Addenda voor inhoudelijke gegevens Raadplegen alle bouwstenen MP9.0.7

Uit informatiestandaarden
Ga naar: navigatie, zoeken


Naar nictiz.nl

MEDICATIEGEGEVENS RAADPLEGEND SYSTEEM - ALLE BOUWSTENEN

Inhoud

1 Inleiding

Dit document bevat de addenda met inhoudelijke gegevens voor de systeemrol:

  • Medicatiegegevens raadplegend systeem - alle bouwstenen

De doelgroep van dit document is de leverancier die wil kwalificeren. Het document 'Kwalificatiescript - Raadplegen alle bouwstenen' verwijst naar dit document.

Hieronder volgen een aantal belangrijke aandachtspunten.

1.1 Persoonsgegevens

Het onderdeel ‘Persoonsgegevens’ bevat algemene gegevens over de persoon zoals naam, adres en woonplaats, maar ook een (fictief) Burgerservicenummer (BSN). PGO’s mogen echter geen BSN verwerken. Een PGO behoort namelijk tot het persoonsdomein en valt daarom buiten wetgeving voor het zorgaanbiedersdomein. Een XIS mag ook geen BSN naar het persoonsdomein – en dus PGO’s - sturen. Er is wel een fBSN (fictief BSN voor testdoeleinden) in de persoonsgegevens opgenomen, zodat ook een XIS zich voor deze rol kan kwalificeren.

1.2 Specifieke gegevens

Deze paragraaf bevat specifieke gegevens die de leverancier moet meegeven als Medicatiegegevens raadplegend systeem

1.3 Gegevens alle bouwstenen

Het onderdeel ‘Gegevens alle bouwstenen’ bevat de gegevens van de alle bouwstenen, zoals medicatieafspraak, verstrekkingsverzoek, toedieningsafspraak, medicatieverstrekking en medicatiegebruik.

De MedMij use case voor medicatiegegevens is dat een PGO medicatiegegevens opvraagt bij een XIS (bij kwalificatie ingevuld door een simulator, zoals ART-DECOR of Touchstone).

1.3.1 Algemeen

Om medicatieproces goed te kunnen implementeren is kennis en gebruik van het functioneel ontwerp onontbeerlijk. Net als natuurlijk de MedMij invulling daarvan, functioneel en technisch.

1.3.2 Raadplegend systeem

Dit gaat om het verwachte resultaat van de raadpleging. Het gaat er voor een raadplegend systeem (zoals een PGO) om dat alle functioneel relevante informatie in samenhang getoond wordt. Samenhang is in ieder geval belangrijk voor de medicamenteuze behandeling (MBH).

Hoe de gebruikersschermen van een raadplegend systeem, zoals een PGO, er precies uitzien, is vrij in te vullen (immers: juist gebruikersvriendelijkheid is iets waarop PGO's moeten kunnen concurreren), mits alle informatie in de juiste samenhang met de juiste semantiek (betekenis) is terug te vinden. Dit betekent dat bouwstenen behorende bij dezelfde medicamenteuze behandeling als zodanig herkenbaar moeten zijn. Een PGO hoeft niet de (technische) identificatie van een MBH te tonen (noch die van andere bouwstenen), maar wel de uitwerking daarvan: namelijk in samenhang getoonde bouwsteen instantiaties.

1.3.2.1 Medicatie codering en weergavenaam

Alleen de weergavenaam van het meest specifieke geneesmiddel getoond hoeft te worden (alle andere kunnen hiervan afgeleid worden en zijn voor de gebruiker niet relevant).

In de G-standaard is de volgorde van specifiek naar generiek:

  • ZI-nummer
  • HPK (Handels Product Kenmerk)
  • PRK (PRescriptie Kenmerk)
  • GPK (Generiek Product Kenmerk)

De meest specifieke codering is altijd de belangrijkste. Dit kan ook (in FHIR) te herkennen zijn aan het 'user selected' attribuut, maar als deze ontbreekt kan het afgeleid worden uit bovenstaand lijstje.

De reden dat meer generieke coderingen ook meegestuurd worden is dat Z-Index (nog) geen historie uitlevert voor de G-standaard. Dit betekent dat uitgefaseerde geneesmiddelen op een gegeven moment niet meer meegeleverd worden in de distributie vanuit Z-Index. Abonneehouders worden geacht hun eigen historie bij te houden, maar bij 'later' instappen mis je de historie van vóór dat moment. Hoe specifieker de codering, hoe dynamischer (hoe vaker dingen wijzigen / uitgefaseerd worden). Dit kan een probleem opleveren voor medicatiebewaking omdat je dan bijvoorbeeld voor een bepaalde HPK de bewakingsregels niet kunt vinden in jouw (lokale) versie van de G-standaard. Omdat PRK's en GPK's minder dynamisch zijn dan HPK's en ZI-nummers, verlagen we dat risico door deze coderingen mee te sturen.

1.3.3 Aanvullende informatie over het tonen van verschillende bouwstenen in samenhang

Een mogelijke invulling hiervan is ook te vinden in het functioneel ontwerp bij medicatieoverzicht, maar een echt PGO - met oog voor wat eindgebruikers nodig hebben - kan dit waarschijnlijk veel beter. Het ligt voor voorschrijvers bijvoorbeeld voor de hand om altijd vanuit de actuele medicatieafspraak (MA) te redeneren (dat zie je ook terug in het eerdergenoemde voorbeeld in het functioneel ontwerp), overigens geven apothekers vaak aan dat dit ook voor hen de voorkeur heeft. Voor patiënten ligt dit veel minder voor de hand, omdat de geneesmiddelen in medicatieafspraken vaak nog namen hebben die voor patiënten een stuk minder herkenbaar zijn dan het merk (handelsproduct) dat ze mee hebben gekregen bij de apotheek en dat dus in de toedieningsafspraak (TA) staat. Het is ook voorstelbaar dat medicatiegebruik (MGB) - zoals door de patiënt zélf geregistreerd - in een PGO 'voorrang' krijgt boven MA of TA.

Over het algemeen lijkt het wel logisch om bij het presenteren van overzicht opgebouwd uit medicatiegegevens uit te gaan van 1 ingangsregel per medicamenteuze behandeling en bij 'doorklikken' de onderliggende bouwstenen (MA, VV, TA, MVE, MGB) en de detail informatie daarvan (waar je de ingangsregel dus op baseert) te tonen. Eventueel kan zo'n ingangsregel bijvoorbeeld gemarkeerd worden door een rood ! of iets dergelijks als onderliggende informatie onderling conflicteert (dit soort dingen worden vaker genoemd in gesprekken met zorgverleners). Bijvoorbeeld als de dokter zegt 100 mg gebruiken, maar de patiënt neemt maar 50 mg. Het is in ieder geval wél van belang het onderscheid te kunnen zien in MA (door voorschrijver bepaald), TA (door apotheker bepaald) en MGB (bewering geregistreerd door patiënt/zorgverlener/mantelzorger et cetera).

1.3.4 Beschikbaarstellend systeem

Het beschikbaarstellend systeem voert de gegevens uit het addendum in, in het XIS en levert de resulterende berichten op voor kwalificatie. Voor een beschikbaarstellend systeem geldt dat sommige gegevens door dit beschikbaarstellende systeem bepaald mogen worden:

  • Zorgverlener, zorgaanbieder (denk aan verstrekker, voorschrijver). Dit mag een eigen (test)zorgverlener en organisatie zijn.
  • Identificatie van medicamenteuze behandeling, en andere medicatiebouwstenen (medicatieafspraak, verstrekkingsverzoek, toedieningsafspraak, verstrekking, medicatiegebruik): verwacht wordt dat hier 'eigen' identificaties aan worden toegekend in een eigen identificatiesysteem (eigen OID). De onderlinge referenties moeten natuurlijk wel kloppen (dus een toedieningsafspraak en een verstrekking blijven horen bij dezelfde medicamenteuze behandeling zoals aangegeven in de addenda).

1.3.5 Datum T

T is een datum die we tijdens de kwalificatie nader invullen / afspreken. Als ergens staat T – 100 betekent dit: 100 dagen eerder dan die afgesproken datum.


Een overzicht van alle testgegevens voor de bouwstenen (medicatieafspraak, verstrekkingsverzoek, toedieningsafspraak, verstrekking en medicatiegebruik) bij raadplegen / beschikbaarstellen medicatiegegevens vindt u hier.

1.4 OID's

De identificaties hebben de volgende root OID’s

Medicamenteuze behandeling 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1
Medicatieafspraak 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1
Toedieningsafspraak 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1
Medicatiegebruik 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1
Verstrekkingsverzoek 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1
Medicatieverstrekking 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1

2 Basis: raadplegen, tonen, filtercriteria

2.1 Scenario 1.1

2.1.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens R. XXX_Dirksz
Identificatienummer 999911326 [BSN]
Identificatienummer 11101 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 1 aug 1964
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

2.1.2 Specifieke gegevens

Scenario
Scenario Omschrijving
1.1 Patiënt met meerdere medicamenteuze behandelingen

2.1.3 Gegevens alle bouwstenen

2.1.3.1 Medicatieafspraken

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_1_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 50 dagen, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 50 dagen, tot en met T- 20 dagen, om 23:59
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code Metoclopramide zetpil 20mg (code = '6939' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code METOCLOPRAMIDE 20MG ZETPIL (code = '63630' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 50 dagen, tot en met T- 20 dagen, om 23:59, zo nodig 1 maal per dag 1 stuk, rectaal
Toedieningsweg Rectaal (code = '12' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie zo nodig 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_113_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_2_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 30 dagen, om 14:55
Gebruiksperiode Vanaf T- 30 dagen, tot en met T- 9 dagen, om 23:59
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code ZESTRIL TABLET 10MG (code = '615560' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code LISINOPRIL 10MG TABLET (code = '26638' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code LISINOPRIL 10MG TABLET (code = '71587' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 30 dagen, tot en met T- 9 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_113_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_3_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 30 dagen, om 14:57
Gebruiksperiode Vanaf T- 30 dagen, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code ACETYLSALICYLZUUR/PARACETAMOL/COF TAB 250/250/50MG (code = '3891' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code APACOF 250/250/50MG TABLET (code = '61433' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 30 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_113_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.1.3.2 Verstrekkingsverzoeken

Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_1_VV_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T- 50 dagen, om 11:25
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 30 stuks
Geneesmiddel - primaire code Metoclopramide zetpil 20mg (code = '6939' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code METOCLOPRAMIDE 20MG ZETPIL (code = '63630' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_113_1_MA_1
MBH identificatie MBH_113_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_2_VV_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T- 30 dagen, om 14:55
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 21 stuks
Geneesmiddel - primaire code ZESTRIL TABLET 10MG (code = '615560' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code LISINOPRIL 10MG TABLET (code = '26638' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code LISINOPRIL 10MG TABLET (code = '71587' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_113_2_MA_1
MBH identificatie MBH_113_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_3_VV_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T- 30 dagen, om 14:57
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 21 stuks
Geneesmiddel - primaire code ACETYLSALICYLZUUR/PARACETAMOL/COF TAB 250/250/50MG (code = '3891' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code APACOF 250/250/50MG TABLET (code = '61433' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_113_3_MA_1
MBH identificatie MBH_113_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.1.3.3 Toedieningsafspraken

Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_1_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 50 dagen, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 50 dagen, tot en met T- 20 dagen, om 23:59
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code PRIMPERAN ZETPIL 20MG (code = '229709' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code Metoclopramide zetpil 20mg (code = '6939' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code METOCLOPRAMIDE 20MG ZETPIL (code = '63630' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 50 dagen, tot en met T- 20 dagen, om 23:59, zo nodig 1 maal per dag 1 stuk, rectaal
Toedieningsweg Rectaal (code = '12' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie zo nodig 1 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_113_1_MA_1
MBH identificatie MBH_113_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_2_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 30 dagen, om 14:55
Gebruiksperiode Vanaf T- 30 dagen, tot en met T- 9 dagen, om 23:59
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code ZESTRIL TABLET 10MG (code = '615560' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code LISINOPRIL 10MG TABLET (code = '26638' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code LISINOPRIL 10MG TABLET (code = '71587' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 30 dagen, tot en met T- 9 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_113_2_MA_1
MBH identificatie MBH_113_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_3_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 30 dagen, om 14:57
Gebruiksperiode Vanaf T- 30 dagen, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code ROTER APC TABLET (code = '202185' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code ACETYLSALICYLZUUR/PARACETAMOL/COF TAB 250/250/50MG (code = '3891' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code APACOF 250/250/50MG TABLET (code = '61433' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 30 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_113_3_MA_1
MBH identificatie MBH_113_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.1.3.4 Medicatieverstrekkingen

Verstrekking
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_1_MVE_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1)
Datum T- 50 dagen, om 12:25
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek de Gulle Gaper
Verstrekte hoeveelheid 30 stuks
Geneesmiddel - primaire code PRIMPERAN ZETPIL 20MG (code = '229709' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code Metoclopramide zetpil 20mg (code = '6939' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code METOCLOPRAMIDE 20MG ZETPIL (code = '63630' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Relatie naar verstrekkingsverzoek MBH_113_1_VV_1
MBH identificatie MBH_113_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekking
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_2_MVE_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1)
Datum T- 30 dagen, om 15:55
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek de Gulle Gaper
Verstrekte hoeveelheid 25 stuks
Geneesmiddel - primaire code ZESTRIL TABLET 10MG (code = '615560' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code LISINOPRIL 10MG TABLET (code = '26638' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code LISINOPRIL 10MG TABLET (code = '71587' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Relatie naar verstrekkingsverzoek MBH_113_2_VV_1
MBH identificatie MBH_113_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekking
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_3_MVE_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1)
Datum T- 30 dagen, om 15:56
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek de Gulle Gaper
Verstrekte hoeveelheid 21 stuks
Geneesmiddel - primaire code ROTER APC TABLET (code = '202185' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code ACETYLSALICYLZUUR/PARACETAMOL/COF TAB 250/250/50MG (code = '3891' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code APACOF 250/250/50MG TABLET (code = '61433' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Relatie naar verstrekkingsverzoek MBH_113_3_VV_1
MBH identificatie MBH_113_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.1.3.5 Medicatiegebruik

Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_1_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 48 dagen, om 11:25
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 48 dagen, gedurende 1 dag
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Metoclopramide zetpil 20mg (code = '6939' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code METOCLOPRAMIDE 20MG ZETPIL (code = '63630' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 48 dagen, gedurende 1 dag, zo nodig 1 maal per dag 1 stuk, rectaal
Toedieningsweg Rectaal (code = '12' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie zo nodig 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_113_1_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_113_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_2_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 13 dagen, om 14:55
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 30 dagen, gedurende 3 weken
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code ZESTRIL TABLET 10MG (code = '615560' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code LISINOPRIL 10MG TABLET (code = '26638' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code LISINOPRIL 10MG TABLET (code = '71587' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 30 dagen, gedurende 3 weken, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_113_2_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_113_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_3_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 29 dagen, om 14:57
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 29 dagen, tot en met T- 8 dagen, om 23:59
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code ACETYLSALICYLZUUR/PARACETAMOL/COF TAB 250/250/50MG (code = '3891' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code APACOF 250/250/50MG TABLET (code = '61433' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 29 dagen, tot en met T- 8 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_113_3_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_113_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.2 Scenario 1.2

2.2.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens Pauline P. XXX_Bourgonje
Identificatienummer 999911296 [BSN]
Identificatienummer 12102 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 1 aug 1964
Geslacht Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

2.2.2 Specifieke gegevens

Scenario
Scenario Omschrijving
1.2 Patiënt met één medicamenteuze behandeling


2.2.3 Gegevens alle bouwstenen

2.2.3.1 Medicatieafspraken

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_123_1_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 7 dagen
Gebruiksperiode Vanaf T- 7 dagen, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001112 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Bertine van Doorn
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 99001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Stitswerd Oost
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code Cetomacrogolcreme met vaseline (code = '133329' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 7 dagen, tot nader order, Zo nodig 2 maal daags aanbrengen, op de huid
Toedieningsweg Cutaan (code = '53' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie aanbrengen (code = '1018' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie zo nodig 2 maal per dag
MBH identificatie MBH_123_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.2.3.2 Verstrekkingsverzoeken

Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_123_1_VV_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T- 7 dagen
Auteur Bertine van Doorn - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Stitswerd Oost
Te verstrekken hoeveelheid 100 gram
Geneesmiddel - primaire code Cetomacrogolcreme met vaseline (code = '133329' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_123_1_MA_1
MBH identificatie MBH_123_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.2.3.3 Toedieningsafspraken

Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_123_1_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 7 dagen
Gebruiksperiode Vanaf T- 7 dagen, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code CETOMACROGOLCREME MET 10% VASELINE FAGRON (code = '1205943' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code CETOMACROGOLCREME MET VASEL (code = '92789' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code Cetomacrogolcreme met vaseline (code = '133329' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 7 dagen, tot nader order, Zo nodig 2 maal daags aanbrengen, op de huid
Toedieningsweg Cutaan (code = '53' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie aanbrengen (code = '1018' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie zo nodig 2 maal per dag
Relatie naar medicatieafspraak MBH_123_1_MA_1
MBH identificatie MBH_123_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.2.3.4 Medicatieverstrekkingen

Verstrekking
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_123_1_MVE_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1)
Datum T- 7 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek de Gulle Gaper
Verstrekte hoeveelheid 100 gram
Geneesmiddel - primaire code CETOMACROGOLCREME MET 10% VASELINE FAGRON (code = '1205943' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code CETOMACROGOLCREME MET VASEL (code = '92789' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code Cetomacrogolcreme met vaseline (code = '133329' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Relatie naar verstrekkingsverzoek MBH_123_1_VV_1
MBH identificatie MBH_123_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.2.3.5 Medicatiegebruik

Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_123_1_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 4 dagen, om 20:58
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 5 dagen, gedurende 2 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001112 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Bertine van Doorn
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 99001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Stitswerd Oost
Geneesmiddel - primaire code Cetomacrogolcreme met vaseline (code = '133329' in codeSystem 'G-StandaardGPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 5 dagen, gedurende 2 dagen, 2 maal daags aanbrengen op de huid
Aanvullende instructie aanbrengen (code = '1018' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie 2 maal per dag
Gerelateerde afspraak : MA MBH_123_1_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_123_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.3 Scenario 1.3

2.3.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens R. XXX_Ruys
Identificatienummer 999911351 [BSN]
Identificatienummer 13103 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 1 aug 1964
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

2.3.2 Specifieke gegevens

Scenario
Scenario Omschrijving
1.3 Patiënt zonder medicamenteuze behandeling

2.3.3 Gegevens alle bouwstenen

Geen

2.4 Scenario 1.4

2.4.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens R. XXX_Gobee
Identificatienummer 999911314 [BSN]
Identificatienummer 21104 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 1 aug 1964
Geslacht Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

2.4.2 Specifieke gegevens

Scenario
Scenario Omschrijving
1.4 Patiënt met wijzigingen binnen een medicamenteuze behandeling

2.4.3 Gegevens alle bouwstenen

2.4.3.1 Medicatieafspraken

LET OP: de 2e en 4e medicatieafspraak (MBH_213_1_MA_2 en MBH_213_1_MA_4) zijn technische stop-ma's als onderdeel van een wijziging binnen de medicamenteuze behandeling.

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 50 dagen, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 50 dagen, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 50 dagen, tot nader order, 1 à 2 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie zo nodig 1 à 2 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 40 dagen, om 09:13
Gebruiksperiode Vanaf T- 50 dagen, tot en met T- 41 dagen, om 23:59
Stoptype Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Relatie naar afspraak of gebruik: MA MBH_213_1_MA_1
Voorschrijver
Zorgverlener
Naamgegevens John de Vries
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 50 dagen, tot en met T- 41 dagen, om 23:59, 1 à 2 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie zo nodig 1 à 2 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MA_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 40 dagen, om 09:13
Gebruiksperiode Vanaf T- 40 dagen, gedurende 30 dagen
Relatie naar afspraak of gebruik: MA MBH_213_1_MA_2
Voorschrijver
Zorgverlener
Naamgegevens John de Vries
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Reden wijzigen of staken Overgevoeligheid (code = '16' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.2')
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 40 dagen, gedurende 30 dagen, 2 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 2 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MA_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 15 dagen, om 16:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 40 dagen, tot en met T- 15 dagen, om 23:59
Stoptype Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Relatie naar afspraak of gebruik: MA MBH_213_1_MA_3
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 40 dagen, tot en met T- 15 dagen, om 23:59, 2 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 2 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MA_5 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 15 dagen, om 16:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 14 dagen, gedurende 30 dagen
Relatie naar afspraak of gebruik: MA MBH_213_1_MA_4
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Reden wijzigen of staken Opname (code = '305335007' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 14 dagen, gedurende 30 dagen, 1 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.4.3.2 Verstrekkingsverzoeken

Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_VV_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T- 50 dagen, om 11:25
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 40 stuks
Aantal herhalingen 1
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_213_1_MA_1
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_VV_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T- 40 dagen, om 09:13
Auteur John de Vries - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 60 stuks
Aantal herhalingen 1
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_213_1_MA_3
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_VV_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T- 15 dagen, om 16:25
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Verbruiksperiode Vanaf T- 14 dagen, gedurende 30 dagen
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_213_1_MA_5
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.4.3.3 Toedieningsafspraken

Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 50 dagen, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 50 dagen, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code MIZOLLEN TABLET MGA 10MG (code = '1101099' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 50 dagen, tot nader order, 1 à 2 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie zo nodig 1 à 2 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_213_1_MA_1
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_TA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 40 dagen, om 09:13
Gebruiksperiode Vanaf T- 50 dagen, tot en met T- 41 dagen, om 23:59
Stoptype Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code MIZOLLEN TABLET MGA 10MG (code = '1101099' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 50 dagen, tot en met T- 41 dagen, om 23:59, 1 à 2 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie zo nodig 1 à 2 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_213_1_MA_2
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_TA_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 40 dagen, om 09:13
Gebruiksperiode Vanaf T- 40 dagen, gedurende 30 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code MIZOLLEN TABLET MGA 10MG (code = '1101099' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 40 dagen, gedurende 30 dagen, 2 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 2 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_213_1_MA_3
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_TA_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 15 dagen, om 16:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 40 dagen, tot en met T- 15 dagen, om 23:59
Stoptype Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code MIZOLLEN TABLET MGA 10MG (code = '1101099' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 40 dagen, tot en met T- 15 dagen, om 23:59, 2 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 2 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_213_1_MA_4
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_TA_5 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 15 dagen, om 16:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 14 dagen, gedurende 30 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code MIZOLLEN TABLET MGA 10MG (code = '1101099' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 14 dagen, gedurende 30 dagen, 1 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_213_1_MA_5
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.4.3.4 Medicatieverstrekkingen

Verstrekking
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MVE_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1)
Datum T- 50 dagen, om 13:25
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek de Gulle Gaper
Verstrekte hoeveelheid 40 stuks
Geneesmiddel - primaire code MIZOLLEN TABLET MGA 10MG (code = '1101099' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Relatie naar verstrekkingsverzoek MBH_213_1_VV_1
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekking
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MVE_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1)
Datum T- 40 dagen, om 09:13
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek de Gulle Gaper
Verstrekte hoeveelheid 60 stuks
Geneesmiddel - primaire code MIZOLLEN TABLET MGA 10MG (code = '1101099' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Relatie naar verstrekkingsverzoek MBH_213_1_VV_2
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekking
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MVE_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1)
Datum T- 15 dagen, om 17:25
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek de Gulle Gaper
Verstrekte hoeveelheid 30 stuks
Geneesmiddel - primaire code MIZOLLEN TABLET MGA 10MG (code = '1101099' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Verbruiksduur 30 dagen
Relatie naar verstrekkingsverzoek MBH_213_1_VV_2
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.4.3.5 Medicatiegebruik

Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 47 dagen, om 11:25
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 50 dagen, gedurende 3 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 50 dagen, gedurende 3 dagen, 1 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_213_1_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MGB_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 41 dagen, om 11:25
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 46 dagen, gedurende 6 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 46 dagen, gedurende 6 dagen, 2 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 2 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_213_1_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MGB_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 35 dagen, om 19:25
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 40 dagen, gedurende 6 dagen
Geneesmiddel - primaire code MIZOLLEN TABLET MGA 10MG (code = '1101099' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 40 dagen, gedurende 6 dagen, 2 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 2 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : TA MBH_213_1_TA_3
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MGB_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 16 dagen, om 11:25
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 34 dagen, gedurende 19 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 34 dagen, gedurende 19 dagen, 2 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 2 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_213_1_MA_3
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MGB_5 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 10 dagen, om 11:25
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 14 dagen, gedurende 5 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 14 dagen, gedurende 5 dagen, 1 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_213_1_MA_5
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.5 Scenario1.5

2.5.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens J. XXX_Cnossen
Identificatienummer 999911740 [BSN]
Identificatienummer 31105 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 4 aug 1964
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

2.5.2 Specifieke gegevens

Scenario
Scenario Omschrijving
1.5 Patiënt met gestaakte en tijdelijk onderbroken medicatie

2.5.3 Gegevens alle bouwstenen

2.5.3.1 Medicatieafspraken

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_1_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 100 dagen, om 12:11
Gebruiksperiode Vanaf T- 100 dagen, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code Tiotropium inhalatiecapsule 18ug (code = '59919' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code TIOTROPIUM 18UG INHALCAPS (code = '115371' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 100 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 inhalatie, inhalatie
Toedieningsweg inhalatie (code = '62' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 dosis
MBH identificatie MBH_313_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_1_MA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 60 dagen, om 13:54
Gebruiksperiode Vanaf T- 100 dagen, tot en met T- 59 dagen, om 23:59
Stoptype Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Voorschrijver
Zorgverlener
Naamgegevens John de Vries
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Reden wijzigen of staken Toedieningsweg voldoet niet (code = '8' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.2')
Geneesmiddel - primaire code Tiotropium inhalatiecapsule 18ug (code = '59919' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code TIOTROPIUM 18UG INHALCAPS (code = '115371' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 100 dagen, tot en met T- 59 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 1 dosis, inhalatie
Toedieningsweg inhalatie (code = '62' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 dosis
MBH identificatie MBH_313_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_2_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 500 dagen, om 10:19
Gebruiksperiode Vanaf T- 500 dagen, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code Timolol/Latanoprost oogdr 5mg/50ug/ml fl 2,5ml (code = '60526' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code TIMOL/LATA 5MG/50UG/ML OOGD (code = '114251' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 500 dagen, tot nader order, 1x per dag 1 druppel, in beide ogen
Toedieningsweg oculair (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Aanvullende instructie in beide ogen (code = '1026' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende teksten')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 druppel
MBH identificatie MBH_313_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_2_MA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 366 dagen, om 17:54
Gebruiksperiode Vanaf T- 500 dagen, tot en met T- 366 dagen, om 17:00
Stoptype Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Voorschrijver
Zorgverlener
Naamgegevens John de Vries
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Reden wijzigen of staken Toedieningsweg voldoet niet (code = '8' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.2')
Geneesmiddel - primaire code Timolol/Latanoprost oogdr 5mg/50ug/ml fl 2,5ml (code = '60526' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code TIMOL/LATA 5MG/50UG/ML OOGD (code = '114251' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 500 dagen, tot en met T- 366 dagen, om 17:00, 1x per dag 1 druppel, in beide ogen
Toedieningsweg oculair (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Aanvullende instructie in beide ogen (code = '1026' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende teksten')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 druppel
MBH identificatie MBH_313_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_3_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 100 dagen, om 12:11
Gebruiksperiode Vanaf T- 100 dagen, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code CARBASALAATCALCIUM 100MG PO (code = '13072' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code CARBASALAATCALCIUM 100MG PO (code = '82562' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 100 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_313_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_3_MA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 4 dagen, om 13:54
Gebruiksperiode Vanaf T- 100 dagen, tot en met T- 5 dagen, om 23:59
Stoptype Onderbreking (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Voorschrijver
Zorgverlener
Naamgegevens John de Vries
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code CARBASALAATCALCIUM 100MG PO (code = '13072' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code CARBASALAATCALCIUM 100MG PO (code = '82562' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 100 dagen, tot en met T- 5 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 1 stuk, oraal - tijdelijk onderbreken
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_313_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_4_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 300 dagen, om 14:23
Gebruiksperiode Vanaf T- 300 dagen, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code Omeprazol tablet MSR 40mg (code = '88803' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code OMEPRAZOL 40MG TABLET MSR (code = '130621' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 300 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_313_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_4_MA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 222 dagen, om 08:54
Gebruiksperiode Vanaf T- 300 dagen, tot en met T- 223 dagen, om 23:59
Stoptype Onderbreking (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Voorschrijver
Zorgverlener
Naamgegevens John de Vries
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code Omeprazol tablet MSR 40mg (code = '88803' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code OMEPRAZOL 40MG TABLET MSR (code = '130621' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 300 dagen, tot en met T- 223 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 1 stuk, oraal - tijdelijk onderbreken
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_313_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.5.3.2 Verstrekkingsverzoeken

2.5.3.3 Toedieningsafspraken

Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_1_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 100 dagen, om 12:11
Gebruiksperiode Vanaf T- 100 dagen, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code SPIRIVA INHALPDR 18MCG (code = '1476866' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code TIOTROPIUM 18UG INHALCAPS (code = '59919' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code TIOTROPIUM 18UG INHALCAPS (code = '115371' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 100 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 inhalatie, inhalatie
Toedieningsweg inhalatie (code = '62' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 dosis
Relatie naar medicatieafspraak MBH_313_1_MA_1
MBH identificatie MBH_313_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_1_TA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 60 dagen, om 13:54
Gebruiksperiode Vanaf T- 100 dagen, tot en met T- 59 dagen, om 23:59
Stoptype Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code SPIRIVA INHALPDR 18MCG (code = '1476866' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code TIOTROPIUM 18UG INHALCAPS (code = '59919' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code TIOTROPIUM 18UG INHALCAPS (code = '115371' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 100 dagen, tot en met T- 59 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 1 dosis, inhalatie
Toedieningsweg inhalatie (code = '62' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 dosis
Relatie naar medicatieafspraak MBH_313_1_MA_2
MBH identificatie MBH_313_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_2_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 500 dagen, om 10:19
Gebruiksperiode Vanaf T- 500 dagen, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code LATANOPROST/TIMOLOL SDZ OOGDR 0,05/5MG/ML FL 2,5ML (code = '2226294' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code Timolol/Latanoprost oogdr 5mg/50ug/ml fl 2,5ml (code = '60526' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code TIMOL/LATA 5MG/50UG/ML OOGD (code = '114251' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 500 dagen, tot nader order, 1x per dag 1 druppel, in beide ogen
Toedieningsweg oculair (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Aanvullende instructie in beide ogen (code = '1026' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende teksten')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 druppel
Relatie naar medicatieafspraak MBH_313_2_MA_1
MBH identificatie MBH_313_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_2_TA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 366 dagen, om 17:54
Gebruiksperiode Vanaf T- 500 dagen, tot en met T- 366 dagen, om 17:00
Stoptype Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code LATANOPROST/TIMOLOL SDZ OOGDR 0,05/5MG/ML FL 2,5ML (code = '2226294' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code Timolol/Latanoprost oogdr 5mg/50ug/ml fl 2,5ml (code = '60526' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code TIMOL/LATA 5MG/50UG/ML OOGD (code = '114251' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 500 dagen, tot en met T- 366 dagen, om 17:00, 1x per dag 1 druppel, in beide ogen
Toedieningsweg oculair (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Aanvullende instructie in beide ogen (code = '1026' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende teksten')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 druppel
Relatie naar medicatieafspraak MBH_313_2_MA_2
MBH identificatie MBH_313_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_3_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 100 dagen, om 12:30
Gebruiksperiode Vanaf T- 100 dagen, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code CARBASALAATCALCIUM CF SACHET 100MG (code = '1113534' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code CARBASALAATCALCIUM 100MG PO (code = '13072' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code CARBASALAATCALCIUM 100MG PO (code = '82562' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 100 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_313_3_MA_1
MBH identificatie MBH_313_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_3_TA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 4 dagen, om 14:54
Gebruiksperiode Vanaf T- 100 dagen, tot en met T- 5 dagen, om 23:59
Stoptype Onderbreking (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code CARBASALAATCALCIUM CF SACHET 100MG (code = '1113534' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code CARBASALAATCALCIUM 100MG PO (code = '13072' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code CARBASALAATCALCIUM 100MG PO (code = '82562' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 100 dagen, tot en met T- 5 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 1 stuk, oraal - tijdelijk onderbreken
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_313_3_MA_2
MBH identificatie MBH_313_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_4_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 300 dagen, om 15:23
Gebruiksperiode Vanaf T- 300 dagen, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code OMEPRAZOL SANDOZ MUT TABLET MSR 40MG (code = '2124971' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code Omeprazol tablet MSR 40mg (code = '88803' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code OMEPRAZOL 40MG TABLET MSR (code = '130621' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 300 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_313_4_MA_1
MBH identificatie MBH_313_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_4_TA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 222 dagen, om 09:54
Gebruiksperiode Vanaf T- 300 dagen, tot en met T- 223 dagen, om 23:59
Stoptype Onderbreking (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code OMEPRAZOL SANDOZ MUT TABLET MSR 40MG (code = '2124971' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code Omeprazol tablet MSR 40mg (code = '88803' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code OMEPRAZOL 40MG TABLET MSR (code = '130621' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 300 dagen, tot en met T- 223 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 1 stuk, oraal - tijdelijk onderbreken
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_313_4_MA_2
MBH identificatie MBH_313_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.5.3.4 Medicatieverstrekkingen

2.5.3.5 Medicatiegebruik

Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_1_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 100 dagen, om 12:11
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 100 dagen, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Tiotropium inhalatiecapsule 18ug (code = '59919' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code TIOTROPIUM 18UG INHALCAPS (code = '115371' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 100 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 dosis
Toedieningsweg inhalatie (code = '62' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 dosis
Gerelateerde afspraak : MA MBH_313_1_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_313_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_1_MGB_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 60 dagen, om 15:25
Gebruik indicator Nee
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 60 dagen, om 07:00, tot nader order
Stoptype Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Voorschrijver
Zorgverlener
Naamgegevens John de Vries
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Tiotropium inhalatiecapsule 18ug (code = '59919' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code TIOTROPIUM 18UG INHALCAPS (code = '115371' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 60 dagen, om 07:00, tot nader order, gebruik gestopt
Gerelateerde afspraak : MA MBH_313_1_MA_2
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_313_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_2_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 500 dagen, om 10:19
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 500 dagen, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Timolol/Latanoprost oogdr 5mg/50ug/ml fl 2,5ml (code = '60526' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code TIMOL/LATA 5MG/50UG/ML OOGD (code = '114251' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 500 dagen, tot nader order, 1x per dag 1 druppel, in beide ogen
Toedieningsweg oculair (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Aanvullende instructie in beide ogen (code = '1026' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende teksten')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 druppel
Gerelateerde afspraak : MA MBH_313_2_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_313_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_2_MGB_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 365 dagen, om 17:54
Gebruik indicator Nee
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 366 dagen, tot nader order
Stoptype Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Voorschrijver
Zorgverlener
Naamgegevens John de Vries
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Timolol/Latanoprost oogdr 5mg/50ug/ml fl 2,5ml (code = '60526' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code TIMOL/LATA 5MG/50UG/ML OOGD (code = '114251' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 366 dagen, tot nader order, geen gebruik
Gerelateerde afspraak : MA MBH_313_2_MA_2
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_313_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_3_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 100 dagen, om 14:11
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 100 dagen, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code CARBASALAATCALCIUM 100MG PO (code = '13072' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code CARBASALAATCALCIUM 100MG PO (code = '82562' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 100 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_313_3_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_313_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_3_MGB_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 4 dagen, om 13:54
Gebruik indicator Nee
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 4 dagen, tot nader order
Stoptype Onderbreking (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Voorschrijver
Zorgverlener
Naamgegevens John de Vries
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code CARBASALAATCALCIUM 100MG PO (code = '13072' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code CARBASALAATCALCIUM 100MG PO (code = '82562' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 4 dagen, tot nader order, gebruik onderbroken
Gerelateerde afspraak : MA MBH_313_3_MA_2
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_313_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_4_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 300 dagen, om 17:23
Gebruik indicator Nee
Gebruiksperiode Vanaf T- 300 dagen, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Omeprazol tablet MSR 40mg (code = '88803' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code OMEPRAZOL 40MG TABLET MSR (code = '130621' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 300 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_313_4_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_313_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_4_MGB_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 222 dagen, om 19:35
Gebruik indicator Nee
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 222 dagen, tot nader order
Stoptype Onderbreking (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Voorschrijver
Zorgverlener
Naamgegevens John de Vries
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Omeprazol tablet MSR 40mg (code = '88803' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code OMEPRAZOL 40MG TABLET MSR (code = '130621' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 222 dagen, tot nader order, gebruik onderbroken
Gerelateerde afspraak : MA MBH_313_4_MA_2
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_313_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.6 Scenario 1.6

2.6.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens R. XXX_Strengersz
Identificatienummer 999911338 [BSN]
Identificatienummer 41106 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 1 aug 1964
Geslacht Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

2.6.2 Specifieke gegevens

Scenario
Scenario Omschrijving
1.6 Patiënt met meerdere medicamenteuze behandelingen met doseerschema’s en magistraal

2.6.3 Gegevens alle bouwstenen

2.6.3.1 Medicatieafspraken

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_1_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 60 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 60 dagen, 1 à 2 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 à 2 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_413_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_2_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code INSULINE ISOFAAN 100IE/ML (code = '34851' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code INSULINE ISOFAAN 100IE/ML (code = '111325' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, exact iedere 12 uur 16 IE, subcutaan
Toedieningsweg subcutaan (code = '21' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie exact iedere 12 uur 16 internationale eenheid
MBH identificatie MBH_413_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_3_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 50 dagen, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 50 dagen, gedurende 4 weken
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code PARACETAMOL 500MG TABLET (code = '67903' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code PARACETAMOL 500MG TABLET (code = '2194' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 50 dagen, gedurende 4 weken, 3 maal per dag 1 à 2 stuks, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 3 maal per dag 1 à 2 stuks
MBH identificatie MBH_413_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_4_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 20 dagen, om 10:26
Gebruiksperiode Vanaf T- 20 dagen, gedurende 30 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code CETOMACROGOLCREME MET VASELINE (code = '92789' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code Cetomacrogolcreme met vaseline (code = '133329' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 20 dagen, gedurende 30 dagen, 3 maal per dag aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg cutaan (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie aanbrengen (code = '1018' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie 3 maal per dag
MBH identificatie MBH_413_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_5_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 20 dagen, om 10:46
Gebruiksperiode Vanaf T- 20 dagen, gedurende 30 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code Naproxen CF tablet 500mg (code = '1017209' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code NAPROXEN 500MG TABLET (code = '20850' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code NAPROXEN 500MG TABLET (code = '51233' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 20 dagen, gedurende 30 dagen, 2 maal per dag 1/2 tablet, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 2 maal per dag 0.5 stuk
MBH identificatie MBH_413_5 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_6_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 14 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code WATERSTOFPEROXIDE 30MG/ML (code = '67016' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code WATERSTOFPEROXIDE 30MG/ML (code = '116041' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 14 dagen, 2x per dag 10 tot 15 ml, Eerst oplossen in water, mond spoelen, daarna uitspugen
Toedieningsweg niet van toepassing (code = '1' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie Eerst oplossen in water (code = '27' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Aanvullende instructie mond spoelen, daarna uitspugen (code = '69' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie 2 maal per dag 10 à 15 ml
MBH identificatie MBH_413_6 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_7_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 14 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code INSULINE ISOFAAN INJSUSP 100IE/ML (code = '34851' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code INSULINE ISOFAAN INJSUSP 100IE/ML (code = '111325' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 14 dagen, elke dag om 08:00, 14:00 en 20:00 uur 16IE
Toedieningsweg subcutaan (code = '21' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie elke dag om 08:00, 14:00 en 20:00 16 internationale eenheid
MBH identificatie MBH_413_7 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_8_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 10 weken
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code IMIQUIMOD CREME 50MG/G (code = '55050' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code IMIQUIMOD CREME 50MG/G (code = '109398' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 10 weken, op maandag, woensdag en vrijdag, voor de nacht aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg subcutaan (code = '21' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie voor de nacht (code = '1128' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Aanvullende instructie aanbrengen (code = '1018' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie op maandag, woensdag en vrijdag
MBH identificatie MBH_413_8 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_9_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code EZETIMIB/SIMVASTATINE TABLET 10/20MG (code = '77038' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code EZETIMIB/SIMVASTATINE TABLET 10/20MG (code = '123129' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, 1 maal daags 1 stuk 's avonds innemen, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk 's avonds
MBH identificatie MBH_413_9 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_10_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code ETHINYLESTRADIOL/DESOGESTREL TABLET 30/150UG (code = '16292' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code ETHINYLESTRADIOL/DESOGESTREL TABLET 30/150UG (code = '39578' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, cyclus van 28 dagen: steeds 21 dagen 1 x per dag 1 tablet, dan 7 dagen niet, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie gedurende 21 dagen 1 maal per dag 1 stuk
Herhaalperiode cyclisch schema 28 dagen
MBH identificatie MBH_413_10 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_11_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 41 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code FUSIDINEZUUR CREME 20MG/G (code = '16705' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FUSIDINEZUUR CREME 20MG/G (code = '73466' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 41 dagen, eerst 2 weken 3gr per dag, dan 3 weken 2gr per dag, dan 6 dagen 1gr per dag, dun aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg cutaan (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie dun aanbrengen (code = '1033' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende teksten')
Doseerinstructie 1 eerst gedurende 2 weken 1 maal per dag 3 gram
Doseerinstructie 2 dan gedurende 3 weken 1 maal per dag 2 gram
Doseerinstructie 3 dan gedurende 6 dagen 1 maal per dag 1 gram
MBH identificatie MBH_413_11 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_12_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 3 weken
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code CODEINE TABLET 10MG (FOSFAAT) (code = '42773' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code CODEINE TABLET 10MG (FOSFAAT) (code = '23086' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 3 weken, iedere 3 uur 1 stuk bij hoest, maximaal 6 stuks per dag, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie bij hoest 1 maal per 3 uur 1 stuk , maximaal 6 stuks per dag
MBH identificatie MBH_413_12 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_13_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 28 dagen, om 09:12
Gebruiksperiode Vanaf T- 28 dagen, gedurende 8 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code MORFINE INFVLST 5MG/ML CAS 100ML (code = '94692' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MORFINE INFVLST 5MG/ML (HCL) (code = '134538' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 28 dagen, gedurende 8 dagen, 0.5 ml per uur parenteraal
Toedieningsweg parenteraal (code = '10' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 0.5 ml per uur
MBH identificatie MBH_413_13 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_13_MA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 20 dagen, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 20 dagen, gedurende 8 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code MORFINE INFVLST 5MG/ML (HCL) (code = '94692' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MORFINE INFVLST 5MG/ML (HCL) (code = '134538' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 20 dagen, gedurende 8 dagen, 0.2 tot 0.5 ml per uur parenteraal
Toedieningsweg parenteraal (code = '10' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 0.2 à 0.5 ml per uur
MBH identificatie MBH_413_13 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_14_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 11:25
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code NITROGLYCERINE PLEISTER 5MG/24UUR (DEPONIT T) (code = '44520' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code NITROGLYCERINE PLEISTER 5MG/24UUR (DEPONIT T) (code = '98477' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving tot nader order, eenmaal daags 1 pleister aanbrengen gedurende 16 uur (daarna 8 uur geen pleister), transdermaal
Toedieningsweg transdermaal (code = '58' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk gedurende 16 uur
MBH identificatie MBH_413_14 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_15_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - Product specificatie
Product naam Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr
Omschrijving Titel: Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr Regel: UREUM 10gr Regel: EUCERINE MET WATER FAGRON ad 100gr
Ingredient
Ingredient code UREUM (code = '15219127' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 10 gram per 100 gram
Ingredient
Ingredient code EUCERINE MET WATER FAGRON (code = '14740877' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 90 gram per 100 gram
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, zo nodig, aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg cutaan (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie bij hoest
MBH identificatie MBH_413_15 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.6.3.2 Verstrekkingsverzoeken

Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_15_VV_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T, om 09:35
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 100 ml
Aantal herhalingen 1
Geneesmiddel - Product specificatie
Product naam Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr
Omschrijving Titel: Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr Regel: UREUM 10gr Regel: EUCERINE MET WATER FAGRON ad 100gr
Ingredient
Ingredient code UREUM (code = '15219127' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 10 gram per 100 gram
Ingredient
Ingredient code EUCERINE MET WATER FAGRON (code = '14740877' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 90 gram per 100 gram
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_15_MA_1
MBH identificatie MBH_413_15 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.6.3.3 Toedieningsafspraken

Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_1_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 60 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code MIZOLLEN TABLET MGA 10MG (code = '1101099' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 60 dagen, 1 à 2 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 à 2 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_1_MA_1
MBH identificatie MBH_413_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_2_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code HUMULINE NPH INJ 100IE/ML PATROON 3ML (code = '870471' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code INSULINE ISOFAAN 100IE/ML (code = '34851' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code INSULINE ISOFAAN 100IE/ML (code = '111325' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, exact iedere 12 uur 16 IE, subcutaan
Toedieningsweg subcutaan (code = '21' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie exact iedere 12 uur 16 internationale eenheid
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_2_MA_1
MBH identificatie MBH_413_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_3_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 50 dagen, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 50 dagen, gedurende 4 weken
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code PARACETAMOL PCH TABLET 500MG (code = '768901' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code PARACETAMOL 500MG TABLET (code = '67903' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code PARACETAMOL 500MG TABLET (code = '2194' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 50 dagen, gedurende 4 weken, 3 maal per dag 1 à 2 stuks, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 3 maal per dag 1 à 2 stuks
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_3_MA_1
MBH identificatie MBH_413_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_4_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 20 dagen, om 10:26
Gebruiksperiode Vanaf T- 20 dagen, gedurende 30 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code CETOMACROGOLCREME MET 10% VASELINE FAGRON (code = '1205943' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code CETOMACROGOLCREME MET VASELINE (code = '92789' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code Cetomacrogolcreme met vaseline (code = '133329' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 20 dagen, gedurende 30 dagen, 3 maal per dag aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg cutaan (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie aanbrengen (code = '1018' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie 3 maal per dag
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_4_MA_1
MBH identificatie MBH_413_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_5_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 20 dagen, om 10:46
Gebruiksperiode Vanaf T- 20 dagen, gedurende 30 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code Naproxen CF tablet 500mg (code = '1017209' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code NAPROXEN 500MG TABLET (code = '20850' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code NAPROXEN 500MG TABLET (code = '51233' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 20 dagen, gedurende 30 dagen, 2 maal per dag 1/2 tablet, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 2 maal per dag 0.5 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_5_MA_1
MBH identificatie MBH_413_5 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_6_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 14 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code SOLUTIO HYDROGENII PEROXIDI 3% M/V (code = '603694' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code WATERSTOFPEROXIDE 30MG/ML (code = '67016' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code WATERSTOFPEROXIDE 30MG/ML (code = '116041' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 14 dagen, 2x per dag 10 tot 15 ml, Eerst oplossen in water, mond spoelen, daarna uitspugen
Toedieningsweg niet van toepassing (code = '1' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie Eerst oplossen in water (code = '27' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Aanvullende instructie mond spoelen, daarna uitspugen (code = '69' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie 2 maal per dag 10 à 15 ml
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_6_MA_1
MBH identificatie MBH_413_6 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_7_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 14 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code HUMULINE NPH INJ 100IE/ML PATROON 3ML (code = '870471' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code INSULINE ISOFAAN INJSUSP 100IE/ML (code = '34851' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code INSULINE ISOFAAN INJSUSP 100IE/ML (code = '111325' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 14 dagen, elke dag om 08:00, 14:00 en 20:00 uur 16IE
Toedieningsweg subcutaan (code = '21' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie elke dag om 08:00, 14:00 en 20:00 16 internationale eenheid
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_7_MA_1
MBH identificatie MBH_413_7 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_8_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 10 weken
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code ALDARA CREME 50MG/G IN SACHET (code = '1198521' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code IMIQUIMOD CREME 50MG/G (code = '55050' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code IMIQUIMOD CREME 50MG/G (code = '109398' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 10 weken, op maandag, woensdag en vrijdag, voor de nacht aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg subcutaan (code = '21' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie voor de nacht (code = '1128' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Aanvullende instructie aanbrengen (code = '1018' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie op maandag, woensdag en vrijdag
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_8_MA_1
MBH identificatie MBH_413_8 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_9_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code INEGY TABLET 10/20MG (code = '1719785' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code EZETIMIB/SIMVASTATINE TABLET 10/20MG (code = '77038' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code EZETIMIB/SIMVASTATINE TABLET 10/20MG (code = '123129' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, 1 maal daags 1 stuk 's avonds innemen, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk 's avonds
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_9_MA_1
MBH identificatie MBH_413_9 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_10_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code MARVELON TABLET (code = '416681' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code ETHINYLESTRADIOL/DESOGESTREL TABLET 30/150UG (code = '16292' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code ETHINYLESTRADIOL/DESOGESTREL TABLET 30/150UG (code = '39578' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, cyclus van 28 dagen: steeds 21 dagen 1 x per dag 1 tablet, dan 7 dagen niet, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie gedurende 21 dagen 1 maal per dag 1 stuk
Herhaalperiode cyclisch schema 28 dagen
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_10_MA_1
MBH identificatie MBH_413_10 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_11_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 41 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code FUCIDIN CREME 20MG/G (code = '420956' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code FUSIDINEZUUR CREME 20MG/G (code = '16705' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FUSIDINEZUUR CREME 20MG/G (code = '73466' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 41 dagen, eerst 2 weken 3gr per dag, dan 3 weken 2gr per dag, dan 6 dagen 1gr per dag, dun aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg cutaan (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie dun aanbrengen (code = '1033' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende teksten')
Doseerinstructie 1 eerst gedurende 2 weken 1 maal per dag 3 gram
Doseerinstructie 2 dan gedurende 3 weken 1 maal per dag 2 gram
Doseerinstructie 3 dan gedurende 6 dagen 1 maal per dag 1 gram
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_11_MA_1
MBH identificatie MBH_413_11 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_12_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 3 weken
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code CODEINEFOSFAAT PCH TABLET 10MG (code = '874965' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code CODEINE TABLET 10MG (FOSFAAT) (code = '42773' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code CODEINE TABLET 10MG (FOSFAAT) (code = '23086' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 3 weken, iedere 3 uur 1 stuk bij hoest, maximaal 6 stuks per dag, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie bij hoest 1 maal per 3 uur 1 stuk , maximaal 6 stuks per dag
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_12_MA_1
MBH identificatie MBH_413_12 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_13_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 28 dagen, om 09:12
Gebruiksperiode Vanaf T- 28 dagen, gedurende 8 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code MORFINEHYDROCHLORIDE 5MG/ML DELTEC CAS 100ML PA (code = '2124823' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code MORFINE INFVLST 5MG/ML (HCL) (code = '94692' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MORFINE INFVLST 5MG/ML (HCL) (code = '134538' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 28 dagen, gedurende 8 dagen, 0.5 ml per uur parenteraal
Toedieningsweg parenteraal (code = '10' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 0.5 ml per uur
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_13_MA_1
MBH identificatie MBH_413_13 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_13_TA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 20 dagen, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 20 dagen, gedurende 8 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code MORFINEHYDROCHLORIDE 5MG/ML DELTEC CAS 100ML PA (code = '2124823' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code MORFINE INFVLST 5MG/ML (HCL) (code = '94692' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MORFINE INFVLST 5MG/ML (HCL) (code = '134538' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 20 dagen, gedurende 8 dagen, 0.2 tot 0.5 ml per uur parenteraal
Toedieningsweg parenteraal (code = '10' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 0.2 à 0.5 ml per uur
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_13_MA_2
MBH identificatie MBH_413_13 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_14_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf 16 aug 2018, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code DEPONIT T 5 PLEISTER TRANSDERMAAL 18,7MG (code = '1013602' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code NITROGLYCERINE PLEISTER 5MG/24UUR (DEPONIT T) (code = '44520' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code NITROGLYCERINE PLEISTER 5MG/24UUR (DEPONIT T) (code = '98477' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf 16 aug 2018, tot nader order, eenmaal daags 1 pleister aanbrengen gedurende 16 uur (daarna 8 uur geen pleister), transdermaal
Toedieningsweg transdermaal (code = '58' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk gedurende 16 uur
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_14_MA_1
MBH identificatie MBH_413_14 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_15_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - Product specificatie
Product naam Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr
Omschrijving Titel: Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr Regel: UREUM 10gr Regel: EUCERINE MET WATER FAGRON ad 100gr
Ingredient
Ingredient code UREUM (code = '15219127' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 10 gram per 100 gram
Ingredient
Ingredient code EUCERINE MET WATER FAGRON (code = '14740877' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 90 gram per 100 gram
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, zo nodig, aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg cutaan (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie bij hoest
Relatie naar medicatieafspraak MBH_413_15_MA_1
MBH identificatie MBH_413_15 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.6.3.4 Medicatieverstrekkingen

Verstrekking
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_9_MVE_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1)
Datum T, om 10:35
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek de Gulle Gaper
Verstrekte hoeveelheid 90 stuks
Geneesmiddel - primaire code INEGY TABLET 10/20MG (code = '1719785' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code EZETIMIB/SIMVASTATINE TABLET 10/20MG (code = '77038' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code EZETIMIB/SIMVASTATINE TABLET 10/20MG (code = '123129' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Distributievorm Geïndividualiseerd distributiesysteem (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.3.8')
Relatie naar verstrekkingsverzoek MBH_413_9_VV_1
MBH identificatie MBH_413_9 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekking
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_15_MVE_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1)
Datum T, om 10:35
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek de Gulle Gaper
Verstrekte hoeveelheid 100 gram
Geneesmiddel - Product specificatie
Product naam Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr
Omschrijving Titel: Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr Regel: UREUM 10gr Regel: EUCERINE MET WATER FAGRON ad 100gr
Ingredient
Ingredient code UREUM (code = '15219127' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 10 gram per 100 gram
Ingredient
Ingredient code EUCERINE MET WATER FAGRON (code = '14740877' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 90 gram per 100 gram
Relatie naar verstrekkingsverzoek MBH_413_15_VV_1
MBH identificatie MBH_413_15 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.6.3.5 Medicatiegebruik

Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_1_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 16:25
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 60 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 60 dagen, 1 à 2 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 à 2 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_1_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_2_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 14:25
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 14 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code INSULINE ISOFAAN 100IE/ML (code = '34851' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code INSULINE ISOFAAN 100IE/ML (code = '111325' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 14 dagen, exact iedere 12 uur 16 IE, subcutaan
Toedieningsweg subcutaan (code = '21' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie exact iedere 12 uur 16 internationale eenheid
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_2_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_3_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 10:45
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 50 dagen, gedurende 4 weken
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code PARACETAMOL 500MG TABLET (code = '67903' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code PARACETAMOL 500MG TABLET (code = '2194' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 50 dagen, gedurende 4 weken, 3 maal per dag 1 à 2 stuks, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 3 maal per dag 1 à 2 stuks
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_3_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_4_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 15 dagen, om 13:44
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 20 dagen, tot en met T- 15 dagen, om 23:59
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code CETOMACROGOLCREME MET VASELINE (code = '92789' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code Cetomacrogolcreme met vaseline (code = '133329' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 20 dagen, tot en met T- 15 dagen, om 23:59, 3 maal per dag aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg cutaan (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie aanbrengen (code = '1018' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie 3 maal per dag
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_4_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_5_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 12:38
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 20 dagen, gedurende 30 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Naproxen CF tablet 500mg (code = '1017209' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code NAPROXEN 500MG TABLET (code = '20850' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code NAPROXEN 500MG TABLET (code = '51233' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 20 dagen, gedurende 30 dagen, 2 maal per dag ¼ tablet, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 2 maal per dag 0.5 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_5_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_5 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_6_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 21:37
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 1 dag
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code WATERSTOFPEROXIDE 30MG/ML (code = '67016' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code WATERSTOFPEROXIDE 30MG/ML (code = '116041' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 1 dag, 2x per dag 10 tot 15 ml, Eerst oplossen in water, mond spoelen, daarna uitspugen
Toedieningsweg niet van toepassing (code = '1' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie Eerst oplossen in water (code = '27' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Aanvullende instructie mond spoelen, daarna uitspugen (code = '69' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie 2 maal per dag 10 à 15 ml
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_6_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_6 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_7_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 14:05
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T, om 07:00, tot en met T, om 23:59
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code INSULINE ISOFAAN INJSUSP 100IE/ML (code = '34851' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code INSULINE ISOFAAN INJSUSP 100IE/ML (code = '111325' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, om 07:00, tot en met T, om 23:59, elke dag om 08:00, 14:00 en 20:00 16 internationale eenheid, subcutaan
Toedieningsweg subcutaan (code = '21' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie elke dag om 08:00, 14:00 en 20:00 16 internationale eenheid
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_7_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_7 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_8_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 23:59
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 10 weken
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code IMIQUIMOD CREME 50MG/G (code = '55050' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code IMIQUIMOD CREME 50MG/G (code = '109398' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 10 weken, op maandag, woensdag en vrijdag, voor de nacht aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg cutaan (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie voor de nacht (code = '1128' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Aanvullende instructie aanbrengen (code = '1018' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie op maandag, woensdag en vrijdag
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_8_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_8 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_9_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 22:35
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code EZETIMIB/SIMVASTATINE TABLET 10/20MG (code = '77038' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code EZETIMIB/SIMVASTATINE TABLET 10/20MG (code = '123129' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, 1 maal daags 1 stuk 's avonds innemen, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk 's avonds
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_9_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_9 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_10_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 09:35
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code ETHINYLESTRADIOL/DESOGESTREL TABLET 30/150UG (code = '16292' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code ETHINYLESTRADIOL/DESOGESTREL TABLET 30/150UG (code = '39578' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, cyclus van 28 dagen: steeds 21 dagen 1 x per dag 1 tablet, dan 7 dagen niet, oraal
Doseerinstructie gedurende 21 dagen 1 maal per dag 1 stuk
Herhaalperiode cyclisch schema 28 dagen
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_10_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_10 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_11_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 15:35
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 41 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code FUSIDINEZUUR CREME 20MG/G (code = '16705' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FUSIDINEZUUR CREME 20MG/G (code = '73466' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 41 dagen, eerst 2 weken 3gr per dag, dan 3 weken 2gr per dag, dan 6 dagen 1gr per dag, dun aanbrengen, cutaan
Aanvullende instructie dun aanbrengen (code = '1033' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende teksten')
Doseerinstructie 1 eerst gedurende 2 weken 1 maal per dag 3 gram
Doseerinstructie gedurende 3 weken 1 maal per dag 2 gram
Doseerinstructie gedurende 6 dagen 1 maal per dag 1 gram
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_11_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_11 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_12_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 22:35
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 3 weken
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code CODEINE TABLET 10MG (FOSFAAT) (code = '42773' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code CODEINE TABLET 10MG (FOSFAAT) (code = '23086' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 3 weken, iedere 3 uur 1 stuk bij hoest, maximaal 6 stuks per dag, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie bij hoest 1 maal per 3 uur 1 stuk , maximaal 6 stuks per dag
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_12_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_12 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_14_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 22:35
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code NITROGLYCERINE PLEISTER 5MG/24UUR (DEPONIT T) (code = '44520' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code NITROGLYCERINE PLEISTER 5MG/24UUR (DEPONIT T) (code = '98477' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving tot nader order, eenmaal daags 1 pleister aanbrengen gedurende 16 uur (daarna 8 uur geen pleister), transdermaal
Toedieningsweg transdermaal (code = '58' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk gedurende 16 uur
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_14_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_14 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_15_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 10:35
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Nee
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 4 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - Product specificatie
Product naam Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr
Omschrijving Titel: Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr Regel: UREUM 10gr Regel: EUCERINE MET WATER FAGRON ad 100gr
Ingredient
Ingredient code UREUM (code = '15219127' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 10 gram per 100 gram
Ingredient
Ingredient code EUCERINE MET WATER FAGRON (code = '14740877' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 90 gram per 100 gram
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 4 dagen, aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg cutaan (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie aanbrengen (code = '1018' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_15_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_15 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.7 Scenario 1.7

2.7.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens J. XXX_Amaya
Identificatienummer 999911764 [BSN]
Identificatienummer 51107 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 6 aug 1964
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

2.7.2 Specifieke gegevens

Scenario
Scenario Omschrijving
1.7 Patiënt met meerdere medicamenteuze behandelingen met bouwstenen met specifieke inhoud

2.7.3 Gegevens alle bouwstenen

2.7.3.1 Medicatieafspraken

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_1_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 1 dag, om 11:25
Gebruiksperiode Vanaf T- 1 dag, gedurende 1 jaar
Geannuleerd indicator Ja
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code ACETYLSALICYLZUUR TABLETMSR 100MG (code = '49484' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code ACETYLSALICYLZUUR TABLETMSR 100MG (code = '103039' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 1 dag, gedurende 1 jaar, 10 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 10 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_513_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_1_MA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 09:00
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 1 jaar
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001112 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Bertine van Doorn
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code ACETYLSALICYLZUUR TABLETMSR 100MG (code = '49484' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code ACETYLSALICYLZUUR TABLETMSR 100MG (code = '103039' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 1 jaar, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_513_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_2_MA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 14:32
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Relatie naar afspraak of gebruik: TA MBH_513_2_TA_1
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 999001112 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Hans van Doorn
Specialisme Medisch specialisten, inwendige geneeskunde (code = '0313' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 99901111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Ziekenhuis Stitswerd
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Reden wijzigen of staken Opname (code = '305335007' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code FUROSEMIDE TABLET 40MG (code = '5967' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FUROSEMIDE TABLET 40MG (code = '16810' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Toelichting Toedieningsafspraak van apotheker ontvangen, geen medicatieafspraak van voorschrijver ontvangen. Deze nieuwe medicatieafspraak is gebaseerd op de toedieningsafspraak: MBH_513_2_TA_1
MBH identificatie MBH_513_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_3_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T, om 14:32
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 28 dagen
Relatie naar afspraak of gebruik: MGB MBH_513_3_MGB_1
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 999001112 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Hans van Doorn
Specialisme Medisch specialisten, inwendige geneeskunde (code = '0313' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 99901111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Ziekenhuis Stitswerd
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Reden wijzigen of staken Opname (code = '305335007' in codeSystem 'SNOMED CT')
Reden van voorschrijven Andere maligniteit bloed/lymfestelsel (code = 'B74' in codeSystem 'De Nederlandse editie van International Classification of Primary Care ICPC-1-NL')
Geneesmiddel - primaire code METHOTREXAAT TABLET 2,5MG (code = '6009' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code METHOTREXAAT TABLET 2,5MG (code = '42609' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 28 dagen, 1 maal per week 5 stuks, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per week 5 stuks
MBH identificatie MBH_513_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_4_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 5 dagen, om 09:35
Gebruiksperiode Vanaf T- 5 dagen, gedurende 10 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code FENETICILLINE CAPSULE 500MG (code = '17205' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FENETICILLINE CAPSULE 500MG (code = '41092' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 5 dagen, gedurende 10 dagen, 3 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 3 maal per dag 1 stuk
Lichaamslengte 155 cm. Gemeten: T- 5 dagen, om 09:35
Lichaamsgewicht 54 kg. Gemeten: T- 5 dagen, om 09:35
Aanvullende informatie Bewust hoge dosering (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.14.2050')
Toelichting In overleg met specialist
MBH identificatie MBH_513_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.7.3.2 Verstrekkingsverzoeken

Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_2_VV_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T, om 14:32
Auteur Hans van Doorn - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Ziekenhuis Stitswerd
Te verstrekken hoeveelheid 30 stuks
Geneesmiddel - primaire code FUROSEMIDE TABLET 40MG (code = '5967' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FUROSEMIDE TABLET 40MG (code = '16810' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Toelichting Extra verstrekkingsverzoek omdat patiënt de medicatie is kwijt geraakt
Relatie naar medicatieafspraak MBH_513_2_MA_2
MBH identificatie MBH_513_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_4_VV_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T- 5 dagen, om 09:35
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 40 stuks
Geneesmiddel - primaire code FENETICILLINE CAPSULE 500MG (code = '17205' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FENETICILLINE CAPSULE 500MG (code = '41092' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Afleverlocatie Huisadres patiënt
Aanvullende wensen Bezorgen (code = '3' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.14.2051')
Relatie naar medicatieafspraak MBH_513_4_MA_1
MBH identificatie MBH_513_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.7.3.3 Toedieningsafspraken

Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_1_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T, om 12:25
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 1 jaar
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code ASPIRINE PROTECT EC TABLET MSR 100MG (code = '1110837' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code ACETYLSALICYLZUUR TABLETMSR 100MG (code = '49484' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code ACETYLSALICYLZUUR TABLETMSR 100MG (code = '103039' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 1 jaar, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_513_1_MA_2
MBH identificatie MBH_513_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_2_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 7 dagen, om 14:52
Gebruiksperiode Vanaf T- 7 dagen, tot nader order
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Reden afspraak Opname
Geneesmiddel - primaire code FUROSEMIDE ACTAVIS TABLET 40MG (code = '571148' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code FUROSEMIDE TABLET 40MG (code = '5967' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FUROSEMIDE TABLET 40MG (code = '16810' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 7 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Relatie naar medicatieafspraak MBH_513_2_MA_1
MBH identificatie MBH_513_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Toedieningsafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_4_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
Afspraakdatum T- 5 dagen, om 09:45
Gebruiksperiode Vanaf T- 5 dagen, gedurende 10 dagen
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek De Gulle Gaper
Geneesmiddel - primaire code AMOXICILLINE PCH CAPSULE 500MG (code = '646083' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code FENETICILLINE CAPSULE 500MG (code = '17205' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FENETICILLINE CAPSULE 500MG (code = '41092' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 5 dagen, gedurende 10 dagen, 3 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 3 maal per dag 1 stuk
Aanvullende informatie Gebruiksinstructie gegeven (code = '10' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.14.2053')
Toelichting Wegens niet leverbaar zijn van Broxil
Relatie naar medicatieafspraak MBH_513_4_MA_1
MBH identificatie MBH_513_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.7.3.4 Medicatieverstrekkingen

Verstrekking
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_2_MVE_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1)
Aanschrijfdatum T, om 14:32
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek de Gulle Gaper
Verstrekte hoeveelheid 30 stuks
Geneesmiddel - primaire code FUROSEMIDE ACTAVIS TABLET 40MG (code = '571148' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code FUROSEMIDE TABLET 40MG (code = '5967' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FUROSEMIDE TABLET 40MG (code = '16810' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Relatie naar verstrekkingsverzoek MBH_513_2_VV_2
MBH identificatie MBH_513_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekking
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_4_MVE_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1)
Datum T- 5 dagen, om 09:45
Verstrekker
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 01236578 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Apotheek de Gulle Gaper
Verstrekte hoeveelheid 30 stuks
Geneesmiddel - primaire code AMOXICILLINE PCH CAPSULE 500MG (code = '646083' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code FENETICILLINE CAPSULE 500MG (code = '17205' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FENETICILLINE CAPSULE 500MG (code = '41092' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Afleverlocatie Huisadres patiënt
Aanvullende informatie Aantal bewust gewijzigd (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.14.2052')
Toelichting Patiënt gaf aan nog wat op voorraad te hebben, wens patiënt om minder te verstrekken.
Relatie naar verstrekkingsverzoek MBH_513_4_VV_1
MBH identificatie MBH_513_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.7.3.5 Medicatiegebruik

Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_2_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 2 dagen, om 15:39
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 2 dagen, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 999001112 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Hans van Doorn
Specialisme Medisch specialisten, inwendige geneeskunde (code = '0313' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 99901111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Ziekenhuis Stitswerd
Geneesmiddel - primaire code FUROSEMIDE TABLET 40MG (code = '5967' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FUROSEMIDE TABLET 40MG (code = '16810' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 2 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_513_2_MA_1
Informant Patiënt
Auteur Zorgverlener  : Hans van Doorn - Medisch specialisten, inwendige geneeskunde. Ziekenhuis Stitswerd
MBH identificatie MBH_513_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_2_MGB_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 20:40
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 1 dag, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 999001112 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Hans van Doorn
Specialisme Medisch specialisten, inwendige geneeskunde (code = '0313' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 99901111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Ziekenhuis Stitswerd
Geneesmiddel - primaire code FUROSEMIDE TABLET 40MG (code = '5967' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FUROSEMIDE TABLET 40MG (code = '16810' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 1 dag, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_513_2_MA_1
Informant Persoon: M. XXX_Amaya - Mantelzorger.
Auteur Zorgverlener  : Hans van Doorn - Medisch specialisten, inwendige geneeskunde. Ziekenhuis Stitswerd
MBH identificatie MBH_513_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_2_MGB_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 21:39
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Geneesmiddel - primaire code FUROSEMIDE TABLET 40MG (code = '5967' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FUROSEMIDE TABLET 40MG (code = '16810' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_513_2_MA_1
Informant Zorgverlener  : Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Auteur Zorgaanbieder  : Ziekenhuis Stitswerd
MBH identificatie MBH_513_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_5132_2_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 20:59
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 1 dag
Geneesmiddel - primaire code TEMAZEPAM APOTEX TABLET 10MG (code = '13806769' in codeSystem 'G-Standaard ZI-nummer')
Geneesmiddel - generiekere code TEMAZEPAM APOTEX TABLET 10MG (code = '677965' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code TEMAZEPAM TABLET 10MG (code = '32956' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code TEMAZEPAM TABLET 10MG (code = '84190' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 1 dag, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde verstrekking MBH_5132_2_MVE_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_5132_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_3_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 3 dagen, om 20:59
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 8 dagen, tot en met T- 3 dagen, om 23:59
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 999001112 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Hans van Doorn
Specialisme Medisch specialisten, inwendige geneeskunde (code = '0313' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 99901111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Ziekenhuis Stitswerd
Geneesmiddel - primaire code METHOTREXAAT TABLET 2,5MG (code = '6009' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code METHOTREXAAT TABLET 2,5MG (code = '42609' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 8 dagen, tot en met T- 3 dagen, om 23:59, 1 maal per week 5 stuks, oraal
Doseerinstructie 1 maal per week 5 stuks
Gerelateerde afspraak : MA MBH_513_3_MA_1
Auteur Patiënt
Reden gebruik Lymfekanker
MBH identificatie MBH_513_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_4_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 4 dagen, om 22:35
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Nee
Gebruiksperiode Vanaf T- 5 dagen, tot en met T- 4 dagen, om 23:59
Geneesmiddel - primaire code FENETICILLINE CAPSULE 500MG (code = '17205' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FENETICILLINE CAPSULE 500MG (code = '41092' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 5 dagen, tot en met T- 4 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_513_4_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_513_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_4_MGB_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 3 dagen, om 22:35
Gebruik indicator Nee
Volgens afspraak indicator Nee
Gebruiksperiode Vanaf T- 3 dagen, gedurende 1 dag
Stoptype Onderbreking (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Geneesmiddel - primaire code FENETICILLINE CAPSULE 500MG (code = '17205' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FENETICILLINE CAPSULE 500MG (code = '41092' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 3 dagen, gedurende 1 dag, 0 stuks
Gerelateerde afspraak : MA MBH_513_4_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_513_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.8 Scenario 1.8

2.8.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens J. XXX_Kilkenny
Identificatienummer 999911752 [BSN]
Identificatienummer 22108 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 5 aug 1964
Geslacht Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

2.8.2 Specifieke gegevens

Scenario
Scenario Omschrijving
1.8 Patiënt met medicamenteuze behandeling o.b.v. OTC medicatie

2.8.3 Gegevens alle bouwstenen

2.8.3.1 Medicatieafspraken

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_323_1_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraakdatum T- 5 dagen, om 15:34
Gebruiksperiode Vanaf T- 20 dagen, tot en met T- 6 dagen, om 23:59
Stoptype Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Relatie naar afspraak of gebruik: MA MBH_323_1_MGB_1
Voorschrijver
Zorgverlener
Naamgegevens John de Vries
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code ADVIL BRUIS BRUISTABLET 400MG CITRUSSMAAK (code = '2121522' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code IBUPROFEN 400MG BRUISTABLET (code = '94358' in codeSystem 'G-standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code IBUPROFEN 400MG BRUISTABLET (code = '101494' in codeSystem 'G-standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 20 dagen, tot en met T- 6 dagen, om 23:59, 3x per dag 1 tablet
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 3 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_323_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.8.3.2 Verstrekkingsverzoeken

2.8.3.3 Toedieningsafspraken

2.8.3.4 Medicatieverstrekkingen

2.8.3.5 Medicatiegebruik

Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_323_1_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 10 dagen, om 11:25
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 20 dagen, tot nader order
Geneesmiddel - primaire code ADVIL BRUIS BRUISTABLET 400MG CITRUSSMAAK (code = '2121522' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code IBUPROFEN 400MG BRUISTABLET (code = '94358' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code IBUPROFEN 400MG BRUISTABLET (code = '101494' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 20 dagen, tot nader order, 3x per dag 1 tablet
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 3 maal per dag 1 stuk
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_323_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)