya
Patient identificatienummer 999911764 [BSN]
Patient identificatienummer 51107 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 6 aug 1964
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1')

Specifieke gegevens

Scenario
Scenario Omschrijving
1.7 Patiënt met meerdere medicamenteuze behandelingen met bouwstenen met specifieke inhoud

Gegevens alle bouwstenen

Medicatieafspraken

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_1_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 1 dag, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 1 dag, gedurende 1 jaar
Geannuleerd indicator Nee
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Reden afspraak Starten medicamenteuze behandeling (code = '266709005' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code Acetylsalicylzuur tabletmsr 100mg (code = '49484' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 1 dag, gedurende 1 jaar, 10 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 10 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_513_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_1_MA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 09:00
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 1 jaar
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001112 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Bertine van Doorn
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Reden afspraak Starten medicamenteuze behandeling (code = '266709005' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code Acetylsalicylzuur tabletmsr 100mg (code = '49484' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 1 jaar, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_513_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_2_MA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 14:32
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Relatie naar afspraak of gebruik: TA MBH_513_2_TA_1
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 999001112 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Hans van Doorn
Specialisme Medisch specialisten, inwendige geneeskunde (code = '0313' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 99901111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Ziekenhuis Stitswerd
Reden afspraak Opname (code = '305335007' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code Furosemide tablet 40mg (code = '5967' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Toelichting Toedieningsafspraak van apotheker ontvangen, geen medicatieafspraak van voorschrijver ontvangen. Deze nieuwe medicatieafspraak is gebaseerd op de toedieningsafspraak: MBH_513_2_TA_1
MBH identificatie MBH_513_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_3_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 14:32
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 28 dagen
Relatie naar afspraak of gebruik: MGB MBH_513_3_MGB_1
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 999001112 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Hans van Doorn
Specialisme Medisch specialisten, inwendige geneeskunde (code = '0313' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 99901111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Ziekenhuis Stitswerd
Reden afspraak Opname (code = '305335007' in codeSystem 'SNOMED CT')
Reden van voorschrijven Andere maligniteit bloed/lymfestelsel (code = 'B74' in codeSystem 'De Nederlandse editie van International Classification of Primary Care ICPC-1-NL')
Geneesmiddel - primaire code Methotrexaat tablet 2,5mg (code = '6009' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 28 dagen, 1 maal per week 5 stuks, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per week 5 stuks
MBH identificatie MBH_513_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_4_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 5 dagen, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T- 5 dagen, gedurende 10 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Reden afspraak Starten medicamenteuze behandeling (code = '266709005' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code FENETICILLINE CAPSULE 500MG (code = '17205' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 5 dagen, gedurende 10 dagen, 3 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 3 maal per dag 1 stuk
Lichaamslengte 155 cm. Gemeten: T- 5 dagen, om 09:35
Lichaamsgewicht 54 kg. Gemeten: T- 5 dagen, om 09:35
Aanvullende informatie Bewust hoge dosering (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.14.2050')
Toelichting In overleg met specialist
MBH identificatie MBH_513_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

Verstrekkingsverzoeken

Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_2_VV_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T, om 14:32
Auteur Hans van Doorn - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Ziekenhuis Stitswerd
Te verstrekken hoeveelheid 30 stuks
Geneesmiddel - primaire code Furosemide tablet 40mg (code = '5967' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Toelichting nog in te vullen, zie word...
Relatie naar medicatieafspraak MBH_513_2_MA_2
MBH identificatie MBH_513_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_4_VV_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T- 5 dagen, om 09:35
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 40 stuks
Geneesmiddel - primaire code FENETICILLINE CAPSULE 500MG (code = '17205' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Afleverlocatie Huisadres patiënt
Aanvullende wensen Bezorgen (code = '3' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.14.2051')
Relatie naar medicatieafspraak MBH_513_4_MA_1
MBH identificatie MBH_513_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

Toedieningsafspraken

Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_1_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 12:25
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 1 jaar
Geannuleerd indicator Ja
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code ASPIRINE PROTECT EC TABLET MSR 100MG (code = '1110837' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 1 jaar, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_513_1_MA_2
MBH identificatie MBH_513_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_2_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 7 dagen, om 14:52
Gebruiksperiode Vanaf T- 7 dagen, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Reden afspraak Opname
Geneesmiddel - primaire code FUROSEMIDE ACTAVIS TABLET 40MG (code = '571148' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 7 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_513_2_MA_1
MBH identificatie MBH_513_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_4_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 5 dagen, om 09:45
Gebruiksperiode Vanaf T- 5 dagen, gedurende 10 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code AMOXICILLINE PCH CAPSULE 500MG (code = '646083' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 5 dagen, gedurende 10 dagen, 3 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 3 maal per dag 1 stuk
Aanvullende informatie Gebruiksinstructie gegeven (code = '10' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.14.2053')
Toelichting Wegens niet leverbaar zijn van Broxil
Relatie naar medicatieafspraak MBH_513_4_MA_1
MBH identificatie MBH_513_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

Medicatieverstrekkingen

Verstrekking
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_2_MVE_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1)
Aanschrijfdatum T, om 14:32
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek de Gulle Gaper
Verstrekte hoeveelheid 30 stuks
Geneesmiddel - primaire code FUROSEMIDE ACTAVIS TABLET 40MG (code = '571148' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Relatie naar verstrekkingsverzoek MBH_513_2_VV_2
MBH identificatie MBH_513_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekking
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_4_MVE_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1)
Datum T- 5 dagen, om 09:45
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek de Gulle Gaper
Verstrekte hoeveelheid 30 stuks
Geneesmiddel - primaire code AMOXICILLINE PCH CAPSULE 500MG (code = '646083' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Afleverlocatie Huisadres patiënt
Aanvullende informatie Aantal bewust gewijzigd (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.14.2052')
Toelichting Patiënt gaf aan nog wat op voorraad te hebben, wens patiënt om minder te verstrekken.
Relatie naar verstrekkingsverzoek MBH_513_4_VV_1
MBH identificatie MBH_513_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

Medicatiegebruik

Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_2_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 2 dagen, om 15:39
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 2 dagen, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 999001112 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Hans van Doorn
Specialisme Medisch specialisten, inwendige geneeskunde (code = '0313' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 99901111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Ziekenhuis Stitswerd
Geneesmiddel - primaire code Furosemide tablet 40mg (code = '5967' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 2 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_513_2_MA_1
Informant Patiënt
Auteur Zorgverlener  : Hans van Doorn - Medisch specialisten, inwendige geneeskunde. Ziekenhuis Stitswerd
MBH identificatie MBH_513_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_2_MGB_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 20:40
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 1 dag, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 999001112 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Hans van Doorn
Specialisme Medisch specialisten, inwendige geneeskunde (code = '0313' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 99901111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Ziekenhuis Stitswerd
Geneesmiddel - primaire code Furosemide tablet 40mg (code = '5967' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 1 dag, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_513_2_MA_1
Informant Persoon: M. XXX_Amaya - Mantelzorger.
Auteur Zorgverlener  : Hans van Doorn - Medisch specialisten, inwendige geneeskunde. Ziekenhuis Stitswerd
MBH identificatie MBH_513_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_2_MGB_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 21:39
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Geneesmiddel - primaire code Furosemide tablet 40mg (code = '5967' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_513_2_MA_1
Informant Zorgverlener  : Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Auteur Zorgverlener  : Hans van Doorn - Medisch specialisten, inwendige geneeskunde. Ziekenhuis Stitswerd
MBH identificatie MBH_513_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_5132_2_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 20:59
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 1 dag
Geneesmiddel - primaire code TEMAZEPAM APOTEX TABLET 10MG (code = '13806769' in codeSystem 'G-Standaard ZI-nummer')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 1 dag, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde verstrekking MBH_5132_2_MVE_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_5132_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_3_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 3 dagen, om 20:59
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 8 dagen, tot en met T- 3 dagen, om 23:59
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 999001112 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Hans van Doorn
Specialisme Medisch specialisten, inwendige geneeskunde (code = '0313' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 99901111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Ziekenhuis Stitswerd
Geneesmiddel - primaire code Methotrexaat tablet 2,5mg (code = '6009' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 8 dagen, tot en met T- 3 dagen, om 23:59, 1 maal per week 5 stuks, oraal
Doseerinstructie 1 maal per week 5 stuks
Gerelateerde afspraak : MA MBH_513_3_MA_1
Auteur Patiënt
Reden gebruik Lymfekanker
MBH identificatie MBH_513_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_4_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 4 dagen, om 22:35
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Nee
Gebruiksperiode Vanaf T- 5 dagen, tot en met T- 4 dagen, om 23:59
Geneesmiddel - primaire code FENETICILLINE CAPSULE 500MG (code = '17205' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 5 dagen, tot en met T- 4 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_513_4_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_513_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_4_MGB_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 3 dagen, om 22:35
Gebruik indicator Nee
Volgens afspraak indicator Nee
Gebruiksperiode Vanaf T- 3 dagen, gedurende 1 dag
Stoptype Onderbreking (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Geneesmiddel - primaire code FENETICILLINE CAPSULE 500MG (code = '17205' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 3 dagen, gedurende 1 dag, 0 stuks
Gerelateerde afspraak : MA MBH_513_4_MA_1
Gerelateerde afspraak : TA
Gerelateerde verstrekking
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_513_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

Scenario 1.8

Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens J. XXX_Kilkenny
Patient identificatienummer 999911752 [BSN]
Patient identificatienummer 22108 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 5 aug 1964
Geslacht Vrouw (code = 'F' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1')

Specifieke gegevens

Scenario
Scenario Omschrijving
1.8 Patiënt met medicamenteuze behandeling o.b.v. OTC medicatie

Gegevens alle bouwstenen

Medicatieafspraken

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_323_1_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 5 dagen, om 15:34
Gebruiksperiode Vanaf T- 20 dagen, tot en met T- 6 dagen, om 23:59
Stoptype Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Relatie naar afspraak of gebruik: MA MBH_323_1_MGB_1
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener naam
Naamgegevens John de Vries
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code ADVIL BRUIS BRUISTABLET 400MG CITRUSSMAAK (code = '2121522' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 20 dagen, tot en met T- 6 dagen, om 23:59, 3x per dag 1 tablet
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 3 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_323_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

Verstrekkingsverzoeken

Toedieningsafspraken

Medicatieverstrekkingen

Medicatiegebruik

Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_323_1_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 10 dagen, om 11:25
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 20 dagen, tot nader order
Geneesmiddel - primaire code ADVIL BRUIS BRUISTABLET 400MG CITRUSSMAAK (code = '2121522' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 20 dagen, tot nader order, 3x per dag 1 tablet
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 3 maal per dag 1 stuk
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_323_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)