Addenda voor inhoudelijke gegevens Raadplegen medicatieafspraak MP9.0.7

Uit informatiestandaarden
Ga naar: navigatie, zoeken


Naar nictiz.nl

MEDICATIEGEGEVENS RAADPLEGEND SYSTEEM - MEDICATIEAFSPRAAK

1 Inleiding

Dit document bevat de addenda met inhoudelijke gegevens voor de systeemrol:

  • Medicatiegegevens raadplegend systeem - medicatieafspraak

De doelgroep van dit document is de leverancier die wil kwalificeren. Het document 'Kwalificatiescript - Raadplegen medicatieafspraak' verwijst naar dit document.

Hieronder volgen een aantal belangrijke aandachtspunten.

1.1 Persoonsgegevens

Het onderdeel ‘Persoonsgegevens’ bevat algemene gegevens over de persoon zoals naam, adres en woonplaats, maar ook een (fictief) Burgerservicenummer (BSN). PGO’s mogen echter geen BSN verwerken. Een PGO behoort namelijk tot het persoonsdomein en valt daarom buiten wetgeving voor het zorgaanbiedersdomein. Een XIS mag ook geen BSN naar het persoonsdomein – en dus PGO’s - sturen. Er is wel een fBSN (fictief BSN voor testdoeleinden) in de persoonsgegevens opgenomen, zodat ook een XIS zich voor deze rol kan kwalificeren.

1.2 Specifieke gegevens

Deze paragraaf bevat specifieke gegevens die de leverancier moet meegeven als Medicatiegegevens raadplegend systeem

1.3 Gegevens medicatieafspraak

Het onderdeel ‘Gegevens medicatieafspraak’ bevat de gegevens van de medicatieafspraak, zoals datum, geneesmiddel, gebruiksinformatie, doseerinstructie.

1.3.1 Algemeen

Om medicatieproces goed te kunnen implementeren is kennis en gebruik van het functioneel ontwerp onontbeerlijk. Net als natuurlijk de MedMij invulling daarvan, functioneel en technisch.

1.3.2 Raadplegend systeem

Dit gaat om het verwachte resultaat van de raadpleging. Het gaat er voor een raadplegend systeem (zoals een PGO) om dat alle functioneel relevante informatie in samenhang getoond wordt. Samenhang is in ieder geval belangrijk voor de medicamenteuze behandeling (MBH).

Hoe de gebruikersschermen van een raadplegend systeem, zoals een PGO, er precies uitzien, is vrij in te vullen (immers: juist gebruikersvriendelijkheid is iets waarop PGO's moeten kunnen concurreren), mits alle informatie in de juiste samenhang met de juiste semantiek (betekenis) is terug te vinden. Dit betekent dat bouwstenen behorende bij dezelfde medicamenteuze behandeling als zodanig herkenbaar moeten zijn. Een PGO hoeft niet de (technische) identificatie van een MBH te tonen (noch die van andere bouwstenen), maar wel de uitwerking daarvan: namelijk in samenhang getoonde bouwsteen instantiaties.

1.3.2.1 Medicatie codering en weergavenaam

Alleen de weergavenaam van het meest specifieke geneesmiddel getoond hoeft te worden (alle andere kunnen hiervan afgeleid worden en zijn voor de gebruiker niet relevant).

In de G-standaard is de volgorde van specifiek naar generiek:

  • ZI-nummer
  • HPK (Handels Product Kenmerk)
  • PRK (PRescriptie Kenmerk)
  • GPK (Generiek Product Kenmerk)

De meest specifieke codering is altijd de belangrijkste. Dit kan ook (in FHIR) te herkennen zijn aan het 'user selected' attribuut, maar als deze ontbreekt kan het afgeleid worden uit bovenstaand lijstje.

De reden dat meer generieke coderingen ook meegestuurd worden is dat Z-Index (nog) geen historie uitlevert voor de G-standaard. Dit betekent dat uitgefaseerde geneesmiddelen op een gegeven moment niet meer meegeleverd worden in de distributie vanuit Z-Index. Abonneehouders worden geacht hun eigen historie bij te houden, maar bij 'later' instappen mis je de historie van vóór dat moment. Hoe specifieker de codering, hoe dynamischer (hoe vaker dingen wijzigen / uitgefaseerd worden). Dit kan een probleem opleveren voor medicatiebewaking omdat je dan bijvoorbeeld voor een bepaalde HPK de bewakingsregels niet kunt vinden in jouw (lokale) versie van de G-standaard. Omdat PRK's en GPK's minder dynamisch zijn dan HPK's en ZI-nummers, verlagen we dat risico door deze coderingen mee te sturen.

1.3.3 Aanvullende informatie over het tonen van verschillende bouwstenen in samenhang

Een mogelijke invulling hiervan is ook te vinden in het functioneel ontwerp bij medicatieoverzicht, maar een echt PGO - met oog voor wat eindgebruikers nodig hebben - kan dit waarschijnlijk veel beter. Het ligt voor voorschrijvers bijvoorbeeld voor de hand om altijd vanuit de actuele medicatieafspraak (MA) te redeneren (dat zie je ook terug in het eerdergenoemde voorbeeld in het functioneel ontwerp), overigens geven apothekers vaak aan dat dit ook voor hen de voorkeur heeft. Voor patiënten ligt dit veel minder voor de hand, omdat de geneesmiddelen in medicatieafspraken vaak nog namen hebben die voor patiënten een stuk minder herkenbaar zijn dan het merk (handelsproduct) dat ze mee hebben gekregen bij de apotheek en dat dus in de toedieningsafspraak (TA) staat. Het is ook voorstelbaar dat medicatiegebruik (MGB) - zoals door de patiënt zélf geregistreerd - in een PGO 'voorrang' krijgt boven MA of TA.

Over het algemeen lijkt het wel logisch om bij het presenteren van overzicht opgebouwd uit medicatiegegevens uit te gaan van 1 ingangsregel per medicamenteuze behandeling en bij 'doorklikken' de onderliggende bouwstenen (MA, VV, TA, MVE, MGB) en de detail informatie daarvan (waar je de ingangsregel dus op baseert) te tonen. Eventueel kan zo'n ingangsregel bijvoorbeeld gemarkeerd worden door een rood ! of iets dergelijks als onderliggende informatie onderling conflicteert (dit soort dingen worden vaker genoemd in gesprekken met zorgverleners). Bijvoorbeeld als de dokter zegt 100 mg gebruiken, maar de patiënt neemt maar 50 mg. Het is in ieder geval wél van belang het onderscheid te kunnen zien in MA (door voorschrijver bepaald), TA (door apotheker bepaald) en MGB (bewering geregistreerd door patiënt/zorgverlener/mantelzorger et cetera).

1.3.4 Beschikbaarstellend systeem

Het beschikbaarstellend systeem voert de gegevens uit het addendum in, in het XIS en levert de resulterende berichten op voor kwalificatie. Voor een beschikbaarstellend systeem geldt dat sommige gegevens door dit beschikbaarstellende systeem bepaald mogen worden:

  • Zorgverlener, zorgaanbieder (denk aan verstrekker, voorschrijver). Dit mag een eigen (test)zorgverlener en organisatie zijn.
  • Identificatie van medicamenteuze behandeling, en andere medicatiebouwstenen (medicatieafspraak, verstrekkingsverzoek, toedieningsafspraak, verstrekking, medicatiegebruik): verwacht wordt dat hier 'eigen' identificaties aan worden toegekend in een eigen identificatiesysteem (eigen OID). De onderlinge referenties moeten natuurlijk wel kloppen (dus een toedieningsafspraak en een verstrekking blijven horen bij dezelfde medicamenteuze behandeling zoals aangegeven in de addenda).

1.3.5 Datum T

T is een datum die we tijdens de kwalificatie nader invullen / afspreken. Als ergens staat T – 100 betekent dit: 100 dagen eerder dan die afgesproken datum.

1.4 Alle gegevens medicatie

Een overzicht van alle testgegevens voor de bouwstenen (medicatieafspraak, verstrekkingsverzoek, toedieningsafspraak, verstrekking en medicatiegebruik) bij raadplegen / beschikbaarstellen medicatiegegevens vindt u hier.


1.5 OID's

De identificaties hebben de volgende root OID’s

Medicamenteuze behandeling 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1
Medicatieafspraak 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1
Toedieningsafspraak 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1
Medicatiegebruik 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1
Verstrekkingsverzoek 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1
Medicatieverstrekking 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1

2 Basis: raadplegen, tonen, filtercriteria

2.1 Scenario 1.1 – 1.6

2.1.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens R. XXX_Dirksz
Identificatienummer 999911326 [BSN]
Identificatienummer 11101 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 1 aug 1964
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

2.1.2 Specifieke gegevens

Filtercriteria

LET OP: gebruik bij alle scenario's het filter: 'Type = medicatieafspraak'

Scenario Gegevenselement Waarde
1.1 Geen
1.2 Medicatieafspraak/identificatie MBH_113_1_MA_1
MBH_113_2_MA_1
MBH_113_3_MA_1
1.3 Productcode PRK 6939
HPK 615560
PRK 3891
1.4 Gebruiksperiode/ingangsdatum T-180
1.5 Gebruiksperiode/einddatum T
1.6 Gebruiksperiode/ingangsdatum T-180
Gebruiksperiode/einddatum T

2.1.3 Gegevens medicatieafspraak

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_1_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 50 dagen, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 50 dagen, tot en met T- 20 dagen, om 23:59
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code Metoclopramide zetpil 20mg (code = '6939' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code METOCLOPRAMIDE 20MG ZETPIL (code = '63630' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 50 dagen, tot en met T- 20 dagen, om 23:59, zo nodig 1 maal per dag 1 stuk, rectaal
Toedieningsweg Rectaal (code = '12' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie zo nodig 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_113_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_2_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 30 dagen, om 14:55
Gebruiksperiode Vanaf T- 30 dagen, tot en met T- 9 dagen, om 23:59
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code ZESTRIL TABLET 10MG (code = '615560' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code LISINOPRIL 10MG TABLET (code = '26638' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code LISINOPRIL 10MG TABLET (code = '71587' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 30 dagen, tot en met T- 9 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_113_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_3_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 30 dagen, om 14:57
Gebruiksperiode Vanaf T- 30 dagen, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code ACETYLSALICYLZUUR/PARACETAMOL/COF TAB 250/250/50MG (code = '3891' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code APACOF 250/250/50MG TABLET (code = '61433' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 30 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_113_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.2 Scenario 1.7 – 1.9

2.2.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens Pauline P. XXX_Bourgonje
Identificatienummer 999911296 [BSN]
Identificatienummer 12102 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 1 aug 1964
Geslacht Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

2.2.2 Specifieke gegevens

Filtercriteria

LET OP: gebruik bij alle scenario's het filter: 'Type = medicatieafspraak'

Scenario Gegevenselement Waarde
1.7 Medicatieafspraak/identificatie MBH_123_1_MA_1
1.8 MBH/identificatie MBH_123_1
1.9 Productcode GPK 133329

2.2.3 Gegevens medicatieafspraak

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_123_1_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 7 dagen
Gebruiksperiode Vanaf T- 7 dagen, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001112 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Bertine van Doorn
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 99001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Stitswerd Oost
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code Cetomacrogolcreme met vaseline (code = '133329' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 7 dagen, tot nader order, Zo nodig 2 maal daags aanbrengen, op de huid
Toedieningsweg Cutaan (code = '53' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie aanbrengen (code = '1018' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie zo nodig 2 maal per dag
MBH identificatie MBH_123_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.3 Scenario 1.10

2.3.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens R. XXX_Ruys
Identificatienummer 999911351 [BSN]
Identificatienummer 13103 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 1 aug 1964
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

2.3.2 Specifieke gegevens

Geen

2.3.3 Gegevens medicatieafspraak

Geen

3 Medicamenteuze behandeling

3.1 Scenario 2.1 - gewijzigde MBH

3.1.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens R. XXX_Gobee
Patient identificatienummer 999911314 [BSN]
Patient identificatienummer 21104 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 1 aug 1964
Geslacht Vrouw (code = 'F' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1')

3.1.2 Specifieke gegevens

Scenario en bijbehorende MBH

LET OP: gebruik bij alle scenario's het filter: 'Type = medicatieafspraak'

Scenario Medicamenteuze behandeling (MBH)
2.1 MBH_213_1 – gewijzigd

3.1.3 Gegevens medicatieafspraak

LET OP: de 2e en 4e medicatieafspraak (MBH_213_1_MA_2 en MBH_213_1_MA_4) zijn technische stop-ma's als onderdeel van een wijziging binnen de medicamenteuze behandeling.

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 50 dagen, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 50 dagen, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 50 dagen, tot nader order, 1 à 2 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie zo nodig 1 à 2 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 40 dagen, om 09:13
Gebruiksperiode Vanaf T- 50 dagen, tot en met T- 41 dagen, om 23:59
Stoptype Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Relatie naar afspraak of gebruik: MA MBH_213_1_MA_1
Voorschrijver
Zorgverlener
Naamgegevens John de Vries
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 50 dagen, tot en met T- 41 dagen, om 23:59, 1 à 2 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie zo nodig 1 à 2 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MA_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 40 dagen, om 09:13
Gebruiksperiode Vanaf T- 40 dagen, gedurende 30 dagen
Relatie naar afspraak of gebruik: MA MBH_213_1_MA_1
Voorschrijver
Zorgverlener
Naamgegevens John de Vries
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Reden wijzigen of staken Overgevoeligheid (code = '16' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.2')
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 40 dagen, gedurende 30 dagen, 2 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 2 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MA_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 15 dagen, om 16:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 40 dagen, tot en met T- 15 dagen, om 23:59
Stoptype Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Relatie naar afspraak of gebruik: MA MBH_213_1_MA_3
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 40 dagen, tot en met T- 15 dagen, om 23:59, 2 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 2 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MA_5 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 15 dagen, om 16:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 14 dagen, gedurende 30 dagen
Relatie naar afspraak of gebruik: MA MBH_213_1_MA_3
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Reden wijzigen of staken Opname (code = '305335007' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 14 dagen, gedurende 30 dagen, 1 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

4 Stop-medicatieafspraak

4.1 Scenario 3.1

4.1.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens J. XXX_Cnossen
Identificatienummer 999911740 [BSN]
Identificatienummer 31105 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 4 aug 1964
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

4.1.2 Specifieke gegevens

Scenario en bijbehorende MBH

LET OP: gebruik bij alle scenario's het filter: 'Type = medicatieafspraak'

Scenario Medicamenteuze behandeling (MBH)
3.1 MBH_313_1 – Gestaakt
MBH_313_2 – Gestaakt - lang geleden
MBH_313_3 – Tijdelijk onderbroken
MBH_313_4 – Tijdelijk onderbroken – lang geleden

4.1.3 Gegevens medicatieafspraak

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_1_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 100 dagen, om 12:11
Gebruiksperiode Vanaf T- 100 dagen, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code Tiotropium inhalatiecapsule 18ug (code = '59919' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code TIOTROPIUM 18UG INHALCAPS (code = '115371' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 100 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 inhalatie, inhalatie
Toedieningsweg inhalatie (code = '62' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 dosis
MBH identificatie MBH_313_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_1_MA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 60 dagen, om 13:54
Gebruiksperiode Vanaf T- 100 dagen, tot en met T- 59 dagen, om 23:59
Stoptype Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Voorschrijver
Zorgverlener
Naamgegevens John de Vries
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Reden wijzigen of staken Toedieningsweg voldoet niet (code = '8' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.2')
Geneesmiddel - primaire code Tiotropium inhalatiecapsule 18ug (code = '59919' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code TIOTROPIUM 18UG INHALCAPS (code = '115371' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 100 dagen, tot en met T- 59 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 1 dosis, inhalatie
Toedieningsweg inhalatie (code = '62' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 dosis
MBH identificatie MBH_313_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_2_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 500 dagen, om 10:19
Gebruiksperiode Vanaf T- 500 dagen, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code Timolol/Latanoprost oogdr 5mg/50ug/ml fl 2,5ml (code = '60526' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code TIMOL/LATA 5MG/50UG/ML OOGD (code = '114251' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 500 dagen, tot nader order, 1x per dag 1 druppel, in beide ogen
Toedieningsweg oculair (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Aanvullende instructie in beide ogen (code = '1026' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende teksten')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 druppel
MBH identificatie MBH_313_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_2_MA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 366 dagen, om 17:54
Gebruiksperiode Vanaf T- 500 dagen, tot en met T- 366 dagen, om 17:00
Stoptype Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Voorschrijver
Zorgverlener
Naamgegevens John de Vries
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Reden wijzigen of staken Toedieningsweg voldoet niet (code = '8' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.2')
Geneesmiddel - primaire code Timolol/Latanoprost oogdr 5mg/50ug/ml fl 2,5ml (code = '60526' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code TIMOL/LATA 5MG/50UG/ML OOGD (code = '114251' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 500 dagen, tot en met T- 366 dagen, om 17:00, 1x per dag 1 druppel, in beide ogen
Toedieningsweg oculair (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Aanvullende instructie in beide ogen (code = '1026' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende teksten')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 druppel
MBH identificatie MBH_313_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_3_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 100 dagen, om 12:11
Gebruiksperiode Vanaf T- 100 dagen, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code CARBASALAATCALCIUM 100MG PO (code = '13072' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code CARBASALAATCALCIUM 100MG PO (code = '82562' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 100 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_313_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_3_MA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 4 dagen, om 13:54
Gebruiksperiode Vanaf T- 100 dagen, tot en met T- 5 dagen, om 23:59
Stoptype Onderbreking (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Voorschrijver
Zorgverlener
Naamgegevens John de Vries
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code CARBASALAATCALCIUM 100MG PO (code = '13072' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code CARBASALAATCALCIUM 100MG PO (code = '82562' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 100 dagen, tot en met T- 5 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 1 stuk, oraal - tijdelijk onderbreken
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_313_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_4_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 300 dagen, om 14:23
Gebruiksperiode Vanaf T- 300 dagen, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code Omeprazol tablet MSR 40mg (code = '88803' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code OMEPRAZOL 40MG TABLET MSR (code = '130621' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 300 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_313_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_4_MA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 222 dagen, om 08:54
Gebruiksperiode Vanaf T- 300 dagen, tot en met T- 223 dagen, om 23:59
Stoptype Onderbreking (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Voorschrijver
Zorgverlener
Naamgegevens John de Vries
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code Omeprazol tablet MSR 40mg (code = '88803' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code OMEPRAZOL 40MG TABLET MSR (code = '130621' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 300 dagen, tot en met T- 223 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 1 stuk, oraal - tijdelijk onderbreken
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_313_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

4.2 Scenario 3.2

4.2.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens J. XXX_Kilkenny
Identificatienummer 999911752 [BSN]
Identificatienummer 22108 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 5 aug 1964
Geslacht Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

4.2.2 Specifieke gegevens

Scenario en bijbehorende MBH

LET OP: gebruik bij alle scenario's het filter: 'Type = medicatieafspraak'

Scenario Medicamenteuze behandeling (MBH)
3.2 MBH_313_5 – Gestaakt zelfzorgmiddel

4.2.3 Gegevens medicatieafspraak

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_323_1_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 5 dagen, om 15:34
Gebruiksperiode Vanaf T- 20 dagen, tot en met T- 6 dagen, om 23:59
Stoptype Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Relatie naar afspraak of gebruik: MGB MBH_323_1_MGB_1
Voorschrijver
Zorgverlener
Naamgegevens John de Vries
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code ADVIL BRUIS BRUISTABLET 400MG CITRUSSMAAK (code = '2121522' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code IBUPROFEN 400MG BRUISTABLET (code = '94358' in codeSystem 'G-standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code IBUPROFEN 400MG BRUISTABLET (code = '101494' in codeSystem 'G-standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 20 dagen, tot en met T- 6 dagen, om 23:59, 3x per dag 1 tablet
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 3 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_323_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

5 Doseerschema’s en magistraal

5.1 Scenario 4.1

5.1.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens R. XXX_Strengersz
Identificatienummer 999911338 [BSN]
Identificatienummer 41106 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 1 aug 1964
Geslacht Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

5.1.2 Specifieke gegevens

Scenario en bijbehorende MBH

LET OP: gebruik bij alle scenario's het filter: 'Type = medicatieafspraak'

Scenario Medicamenteuze behandeling (MBH)
4.1 MBH_413_1 – Variabele frequentie
MBH_413_2 – Exact interval
MBH_413_3 – Variabele keerdosis
MBH_413_4 – Geen keerdosis
MBH_413_5 – Afwijkende hoeveelheid keerdosis
MBH_413_6 – Aanvullende instructie
MBH_413_7 – Toedientijden
MBH_413_8 – Weekdagen
MBH_413_9 – Dagdelen
MBH_413_10 – Cyclisch schema
MBH_413_11 – Afbouwschema
MBH_413_12 – Zo nodig criterium en maximale dosering
MBH_413_13 – Toedieningssnelheid
MBH_413_14 – Toedieningsduur
MBH_413_15 – Magistraal

5.1.3 Gegevens medicatieafspraak

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_1_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 60 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 60 dagen, 1 à 2 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 à 2 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_413_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_2_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code INSULINE ISOFAAN 100IE/ML (code = '34851' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code INSULINE ISOFAAN 100IE/ML (code = '111325' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, exact iedere 12 uur 16 IE, subcutaan
Toedieningsweg subcutaan (code = '21' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie exact iedere 12 uur 16 internationale eenheid
MBH identificatie MBH_413_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_3_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 50 dagen, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 50 dagen, gedurende 4 weken
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code PARACETAMOL 500MG TABLET (code = '67903' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code PARACETAMOL 500MG TABLET (code = '2194' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 50 dagen, gedurende 4 weken, 3 maal per dag 1 à 2 stuks, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 3 maal per dag 1 à 2 stuks
MBH identificatie MBH_413_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_4_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 20 dagen, om 10:26
Gebruiksperiode Vanaf T- 20 dagen, gedurende 30 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code Cetomacrogolcreme met vaseline (code = '92789' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code Cetomacrogolcreme met vaseline (code = '133329' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 20 dagen, gedurende 30 dagen, 3 maal per dag aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg cutaan (code = '53' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie aanbrengen (code = '1018' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie 3 maal per dag
MBH identificatie MBH_413_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_5_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 20 dagen, om 10:46
Gebruiksperiode Vanaf T- 20 dagen, gedurende 30 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code Naproxen CF tablet 500mg (code = '1017209' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code NAPROXEN 500MG TABLET (code = '20850' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code NAPROXEN 500MG TABLET (code = '51233' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 20 dagen, gedurende 30 dagen, 2 maal per dag 1/2 tablet, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 2 maal per dag 0.5 stuk
MBH identificatie MBH_413_5 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_6_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 14 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code WATERSTOFPEROXIDE 30MG/ML (code = '67016' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code WATERSTOFPEROXIDE 30MG/ML (code = '116041' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 14 dagen, 2x per dag 10 tot 15 ml, Eerst oplossen in water, mond spoelen, daarna uitspugen
Toedieningsweg niet van toepassing (code = '1' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie Eerst oplossen in water (code = '27' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Aanvullende instructie mond spoelen, daarna uitspugen (code = '69' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie 2 maal per dag 10 à 15 ml
MBH identificatie MBH_413_6 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_7_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 14 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code INSULINE ISOFAAN INJSUSP 100IE/ML (code = '34851' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code INSULINE ISOFAAN INJSUSP 100IE/ML (code = '111325' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 14 dagen, elke dag om 08:00, 14:00 en 20:00 uur 16IE
Toedieningsweg subcutaan (code = '21' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie elke dag om 08:00, 14:00 en 20:00 16 internationale eenheid
MBH identificatie MBH_413_7 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_8_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 10 weken
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code IMIQUIMOD CREME 50MG/G (code = '55050' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code IMIQUIMOD CREME 50MG/G (code = '109398' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 10 weken, op maandag, woensdag en vrijdag, voor de nacht aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg cutaan (code = '53' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie voor de nacht (code = '1128' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Aanvullende instructie aanbrengen (code = '1018' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie op maandag, woensdag en vrijdag
MBH identificatie MBH_413_8 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_9_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code EZETIMIB/SIMVASTATINE TABLET 10/20MG (code = '77038' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code EZETIMIB/SIMVASTATINE TABLET 10/20MG (code = '123129' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, 1 maal daags 1 stuk 's avonds innemen, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk 's avonds
MBH identificatie MBH_413_9 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_10_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code ETHINYLESTRADIOL/DESOGESTREL TABLET 30/150UG (code = '16292' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code ETHINYLESTRADIOL/DESOGESTREL TABLET 30/150UG (code = '39578' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, cyclus van 28 dagen: steeds 21 dagen 1 x per dag 1 tablet, dan 7 dagen niet, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie gedurende 21 dagen 1 maal per dag 1 stuk
Herhaalperiode cyclisch schema 28 dagen
MBH identificatie MBH_413_10 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_11_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 41 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code FUSIDINEZUUR CREME 20MG/G (code = '16705' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FUSIDINEZUUR CREME 20MG/G (code = '73466' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 41 dagen, eerst 2 weken 3gr per dag, dan 3 weken 2gr per dag, dan 6 dagen 1gr per dag, dun aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg cutaan (code = '53' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie dun aanbrengen (code = '1033' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende teksten')
Doseerinstructie 1 eerst gedurende 2 weken 1 maal per dag 3 gram
Doseerinstructie 2 dan gedurende 3 weken 1 maal per dag 2 gram
Doseerinstructie 3 dan gedurende 6 dagen 1 maal per dag 1 gram
MBH identificatie MBH_413_11 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_12_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 3 weken
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code CODEINE TABLET 10MG (FOSFAAT) (code = '42773' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code CODEINE TABLET 10MG (FOSFAAT) (code = '23086' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 3 weken, iedere 3 uur 1 stuk bij hoest, maximaal 6 stuks per dag, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie bij hoest 1 maal per 3 uur 1 stuk , maximaal 6 stuks per dag
MBH identificatie MBH_413_12 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_13_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 28 dagen, om 09:12
Gebruiksperiode Vanaf T- 28 dagen, gedurende 8 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code MORFINE INFVLST 5MG/ML CAS 100ML (code = '94692' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MORFINE INFVLST 5MG/ML (HCL) (code = '134538' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 28 dagen, gedurende 8 dagen, 0.5 ml per uur parenteraal
Toedieningsweg parenteraal (code = '10' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 0.5 ml per uur
MBH identificatie MBH_413_13 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_13_MA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 20 dagen, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 20 dagen, gedurende 8 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code MORFINE INFVLST 5MG/ML (HCL) (code = '94692' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MORFINE INFVLST 5MG/ML (HCL) (code = '134538' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 20 dagen, gedurende 8 dagen, 0.2 tot 0.5 ml per uur parenteraal
Toedieningsweg parenteraal (code = '10' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 0.2 à 0.5 ml per uur
MBH identificatie MBH_413_13 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_14_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 11:25
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code NITROGLYCERINE PLEISTER 5MG/24UUR (DEPONIT T) (code = '44520' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code NITROGLYCERINE PLEISTER 5MG/24UUR (DEPONIT T) (code = '98477' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving tot nader order, eenmaal daags 1 pleister aanbrengen gedurende 16 uur (daarna 8 uur geen pleister), transdermaal
Toedieningsweg transdermaal (code = '58' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk gedurende 16 uur
MBH identificatie MBH_413_14 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_15_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - Product specificatie
Product naam Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr
Omschrijving Titel: Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr Regel: UREUM 10gr Regel: EUCERINE MET WATER FAGRON ad 100gr
Ingredient
Ingredient code UREUM (code = '15219127' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 10 gram per 100 gram
Ingredient
Ingredient code EUCERINE MET WATER FAGRON (code = '14740877' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 90 gram per 100 gram
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, zo nodig, aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg cutaan (code = '53' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie bij hoest
MBH identificatie MBH_413_15 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

6 Specifieke inhoud

6.1 Scenario 5.1

6.1.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens J. XXX_Amaya
Identificatienummer 999911764 [BSN]
Identificatienummer 51107 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 6 aug 1964
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

6.1.2 Specifieke gegevens

Scenario en bijbehorende MBH

LET OP: gebruik bij alle scenario's het filter: 'Type = medicatieafspraak'

Scenario Medicamenteuze behandeling (MBH)
5.1 MBH_513_1 – Geannuleerd
MBH_513_2 – Relatie toedieningsafspraak, reden afspraak, toelichting
MBH_513_3 – Relatie medicatiegebruik, reden van voorschrijven
MBH_513_4 – Lengte, gewicht, aanvullende informatie, toelichting

6.1.3 Gegevens medicatieafspraak

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_1_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 1 dag, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 1 dag, gedurende 1 jaar
Geannuleerd indicator Ja
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code ACETYLSALICYLZUUR TABLETMSR 100MG (code = '49484' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code ACETYLSALICYLZUUR TABLETMSR 100MG (code = '103039' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 1 dag, gedurende 1 jaar, 10 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 10 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_513_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_1_MA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 09:00
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 1 jaar
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001112 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Bertine van Doorn
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code ACETYLSALICYLZUUR TABLETMSR 100MG (code = '49484' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code ACETYLSALICYLZUUR TABLETMSR 100MG (code = '103039' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 1 jaar, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_513_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_2_MA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 14:32
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Relatie naar afspraak of gebruik: TA MBH_513_2_TA_1
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 999001112 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Hans van Doorn
Specialisme Medisch specialisten, inwendige geneeskunde (code = '0313' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 99901111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Ziekenhuis Stitswerd
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Reden wijzigen of staken Opname (code = '305335007' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code FUROSEMIDE TABLET 40MG (code = '5967' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FUROSEMIDE TABLET 40MG (code = '16810' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Toelichting Toedieningsafspraak van apotheker ontvangen, geen medicatieafspraak van voorschrijver ontvangen. Deze nieuwe medicatieafspraak is gebaseerd op de toedieningsafspraak: MBH_513_2_TA_1
MBH identificatie MBH_513_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_3_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 14:32
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 28 dagen
Relatie naar afspraak of gebruik: MGB MBH_513_3_MGB_1
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 999001112 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Hans van Doorn
Specialisme Medisch specialisten, inwendige geneeskunde (code = '0313' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 99901111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Ziekenhuis Stitswerd
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Reden van voorschrijven Andere maligniteit bloed/lymfestelsel (code = 'B74' in codeSystem 'De Nederlandse editie van International Classification of Primary Care ICPC-1-NL')
Geneesmiddel - primaire code METHOTREXAAT TABLET 2,5MG (code = '6009' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code METHOTREXAAT TABLET 2,5MG (code = '42609' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 28 dagen, 1 maal per week 5 stuks, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per week 5 stuks
MBH identificatie MBH_513_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_4_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 5 dagen, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T- 5 dagen, gedurende 10 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code FENETICILLINE CAPSULE 500MG (code = '17205' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FENETICILLINE CAPSULE 500MG (code = '41092' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 5 dagen, gedurende 10 dagen, 3 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 3 maal per dag 1 stuk
Lichaamslengte 155 cm. Gemeten: T- 5 dagen, om 09:35
Lichaamsgewicht 54 kg. Gemeten: T- 5 dagen, om 09:35
Aanvullende informatie Bewust hoge dosering (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.14.2050')
Toelichting In overleg met specialist
MBH identificatie MBH_513_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)


7 Bijlage: Documenthistorie

Datum Omschrijving
nog niet gepubliceerd
  • paragraaf 6.1.2 bij scenario 5.1 (MBH_513_3) reden wijzigen of staken verwijderd (is hier niet de testcase).