Mappings/MP9MedicationInformation 907 2 MP9-30: verschil tussen versies
(→Wijziging van datatype) |
(→Wijziging van datatype) |
||
| Regel 29: | Regel 29: | ||
|2||Toedieningsafspraak/reden wijzigen of staken||string||code||Bij conversie naar MP9 3.0.0 komt dit in code OTH (overig) met de MP 9.0.7 informatie als tekstuele inhoud. | |2||Toedieningsafspraak/reden wijzigen of staken||string||code||Bij conversie naar MP9 3.0.0 komt dit in code OTH (overig) met de MP 9.0.7 informatie als tekstuele inhoud. | ||
|- | |- | ||
| − | |3||Medicatieafspraak/ | + | |3||Medicatieafspraak/geannuleerd indicator||boolean||waardelijst concept||Bij conversie naar MP9 3.0.0 komt dit in het waardelijst concept Stoptype 'geannuleerd'. |
|- | |- | ||
| − | |4||Toedieningsafspraak/ | + | |4||Toedieningsafspraak/geannuleerd indicator||boolean||waardelijst concept||Bij conversie naar MP9 3.0.0 komt dit in het waardelijst concept Stoptype 'geannuleerd'. |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versie van 27 feb 2023 om 14:00
Naar Mapping architectuur
1 Inleiding
Deze pagina beschrijft hoe een versie MP 9.0.7 te converteren naar MP9 3.0.0-beta voor de transacties: 'beschikbaarstellen medicatiegegevens' of 'sturen medicatiegegevens'.
Aangezien deze conversie plaatsvindt tussen verschillende versies van de MP standaard zijn er een aantal zaken waarmee rekening gehouden moet worden:
- wijziging van datamodel
- wijziging van datatype
Deze twee aspecten zijn hieronder verder uitgewerkt.
1.1 Wijziging van datamodel
| # | Informatie / Functionaliteit | Omschrijving |
| 1 | Lichaamslengte en lichaamsgewicht zijn in MP9 3.0.0 alleen nog onderdeel van transactie sturen_medicatievoorschrift. In MP 9.0.7 zaten deze bouwstenen ín de medicatieafspraak. | Bij conversie naar MP9 3.0.0 worden deze bouwstenen niet meegenomen (verdwijnen) in de transacties sturen/beschikbaarstellen medicatiegegevens. |
1.2 Wijziging van datatype
| # | Informatie / Functionaliteit | MP 9.0.7 datatype | MP9 3.0.0 datatype | Omschrijving |
| 1 | Toedieningsafspraak/aanvullende informatie | code | string | Bij conversie naar MP9 3.0.0 wordt alleen de tekstuele weergave van de code ('displayName') geconverteerd in het element. |
| 2 | Toedieningsafspraak/reden wijzigen of staken | string | code | Bij conversie naar MP9 3.0.0 komt dit in code OTH (overig) met de MP 9.0.7 informatie als tekstuele inhoud. |
| 3 | Medicatieafspraak/geannuleerd indicator | boolean | waardelijst concept | Bij conversie naar MP9 3.0.0 komt dit in het waardelijst concept Stoptype 'geannuleerd'. |
| 4 | Toedieningsafspraak/geannuleerd indicator | boolean | waardelijst concept | Bij conversie naar MP9 3.0.0 komt dit in het waardelijst concept Stoptype 'geannuleerd'. |
