Addenda voor inhoudelijke gegevens Raadplegen toedieningsafspraak MP9.0.6

Uit informatiestandaarden
Ga naar: navigatie, zoeken

Issue icon.png

Dit is een verouderde pagina. De actuele versies zijn te vinden via de MedMij kwalificatie pagina.


Naar nictiz.nl

MEDICATIEGEGEVENS RAADPLEGEND SYSTEEM - TOEDIENINGSAFSPRAAK

1 Inleiding

Dit document bevat de addenda met inhoudelijke gegevens voor de systeemrol:

  • Medicatiegegevens raadplegend systeem - toedieningsafspraak

De doelgroep van dit document is de leverancier die wil kwalificeren. Het document '4. Kwalificatiescript - Raadplegen toedieningsafspraak' verwijst naar dit document.

Hieronder volgen een aantal belangrijke aandachtspunten.

1.1 Persoonsgegevens

Het onderdeel ‘Persoonsgegevens’ bevat algemene gegevens over de persoon zoals naam, adres en woonplaats, maar ook een (fictief) Burgerservicenummer (BSN). PGO’s mogen echter geen BSN verwerken. Een PGO behoort namelijk tot het persoonsdomein en valt daarom buiten wetgeving voor het zorgaanbiedersdomein. Een XIS mag ook geen BSN naar het persoonsdomein – en dus PGO’s - sturen. Er is wel een fBSN (fictief BSN voor testdoeleinden) in de persoonsgegevens opgenomen, zodat ook een XIS zich voor deze rol kan kwalificeren.

1.2 Datum T

T is een datum die we tijdens de kwalificatie nader invullen / afspreken. Als ergens staat T-100D betekent dit: 100 dagen eerder dan de afgesproken datum.

1.3 Specifieke gegevens

Deze paragraaf bevat specifieke gegevens die de leverancier moet meegeven als Medicatiegegevens raadplegend systeem

1.4 Gegevens toedieningsafspraak

Het onderdeel ‘Gegevens toedieningsafspraak’ bevat de gegevens van de toedieningsafspraak, zoals datum, geneesmiddel, betrokken zorgverlener, doseerinstructie. Dit gaat om het verwachte resultaat van de raadpleging. T is een datum die we tijdens de kwalificatie nader invullen / afspreken. Als ergens staat T – 100 betekent dit: 100 dagen eerder dan die afgesproken datum.

1.5 Alle gegevens medicatie

Een overzicht van alle testgegevens voor de bouwstenen (medicatieafspraak, verstrekkingsverzoek, toedieningsafspraak, verstrekking en medicatiegebruik) bij raadplegen / beschikbaarstellen medicatiegegevens vindt u hier.


1.6 OID's

De identificaties hebben de volgende root OID’s

Medicamenteuze behandeling 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1
Medicatieafspraak 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1
Toedieningsafspraak 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1
Medicatiegebruik 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1
Verstrekkingsverzoek 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1
Medicatieverstrekking 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1

2 Basis: raadplegen, tonen, filtercriteria

2.1 Scenario 1.1 – 1.6

2.1.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens R. XXX_Dirksz
Patient identificatienummer 999911326 [BSN]
Patient identificatienummer 11101 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 1 aug 1964
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1')

2.1.2 Specifieke gegevens

Filtercriteria

LET OP: gebruik bij alle scenario's het filter: 'Type = toedieningsafspraak'

Scenario Gegevenselement Waarde
1.1 Geen
1.2 Toedieningsafspraak/identificatie MBH_113_1_TA_1
MBH_113_2_TA_1
MBH_113_3_TA_1
1.3 Productcode HPK 229709
HPK 615560
HPK 202185
1.4 Gebruiksperiode/ingangsdatum T-180
1.5 Gebruiksperiode/einddatum T
1.6 Gebruiksperiode/ingangsdatum T-180
Gebruiksperiode/einddatum T

2.1.3 Gegevens toedieningsafspraak

Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_1_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 50 dagen, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 50 dagen, tot en met T- 20 dagen, om 23:59
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code PRIMPERAN ZETPIL 20MG (code = '229709' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 50 dagen, tot en met T- 20 dagen, om 23:59, zo nodig 1 maal per dag 1 stuk, rectaal
Toedieningsweg Rectaal (code = '12' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie zo nodig 1 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_113_1_MA_1
MBH identificatie MBH_113_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_2_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 30 dagen, om 14:55
Gebruiksperiode Vanaf T- 30 dagen, tot en met T- 9 dagen, om 23:59
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code Zestril tabel 10mg (code = '615560' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 30 dagen, tot en met T- 9 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_113_2_MA_1
MBH identificatie MBH_113_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_3_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 30 dagen, om 14:57
Gebruiksperiode Vanaf T- 30 dagen, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code ROTER APC TABLET (code = '202185' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 30 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_113_3_MA_1
MBH identificatie MBH_113_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.2 Scenario 1.7 – 1.9

2.2.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens Pauline P. XXX_Bourgonje
Patient identificatienummer 999911296 [BSN]
Patient identificatienummer 12102 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 1 aug 1964
Geslacht Vrouw (code = 'F' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1')

2.2.2 Specifieke gegevens

Filtercriteria

LET OP: gebruik bij alle scenario's het filter: 'Type = toedieningsafspraak'

Scenario Gegevenselement Waarde
1.7 Toedieningsafspraak/identificatie MBH_123_1_TA_1
1.8 MBH/identificatie MBH_123_1
1.9 Productcode HPK 1205943

2.2.3 Gegevens toedieningsafspraak

Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_123_1_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 7 dagen
Gebruiksperiode Vanaf T- 7 dagen, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code CETOMACROGOLCREME MET 10% VASELINE FAGRON (code = '1205943' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 7 dagen, tot nader order, Zo nodig 2 maal daags aanbrengen, op de huid
Toedieningsweg Cutaan (code = '53' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie aanbrengen (code = '1018' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie zo nodig 2 maal per dag
Relatie naar medicatieafspraak MBH_123_1_MA_1
MBH identificatie MBH_123_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.3 Scenario 1.10

2.3.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens R. XXX_Ruys
Patient identificatienummer 999911351 [BSN]
Patient identificatienummer 13103 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 1 aug 1964
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1')

2.3.2 Specifieke gegevens

Geen

2.3.3 Gegevens toedieningsafspraak

Geen

3 Medicamenteuze behandeling

3.1 Scenario 2.1 - gewijzigde MBH

3.1.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens R. XXX_Gobee
Patient identificatienummer 999911314 [BSN]
Patient identificatienummer 21104 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 1 aug 1964
Geslacht Vrouw (code = 'F' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1')

3.1.2 Specifieke gegevens

Scenario en bijbehorende MBH

LET OP: gebruik bij alle scenario's het filter: 'Type = toedieningsafspraak'

Scenario Medicamenteuze behandeling (MBH)
2.1 MBH_213_1 – gewijzigd

3.1.3 Gegevens toedieningsafspraak

Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 50 dagen, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 50 dagen, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code MIZOLLEN TABLET MGA 10MG (code = '1101099' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 50 dagen, tot nader order, 1 à 2 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie zo nodig 1 à 2 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_213_1_MA_1
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_TA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 40 dagen, om 09:13
Gebruiksperiode Vanaf T- 50 dagen, tot en met T- 41 dagen, om 23:59
Stoptype Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code MIZOLLEN TABLET MGA 10MG (code = '1101099' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 50 dagen, tot en met T- 41 dagen, om 23:59, 1 à 2 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie zo nodig 1 à 2 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_213_1_MA_2
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_TA_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 40 dagen, om 09:13
Gebruiksperiode Vanaf T- 40 dagen, gedurende 30 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code MIZOLLEN TABLET MGA 10MG (code = '1101099' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 40 dagen, gedurende 30 dagen, 2 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 2 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_213_1_MA_3
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_TA_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 15 dagen, om 16:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 40 dagen, tot en met T- 15 dagen, om 23:59
Stoptype Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code MIZOLLEN TABLET MGA 10MG (code = '1101099' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 40 dagen, tot en met T- 15 dagen, om 23:59, 2 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 2 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_213_1_MA_4
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_TA_5 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 15 dagen, om 16:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 14 dagen, gedurende 30 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code MIZOLLEN TABLET MGA 10MG (code = '1101099' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 14 dagen, gedurende 30 dagen, 1 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_213_1_MA_5
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

4 Stop-toedieningsafspraak

4.1 Scenario 3.1

4.1.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens J. XXX_Cnossen
Patient identificatienummer 999911740 [BSN]
Patient identificatienummer 31105 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 4 aug 1964
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1')

4.1.2 Specifieke gegevens

Scenario en bijbehorende MBH

LET OP: gebruik bij alle scenario's het filter: 'Type = toedieningsafspraak'

Scenario Medicamenteuze behandeling (MBH)
3.1 MBH_313_1 – Gestaakt
MBH_313_2 – Gestaakt - lang geleden
MBH_313_3 – Tijdelijk onderbroken
MBH_313_4 – Tijdelijk onderbroken – lang geleden

4.1.3 Gegevens toedieningsafspraak

Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_1_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 100 dagen, om 12:11
Gebruiksperiode Vanaf T- 100 dagen, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code SPIRIVA INHALPDR 18MCG (code = '1476866' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 100 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 inhalatie, inhalatie
Toedieningsweg inhalatie (code = '62' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 dosis
Relatie naar medicatieafspraak MBH_313_1_MA_1
MBH identificatie MBH_313_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_1_TA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 60 dagen, om 13:54
Gebruiksperiode Vanaf T- 100 dagen, tot en met T- 59 dagen, om 23:59
Stoptype Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code SPIRIVA INHALPDR 18MCG (code = '1476866' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 100 dagen, tot en met T- 59 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 1 dosis, inhalatie
Toedieningsweg inhalatie (code = '62' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 dosis
Relatie naar medicatieafspraak MBH_313_1_MA_2
MBH identificatie MBH_313_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_2_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 500 dagen, om 10:19
Gebruiksperiode Vanaf T- 500 dagen, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code LATANOPROST/TIMOLOL SDZ OOGDR 0,05/5MG/ML FL 2,5ML (code = '2226294' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 500 dagen, tot nader order, 1x per dag 1 druppel, in beide ogen
Toedieningsweg oculair (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Aanvullende instructie in beide ogen (code = '1026' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende teksten')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 druppel
Relatie naar medicatieafspraak MBH_313_2_MA_1
MBH identificatie MBH_313_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_2_TA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 366 dagen, om 17:54
Gebruiksperiode Vanaf T- 500 dagen, tot en met T- 366 dagen, om 17:00
Stoptype Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code LATANOPROST/TIMOLOL SDZ OOGDR 0,05/5MG/ML FL 2,5ML (code = '2226294' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 500 dagen, tot en met T- 366 dagen, om 17:00, 1x per dag 1 druppel, in beide ogen
Toedieningsweg oculair (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Aanvullende instructie in beide ogen (code = '1026' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende teksten')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 druppel
Relatie naar medicatieafspraak MBH_313_2_MA_2
MBH identificatie MBH_313_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_3_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 100 dagen, om 12:30
Gebruiksperiode Vanaf T- 100 dagen, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code CARBASALAATCALCIUM CF SACHET 100MG (code = '1113534' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 100 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_313_3_MA_1
MBH identificatie MBH_313_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_3_TA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 4 dagen, om 14:54
Gebruiksperiode Vanaf T- 100 dagen, tot en met T- 5 dagen, om 23:59
Stoptype Onderbreking (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code CARBASALAATCALCIUM CF SACHET 100MG (code = '1113534' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 100 dagen, tot en met T- 5 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 1 stuk, oraal – tijdelijk onderbreken
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_313_3_MA_2
MBH identificatie MBH_313_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_4_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 300 dagen, om 15:23
Gebruiksperiode Vanaf T- 300 dagen, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code OMEPRAZOL SANDOZ MUT TABLET MSR 40MG (code = '2124971' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 300 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_313_4_MA_1
MBH identificatie MBH_313_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_4_TA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 222 dagen, om 09:54
Gebruiksperiode Vanaf T- 300 dagen, tot en met T- 223 dagen, om 23:59
Stoptype Onderbreking (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code OMEPRAZOL SANDOZ MUT TABLET MSR 40MG (code = '2124971' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 300 dagen, tot en met T- 223 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 1 stuk, oraal – tijdelijk onderbreken
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_313_4_MA_2
MBH identificatie MBH_313_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

5 Doseerschema’s en magistraal

5.1 Scenario 4.1

5.1.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens R. XXX_Strengersz
Patient identificatienummer 999911338 [BSN]
Patient identificatienummer 41106 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 1 aug 1964
Geslacht Vrouw (code = 'F' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1')

5.1.2 Specifieke gegevens

Scenario en bijbehorende MBH

LET OP: gebruik bij alle scenario's het filter: 'Type = toedieningsafspraak'

Scenario Medicamenteuze behandeling (MBH)
4.1 MBH_413_1 – Variabele frequentie
MBH_413_2 – Exact interval
MBH_413_3 – Variabele keerdosis
MBH_413_4 – Geen keerdosis
MBH_413_5 – Afwijkende hoeveelheid keerdosis
MBH_413_6 – Aanvullende instructie
MBH_413_7 – Toedientijden
MBH_413_8 – Weekdagen
MBH_413_9 – Dagdelen
MBH_413_10 – Cyclisch schema
MBH_413_11 – Afbouwschema
MBH_413_12 – Zo nodig criterium en maximale dosering
MBH_413_13 – Toedieningssnelheid
MBH_413_14 – Toedieningsduur
MBH_413_15 – Magistraal

5.1.3 Gegevens toedieningsafspraak

Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_1_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 60 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code MIZOLLEN TABLET MGA 10MG (code = '1101099' in codeSystem 'G-StandaardGPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 60 dagen, 1 à 2 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 à 2 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_1_MA_1
MBH identificatie MBH_413_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_2_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code HUMULINE NPH INJ 100IE/ML PATROON 3ML (code = '870471' in codeSystem 'G-StandaardGPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, exact iedere 3 uur 16 IE, subcutaan
Toedieningsweg subcutaan (code = '21' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie exact iedere 12 uur 16 internationale eenheid
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_2_MA_1
MBH identificatie MBH_413_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_3_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 50 dagen, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 50 dagen, gedurende 4 weken
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code PARACETAMOL PCH TABLET 500MG (code = '768901' in codeSystem 'G-StandaardGPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 50 dagen, gedurende 4 weken, 3 maal per dag 1 à 2 stuks, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 3 maal per dag 1 à 2 stuks
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_3_MA_1
MBH identificatie MBH_413_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_4_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 20 dagen, om 10:26
Gebruiksperiode Vanaf T- 20 dagen, gedurende 30 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code CETOMACROGOLCREME MET 10% VASELINE FAGRON (code = '1205943' in codeSystem 'G-StandaardGPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 20 dagen, gedurende 30 dagen, 3 maal per dag aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg cutaan (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie aanbrengen (code = '1018' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie 3 maal per dag
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_4_MA_1
MBH identificatie MBH_413_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_5_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 20 dagen, om 10:46
Gebruiksperiode Vanaf T- 20 dagen, gedurende 30 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code Naproxen CF tablet 500mg (code = '1017209' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 20 dagen, gedurende 30 dagen, 2 maal per dag ¼ tablet, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 2 maal per dag 0.5 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_5_MA_1
MBH identificatie MBH_413_5 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_6_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 14 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code SOLUTIO HYDROGENII PEROXIDI 3% M/V (code = '603694' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 14 dagen, 2x per dag 10 tot 15 ml, Eerst oplossen in water, mond spoelen, daarna uitspugen
Toedieningsweg niet van toepassing (code = '1' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie Eerst oplossen in water (code = '27' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Aanvullende instructie mond spoelen, daarna uitspugen (code = '69' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie 2 maal per dag 10 à 15 ml
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_6_MA_1
MBH identificatie MBH_413_6 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_7_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 14 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code HUMULINE NPH INJ 100IE/ML PATROON 3ML (code = '870471' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 14 dagen, elke dag om 08:00, 14:00 en 20:00 uur 16IE
Toedieningsweg subcutaan (code = '21' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie elke dag om 08:00, 14:00 en 20:00 16 internationale eenheid
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_7_MA_1
MBH identificatie MBH_413_7 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_8_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 10 weken
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code ALDARA CREME 50MG/G IN SACHET (code = '1198521' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 10 weken, op maandag, woensdag en vrijdag, voor de nacht aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg subcutaan (code = '21' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie voor de nacht (code = '1128' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Aanvullende instructie aanbrengen (code = '1018' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie op maandag, woensdag en vrijdag
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_8_MA_1
MBH identificatie MBH_413_8 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_9_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code INEGY TABLET 10/20MG (code = '1719785' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, 1 maal daags 1 stuk ’s avonds innemen, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk 's avonds
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_9_MA_1
MBH identificatie MBH_413_9 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_10_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code MARVELON TABLET (code = '416681' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, cyclus van 28 dagen: steeds 21 dagen 1 x per dag 1 tablet, dan 7 dagen niet, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie gedurende 21 dagen 1 maal per dag 1 stuk
Herhaalperiode cyclisch schema 28 dagen
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_10_MA_1
MBH identificatie MBH_413_10 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_11_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 41 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code FUCIDIN CREME 20MG/G (code = '420956' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 41 dagen, eerst 2 weken 3gr per dag, dan 3 weken 2gr per dag, dan 6 dagen 1gr per dag, dun aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg cutaan (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie dun aanbrengen (code = '1033' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende teksten')
Doseerinstructie 1 eerst gedurende 2 weken 1 maal per dag 3 gram
Doseerinstructie 2 dan gedurende 3 weken 1 maal per dag 2 gram
Doseerinstructie 3 dan gedurende 6 dagen 1 maal per dag 1 gram
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_11_MA_1
MBH identificatie MBH_413_11 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_12_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 3 weken
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code CODEINEFOSFAAT PCH TABLET 10MG (code = '874965' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 3 weken, iedere 3 uur 1 stuk bij hoest, maximaal 6 stuks per dag, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie bij hoest 1 maal per 3 uur 1 stuk , maximaal 6 stuks per dag
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_12_MA_1
MBH identificatie MBH_413_12 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_13_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 28 dagen, om 09:12
Gebruiksperiode Vanaf T- 28 dagen, gedurende 8 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code MORFINEHYDROCHLORIDE 5MG/ML DELTEC CAS 100ML PA (code = '2124823' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 28 dagen, gedurende 8 dagen, 0.5 ml per uur parenteraal
Toedieningsweg parenteraal (code = '10' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 0.5 ml per uur
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_13_MA_1
MBH identificatie MBH_413_13 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_13_TA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 20 dagen, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 20 dagen, gedurende 8 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code MORFINEHYDROCHLORIDE 5MG/ML DELTEC CAS 100ML PA (code = '2124823' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 20 dagen, gedurende 8 dagen, 0.2 tot 0.5 ml per uur parenteraal
Toedieningsweg parenteraal (code = '10' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 0.2 à 0.5 ml per uur
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_13_MA_2
MBH identificatie MBH_413_13 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_14_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf 16 aug 2018, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code DEPONIT T 5 PLEISTER TRANSDERMAAL 18,7MG (code = '1013602' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf 16 aug 2018, tot nader order, eenmaal daags 1 pleister aanbrengen gedurende 16 uur (daarna 8 uur geen pleister), transdermaal
Toedieningsweg transdermaal (code = '58' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk gedurende 16 uur
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_14_MA_1
MBH identificatie MBH_413_14 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_15_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - Product specificatie
Product naam Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr
Omschrijving Titel: Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr Regel: UREUM 10gr Regel: EUCERINE MET WATER FAGRON ad 100gr
Ingredient
Ingredient code UREUM (code = '15219127' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 10 gram per 100 gram
Ingredient
Ingredient code EUCERINE MET WATER FAGRON (code = '14740877' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 90 gram per 100 gram
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, zo nodig, aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg cutaan (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie zo nodig
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_15_MA_1
MBH identificatie MBH_413_15 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

6 Specifieke inhoud

6.1 Scenario 5.1

6.1.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens J. XXX_Amaya
Patient identificatienummer 999911764 [BSN]
Patient identificatienummer 51107 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 6 aug 1964
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1')

6.1.2 Specifieke gegevens

Scenario en bijbehorende MBH

LET OP: gebruik bij alle scenario's het filter: 'Type = toedieningsafspraak'

Scenario Medicamenteuze behandeling (MBH)
5.1 MBH_513_1 – Geannuleerd
MBH_513_2 – Relatie medicatieafspraak, reden afspraak
MBH_513_4 – Aanvullende informatie, toelichting

6.1.3 Gegevens toedieningsafspraak

Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_1_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 12:25
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 1 jaar
Geannuleerd indicator Ja
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code ASPIRINE PROTECT EC TABLET MSR 100MG (code = '1110837' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 1 jaar, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_513_1_MA_2
MBH identificatie MBH_513_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_2_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 7 dagen, om 14:52
Gebruiksperiode Vanaf T- 7 dagen, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Reden afspraak Opname
Geneesmiddel - primaire code FUROSEMIDE ACTAVIS TABLET 40MG (code = '571148' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 7 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_513_2_MA_1
MBH identificatie MBH_513_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_4_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 5 dagen, om 09:45
Gebruiksperiode Vanaf T- 5 dagen, gedurende 10 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code AMOXICILLINE PCH CAPSULE 500MG (code = '646083' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 5 dagen, gedurende 10 dagen, 3 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 3 maal per dag 1 stuk
Aanvullende informatie Gebruiksinstructie gegeven (code = '10' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.14.2053')
Toelichting Wegens niet leverbaar zijn van Broxil
Relatie naar medicatieafspraak MBH_513_4_MA_1
MBH identificatie MBH_513_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)