Addenda voor inhoudelijke gegevens Raadplegen medicatiegebruik MP9.0.6

Uit informatiestandaarden
Ga naar: navigatie, zoeken

Issue icon.png

Dit is een verouderde pagina. De actuele versies zijn te vinden via de MedMij kwalificatie pagina.


Naar nictiz.nl

MEDICATIEGEGEVENS RAADPLEGEND SYSTEEM - MEDICATIEGEBRUIK

1 Inleiding

Dit document bevat de addenda met inhoudelijke gegevens voor de systeemrol:

  • Medicatiegegevens raadplegend systeem - medicatiegebruik

De doelgroep van dit document is de leverancier die wil kwalificeren. Het document '7. Kwalificatiescript - Raadplegen medicatiegebruik' verwijst naar dit document.

Hieronder volgen een aantal belangrijke aandachtspunten.

1.1 Persoonsgegevens

Het onderdeel ‘Persoonsgegevens’ bevat algemene gegevens over de persoon zoals naam, adres en woonplaats, maar ook een (fictief) Burgerservicenummer (BSN). PGO’s mogen echter geen BSN verwerken. Een PGO behoort namelijk tot het persoonsdomein en valt daarom buiten wetgeving voor het zorgaanbiedersdomein. Een XIS mag ook geen BSN naar het persoonsdomein – en dus PGO’s - sturen. Er is wel een fBSN (fictief BSN voor testdoeleinden) in de persoonsgegevens opgenomen, zodat ook een XIS zich voor deze rol kan kwalificeren.

1.2 Datum T

T is een datum die we tijdens de kwalificatie nader invullen / afspreken. Als ergens staat T-100D betekent dit: 100 dagen eerder dan de afgesproken datum.

1.3 Specifieke gegevens

Deze paragraaf bevat specifieke gegevens die de leverancier moet meegeven als Medicatiegegevens raadplegend systeem

1.4 Gegevens medicatiegebruik

Het onderdeel ‘Gegevens medicatiegebruik’ bevat de gegevens van het medicatiegebruik, zoals datum, geneesmiddel, gebruiksinformatie, doseerinstructie. Dit gaat om het verwachte resultaat van de raadpleging. T is een datum die we tijdens de kwalificatie nader invullen / afspreken. Als ergens staat T – 100 betekent dit: 100 dagen eerder dan die afgesproken datum.

1.5 Alle gegevens medicatie

Een overzicht van alle testgegevens voor de bouwstenen (medicatieafspraak, verstrekkingsverzoek, toedieningsafspraak, verstrekking en medicatiegebruik) bij raadplegen / beschikbaarstellen medicatiegegevens vindt u hier.


1.6 OID's

De identificaties hebben de volgende root OID’s

Medicamenteuze behandeling 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1
Medicatieafspraak 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1
Toedieningsafspraak 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1
Medicatiegebruik 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1
Verstrekkingsverzoek 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1
Medicatieverstrekking 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1

2 Basis: raadplegen, tonen, filtercriteria

2.1 Scenario 1.1 – 1.3

2.1.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens R. XXX_Dirksz
Patient identificatienummer 999911326 [BSN]
Patient identificatienummer 11101 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 1 aug 1964
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1')

2.1.2 Specifieke gegevens

Filtercriteria

LET OP: gebruik bij alle scenario's het filter: 'Type = medicatiegebruik'

Scenario Gegevenselement Waarde
1.1 Geen
1.2 Medicatiegebruik/identificatie MBH_113_1_MGB_1
MBH_113_2_MGB_1
MBH_113_3_MGB_1
1.3 Productcode PRK 6939
HPK 615560
PRK 3891

2.1.3 Gegevens medicatiegebruik

Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_1_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 48 dagen, om 11:25
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 48 dagen, gedurende 1 dag
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Metoclopramide zetpil 20mg (code = '6939' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 48 dagen, gedurende 1 dag, zo nodig 1 maal per dag 1 stuk, rectaal
Toedieningsweg Rectaal (code = '12' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie zo nodig 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_113_1_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_113_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_2_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 13 dagen, om 14:55
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 30 dagen, gedurende 3 weken
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Zestril tabel 10mg (code = '615560' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 30 dagen, gedurende 3 weken, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_113_2_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_113_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_113_3_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 29 dagen, om 14:57
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 29 dagen, tot en met T- 8 dagen, om 23:59
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code ACETYLSALICYLZUUR/PARACETAMOL/COF TAB 250/250/50MG (code = '3891' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 29 dagen, tot en met T- 8 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_113_3_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_113_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.2 Scenario 1.4 – 1.6

2.2.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens Pauline P. XXX_Bourgonje
Patient identificatienummer 999911296 [BSN]
Patient identificatienummer 12102 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 1 aug 1964
Geslacht Vrouw (code = 'F' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1')

2.2.2 Specifieke gegevens

Filtercriteria

LET OP: gebruik bij alle scenario's het filter: 'Type = medicatiegebruik'

Scenario Gegevenselement Waarde
1.4 Medicatiegebruik/identificatie MBH_123_1_MA_1
1.5 MBH/identificatie MBH_123_1
1.6 Productcode GPK 133329

2.2.3 Gegevens medicatiegebruik

Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_123_1_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 4 dagen, om 20:58
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 5 dagen, gedurende 2 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001112 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Bertine van Doorn
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 99001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Stitswerd Oost
Geneesmiddel - primaire code Cetomacrogolcreme met vaseline 10% (code = '133329' in codeSystem 'G-StandaardGPK')
Gebruiksinstructie
Aanvullende instructie aanbrengen (code = '1018' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie 2 maal per dag
Gerelateerde afspraak : MA MBH_123_1_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_123_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

2.3 Scenario 1.7

2.3.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens R. XXX_Ruys
Patient identificatienummer 999911351 [BSN]
Patient identificatienummer 13103 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 1 aug 1964
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1')

2.3.2 Specifieke gegevens

Geen

2.3.3 Gegevens medicatiegebruik

Geen

3 Medicamenteuze behandeling

3.1 Scenario 2.1 - MBH met meerdere medicatiegebruik

3.1.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens R. XXX_Gobee
Patient identificatienummer 999911314 [BSN]
Patient identificatienummer 21104 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 1 aug 1964
Geslacht Vrouw (code = 'F' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1')

3.1.2 Specifieke gegevens

Scenario en bijbehorende MBH

LET OP: gebruik bij alle scenario's het filter: 'Type = medicatiegebruik'

Scenario Medicamenteuze behandeling (MBH)
2.1 MBH_213_1 – twee of meer medicatiegebruik

3.1.3 Gegevens medicatiegebruik

Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 47 dagen, om 11:25
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 50 dagen, gedurende 3 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 50 dagen, gedurende 3 dagen, 1 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_213_1_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MGB_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 41 dagen, om 11:25
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 46 dagen, gedurende 6 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 46 dagen, gedurende 6 dagen, 2 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 2 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_213_1_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MGB_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 35 dagen, om 19:25
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 40 dagen, gedurende 6 dagen
Geneesmiddel - primaire code MIZOLLEN TABLET MGA 10MG (code = '1101099' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 40 dagen, gedurende 6 dagen, 2 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 2 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : TA MBH_213_1_TA_3
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MGB_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 16 dagen, om 11:25
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 34 dagen, gedurende 19 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 34 dagen, gedurende 19 dagen, 2 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 2 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_213_1_MA_3
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_213_1_MGB_5 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 10 dagen, om 11:25
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 14 dagen, gedurende 5 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 14 dagen, gedurende 5 dagen, 1 maal per dag 1 tablet, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_213_1_MA_5
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_213_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

3.2 Scenario 2.2 - MBH met OTC medicatiegebruik

3.2.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens J. XXX_Kilkenny
Patient identificatienummer 999911752 [BSN]
Patient identificatienummer 22108 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 5 aug 1964
Geslacht Vrouw (code = 'F' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1')

3.2.2 Specifieke gegevens

Scenario en bijbehorende MBH

LET OP: gebruik bij alle scenario's het filter: 'Type = medicatiegebruik'

Scenario Medicamenteuze behandeling (MBH)
2.2 MBH_313_5 – medicatiegebruik OTC medicatie

3.2.3 Gegevens medicatiegebruik

Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_323_1_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 10 dagen, om 11:25
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 20 dagen, tot nader order
Geneesmiddel - primaire code ADVIL BRUIS BRUISTABLET 400MG CITRUSSMAAK (code = '2121522' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 20 dagen, tot nader order, 3x per dag 1 tablet
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 3 maal per dag 1 stuk
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_323_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

4 Stop-medicatiegebruik

4.1 Scenario 3.1 - 3.4

4.1.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens J. XXX_Cnossen
Patient identificatienummer 999911740 [BSN]
Patient identificatienummer 31105 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 4 aug 1964
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1')

4.1.2 Specifieke gegevens

Scenario en bijbehorende MBH

LET OP: gebruik bij alle scenario's het filter: 'Type = medicatiegebruik'

Scenario Medicamenteuze behandeling (MBH)
3.1 MBH_313_1 – Gestaakt
3.2 MBH_313_2 – Gestaakt - lang geleden
3.3 MBH_313_3 – Tijdelijk onderbroken
3.4 MBH_313_4 – Tijdelijk onderbroken – lang geleden

4.1.3 Gegevens medicatiegebruik

Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_1_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 59 dagen, om 12:11
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 59 dagen, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Tiotropium inhalatiecapsule 18ug (code = '59919' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 59 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 dosis
Toedieningsweg inhalatie (code = '62' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 dosis
Gerelateerde afspraak : MA MBH_313_1_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_313_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_1_MGB_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum 7 jul 2018, om 15:25
Gebruik indicator Nee
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf 7 jul 2018, om 07:00, tot nader order
Stoptype Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener naam
Naamgegevens John de Vries
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Tiotropium inhalatiecapsule 18ug (code = '59919' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf 7 jul 2018, om 07:00, tot nader order, Vanaf 7 juli, geen gebruik
Gerelateerde afspraak : MA MBH_313_1_MA_2
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_313_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_2_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum 21 apr 2017, om 10:19
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf 21 apr 2017, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Timolol/Latanoprost oogdr 5mg/50ug/ml fl 2,5ml (code = '60526' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf 21 apr 2017, tot nader order, 1x per dag 1 druppel, in beide ogen
Toedieningsweg oculair (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Aanvullende instructie in beide ogen (code = '1026' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende teksten')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 druppel
Gerelateerde afspraak : MA MBH_313_2_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_313_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_2_MGB_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 365 dagen, om 17:54
Gebruik indicator Nee
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 366 dagen, tot nader order
Stoptype Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener naam
Naamgegevens John de Vries
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Timolol/Latanoprost oogdr 5mg/50ug/ml fl 2,5ml (code = '60526' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 366 dagen, tot nader order, geen gebruik
Gerelateerde afspraak : MA MBH_313_2_MA_2
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_313_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_3_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum 26 may 2018, om 14:11
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf 26 may 2018, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code CARBASALAATCALCIUM 100MG PO (code = '13072' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf 26 may 2018, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_313_3_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_313_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_3_MGB_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum 29 aug 2018, om 13:54
Gebruik indicator Nee
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf 29 aug 2018, tot nader order
Stoptype Onderbreking (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener naam
Naamgegevens John de Vries
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code CARBASALAATCALCIUM 100MG PO (code = '13072' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf 29 aug 2018, tot nader order, gebruik onderbroken
Gerelateerde afspraak : MA MBH_313_3_MA_2
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_313_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_4_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum 7 nov 2017, om 17:23
Gebruik indicator Nee
Gebruiksperiode Vanaf 7 nov 2017, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Omeprazol tablet MSR 40mg (code = '88803' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf 7 nov 2017, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_313_4_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_313_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_313_4_MGB_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 222 dagen, om 19:35
Gebruik indicator Nee
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 222 dagen, tot nader order
Stoptype Onderbreking (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener naam
Naamgegevens John de Vries
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Omeprazol tablet MSR 40mg (code = '88803' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 222 dagen, tot nader order, gebruik onderbroken
Gerelateerde afspraak : MA MBH_313_4_MA_2
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_313_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

5 Doseerschema’s en magistraal

5.1 Scenario 4.1

5.1.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens R. XXX_Strengersz
Patient identificatienummer 999911338 [BSN]
Patient identificatienummer 41106 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 1 aug 1964
Geslacht Vrouw (code = 'F' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1')

5.1.2 Specifieke gegevens

Scenario en bijbehorende MBH

LET OP: gebruik bij alle scenario's het filter: 'Type = medicatiegebruik'

Scenario Medicamenteuze behandeling (MBH)
4.1 MBH_413_1 – Variabele frequentie
MBH_413_2 – Exact interval
MBH_413_3 – Variabele keerdosis
MBH_413_4 – Geen keerdosis
MBH_413_5 – Afwijkende hoeveelheid keerdosis
MBH_413_6 – Aanvullende instructie
MBH_413_7 – Toedientijden
MBH_413_8 – Weekdagen
MBH_413_9 – Dagdelen
MBH_413_10 – Cyclisch schema
MBH_413_11 – Afbouwschema
MBH_413_12 – Zo nodig criterium en maximale dosering
MBH_413_14 – Toedieningsduur
MBH_413_15 – Magistraal

5.1.3 Gegevens medicatiegebruik

Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_1_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 16:25
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 60 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-StandaardGPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 60 dagen, 1 à 2 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 à 2 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_1_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_2_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 14:25
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 14 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Insuline isofaan injsusp 100ie/ml patr 3ml (code = '34851' in codeSystem 'G-StandaardGPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 14 dagen, exact iedere 3 uur 16 IE, subcutaan
Toedieningsweg subcutaan (code = '21' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie exact iedere 12 uur 16 internationale eenheid
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_2_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_3_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 10:45
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 50 dagen, gedurende 4 weken
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code PARACETAMOL PCH TABLET 500MG (code = '67903' in codeSystem 'G-StandaardGPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 50 dagen, gedurende 4 weken, 3 maal per dag 1 à 2 stuks, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 3 maal per dag 1 à 2 stuks
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_3_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_4_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 15 dagen, om 13:44
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 20 dagen, tot en met T- 15 dagen, om 23:59
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Cetomacrogolcreme met vaseline 10% (code = '92789' in codeSystem 'G-StandaardGPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 20 dagen, tot en met T- 15 dagen, om 23:59, 3 maal per dag aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg cutaan (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie aanbrengen (code = '1018' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie 3 maal per dag
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_4_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_5_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 12:38
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 20 dagen, gedurende 30 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Naproxen CF tablet 500mg (code = '1017209' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 20 dagen, gedurende 30 dagen, 2 maal per dag ¼ tablet, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 2 maal per dag 0.5 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_5_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_5 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_6_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 21:37
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 1 dag
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Waterstofperoxide 30MG/ML (code = '67016' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 1 dag, 2x per dag 10 tot 15 ml, Eerst oplossen in water, mond spoelen, daarna uitspugen
Toedieningsweg niet van toepassing (code = '1' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie Eerst oplossen in water (code = '27' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Aanvullende instructie mond spoelen, daarna uitspugen (code = '69' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie 2 maal per dag 10 à 15 ml
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_6_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_6 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_7_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 14:05
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T, om 07:00, tot en met T, om 23:59
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Insuline isofaan injsusp 100ie/ml patr 3ml (code = '34851' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, om 07:00, tot en met T, om 23:59, om 14:00 16IE
Toedieningsweg subcutaan (code = '21' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie elke dag om 08:00, 14:00 en 20:00 16 internationale eenheid
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_7_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_7 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_8_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 23:59
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 10 weken
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code IMIQUIMOD 50MG/G CREME (code = '55050' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 10 weken, op maandag, woensdag en vrijdag, voor de nacht aanbrengen, cutaan
Aanvullende instructie voor de nacht (code = '1128' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Aanvullende instructie aanbrengen (code = '1018' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie op maandag, woensdag en vrijdag
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_8_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_8 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_9_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 22:35
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code EZETIMIB/SIMVASTATINE 10/20 (code = '77038' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, 1 maal daags 1 stuk ’s avonds innemen, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk 's avonds
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_9_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_9 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_10_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 09:35
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Ethinyl estradiol/desogestrel tablet 30/150ug (Marvelon) (code = '16292' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, cyclus van 28 dagen: steeds 21 dagen 1 x per dag 1 tablet, dan 7 dagen niet, oraal
Doseerinstructie gedurende 21 dagen 1 maal per dag 1 stuk
Herhaalperiode cyclisch schema 28 dagen
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_10_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_10 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_11_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 15:35
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 41 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Fusidinezuur creme 20mg/g (code = '16705' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 41 dagen, eerst 2 weken 3gr per dag, dan 3 weken 2gr per dag, dan 6 dagen 1gr per dag, dun aanbrengen, cutaan
Aanvullende instructie dun aanbrengen (code = '1033' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende teksten')
Doseerinstructie 1 eerst gedurende 2 weken 1 maal per dag 3 gram
Doseerinstructie gedurende 3 weken 1 maal per dag 2 gram
Doseerinstructie gedurende 6 dagen 1 maal per dag 1 gram
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_11_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_11 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_12_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 22:35
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 3 weken
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code CODEINE TABLET 10MG (FOSFAAT) (code = '42773' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 3 weken, iedere 3 uur 1 stuk bij hoest, maximaal 6 stuks per dag, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie bij hoest 1 maal per 3 uur 1 stuk , maximaal 6 stuks per dag
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_12_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_12 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_14_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 22:35
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 000001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code NITROGLYCERINE PLEISTER 5MG/24UUR (DEPONIT T) (code = '44520' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving tot nader order, eenmaal daags 1 pleister aanbrengen gedurende 16 uur (daarna 8 uur geen pleister), transdermaal
Toedieningsweg transdermaal (code = '58' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk gedurende 16 uur
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_14_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_14 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_413_15_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 10:35
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Nee
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 4 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener naam
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 00001111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - Product specificatie
Product naam Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr
Omschrijving Titel: Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr Regel: UREUM 10gr Regel: EUCERINE MET WATER FAGRON ad 100gr
Ingredient
Ingredient code UREUM (code = '15219127' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 10 gram per 100 gram
Ingredient
Ingredient code EUCERINE MET WATER FAGRON (code = '14740877' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 90 gram per 100 gram
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 4 dagen, aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg cutaan (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie
Gerelateerde afspraak : MA MBH_413_15_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_413_15 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

6 Specifieke inhoud

6.1 Scenario 5.1

6.1.1 Persoonsgegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens J. XXX_Amaya
Patient identificatienummer 999911764 [BSN]
Patient identificatienummer 51107 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1'
Geboortedatum 6 aug 1964
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1')

6.1.2 Specifieke gegevens

Scenario en bijbehorende MBH

LET OP: gebruik bij alle scenario's het filter: 'Type = medicatiegebruik'

Scenario Medicamenteuze behandeling (MBH)
5.1 MBH_513_2 – Informant, auteur
MBH_5132_2 – Relatie medicatieverstrekking
MBH_513_3 – Reden gebruik, toelichting
MBH_413_4 – MBH_513_4 – Gebruiksindicator, volgens afspraak indicator

6.1.3 Gegevens medicatiegebruik

Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_2_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 2 dagen, om 15:39
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 2 dagen, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 999001112 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Hans van Doorn
Specialisme Medisch specialisten, inwendige geneeskunde (code = '0313' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 99901111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Ziekenhuis Stitswerd
Geneesmiddel - primaire code Furosemide tablet 40mg (code = '5967' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 2 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_513_2_MA_1
Informant Patiënt
Auteur Zorgverlener  : Hans van Doorn - Medisch specialisten, inwendige geneeskunde. Ziekenhuis Stitswerd
MBH identificatie MBH_513_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_2_MGB_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 20:40
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 1 dag, tot nader order
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 999001112 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Hans van Doorn
Specialisme Medisch specialisten, inwendige geneeskunde (code = '0313' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 99901111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Ziekenhuis Stitswerd
Geneesmiddel - primaire code Furosemide tablet 40mg (code = '5967' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 1 dag, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_513_2_MA_1
Informant Persoon: M. XXX_Amaya - Mantelzorger.
Auteur Zorgverlener  : Hans van Doorn - Medisch specialisten, inwendige geneeskunde. Ziekenhuis Stitswerd
MBH identificatie MBH_513_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_2_MGB_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 21:39
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Geneesmiddel - primaire code Furosemide tablet 40mg (code = '5967' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_513_2_MA_1
Informant Zorgverlener  : Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Auteur Zorgverlener  : Hans van Doorn - Medisch specialisten, inwendige geneeskunde. Ziekenhuis Stitswerd
MBH identificatie MBH_513_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_5132_2_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T, om 20:59
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 1 dag
Geneesmiddel - primaire code TEMAZEPAM APOTEX TABLET 10MG (code = '13806769' in codeSystem 'G-Standaard ZI-nummer')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 1 dag, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde verstrekking MBH_5132_2_MVE_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_5132_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_3_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 3 dagen, om 20:59
Gebruik indicator Ja
Gebruiksperiode Vanaf T- 8 dagen, tot en met T- 3 dagen, om 23:59
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatie nummer 999001112 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.1)
Zorgverlener naam
Naamgegevens Hans van Doorn
Specialisme Medisch specialisten, inwendige geneeskunde (code = '0313' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatie nummer 99901111 (in identificerend systeem: 2.16.528.1.1007.3.3)
Organisatie naam Ziekenhuis Stitswerd
Geneesmiddel - primaire code Methotrexaat tablet 2,5mg (code = '6009' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 8 dagen, tot en met T- 3 dagen, om 23:59, 1 maal per week 5 stuks, oraal
Doseerinstructie 1 maal per week 5 stuks
Gerelateerde afspraak : MA MBH_513_3_MA_1
Auteur Patiënt
Reden gebruik Lymfekanker
MBH identificatie MBH_513_3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_4_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 4 dagen, om 22:35
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Nee
Gebruiksperiode Vanaf T- 5 dagen, tot en met T- 4 dagen, om 23:59
Geneesmiddel - primaire code FENETICILLINE CAPSULE 500MG (code = '17205' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 5 dagen, tot en met T- 4 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Gerelateerde afspraak : MA MBH_513_4_MA_1
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_513_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatie gebruik
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_513_4_MGB_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Registratiedatum T- 3 dagen, om 22:35
Gebruik indicator Nee
Volgens afspraak indicator Nee
Gebruiksperiode Vanaf T- 3 dagen, gedurende 1 dag
Stoptype Onderbreking (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1')
Geneesmiddel - primaire code FENETICILLINE CAPSULE 500MG (code = '17205' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T- 3 dagen, gedurende 1 dag, 0 stuks
Gerelateerde afspraak : MA MBH_513_4_MA_1
Gerelateerde afspraak : TA
Gerelateerde verstrekking
Auteur Patiënt
MBH identificatie MBH_513_4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)