Medicatieproces 9.1.0 - kwalificatie - voorschrift ontvangend systeem - MP-VOO

Uit informatiestandaarden
Ga naar: navigatie, zoeken

Issue icon.png

Deze pagina is nog in bewerking

Naar nictiz.nl

Inhoud

1 Inleiding

Dit document beschrijft het te doorlopen script bij kwalificatie voor de systeemrol:

  • VOorschrift Ontvangend systeem (MP-VOO) medicatieafspraak met of zonder verstrekkingsverzoek, lengte, gewicht, nierfunctiewaarde.

De doelgroep van dit document is de leverancier die wil kwalificeren. De kwalificatie wordt uitgevoerd met de Nictiz kwalificatiesimulator. Deze kwalificatiesimulator kan berichten verzenden en ontvangen.

1.1 Algemene voorwaarden voor kwalificatie

Een leverancier kan starten met een kwalificatie, als hij voldoet aan onderstaande voorwaarden:

  1. Kennis over de te gebruiken infrastructuur of het netwerk waarover uitgewisseld wordt en de toegang daartoe, inclusief authenticatie/autorisatie et cetera.
  2. Kennis en begrip van de Informatiestandaard Medicatieproces 9 (waaronder het functioneel ontwerp en de functionele en technische specificaties).
  3. Kennis, begrip, en het naleven van de aandachtspunten zoals beschreven in dit document.
  4. De kwalificatiedocumentatie bevat de gegevens die de kwalificerende partij zelf invoert. Het is van belang dat de gegevens juist ingevoerd worden. Onjuist ingevoerde gegevens (ook tijd/datum et cetera) leiden tot vertraging en kunnen blokkerend zijn voor het kwalificatieproces.
  5. Inhoudelijke informatie, beschreven in de informatiestandaard, moet altijd toegankelijk zijn voor de eindgebruiker. De leverancier levert voor deze informatie schermafdrukken op voor controle.
  6. Deze kwalificatie toetst geen infrastructurele eisen.

2 Uit te voeren stappen

Voer – voor ieder scenario in de 'Scenarioset' hoofdstukken – de volgende stappen uit:

  1. De kwalificatiesimulator verstuurt een ‘Voorschrift sturen’ bericht voor de persoon genoemd in Persoonsgegevens.
  2. Ontvang het ‘Voorschrift sturen’ bericht en toon de gegevens uit het bericht op het scherm en maak schermafdrukken.
  3. Beantwoord de kwalificatiesimulator met een ‘ontvangstbevestiging medicatievoorschrift’ bericht.

3 Op te leveren materialen

De op te leveren materialen bestaan voor alle scenario’s uit:

  1. schermafdrukken én
  2. de technische uitgaande berichten.

De schermafdrukken moeten duidelijk maken dat de gegevens correct ontvangen en verwerkt worden en de applicatie de samenhang tussen de bouwstenen bevat (samenhang is in ieder geval belangrijk voor de medicamenteuze behandeling (MBH).

4 Leeswijzer

Ieder navolgend hoofdstuk beschrijft een set scenario’s met steeds dezelfde paragraafindeling:

  1. Doel en verwacht resultaat
  2. Scenario’s
  3. Inhoudelijke gegevens

4.1 Doel en verwacht resultaat

Het doel geeft aan wat er met behulp van de scenario's in het betreffende hoofdstuk getest wordt en wat er door het XIS aangetoond moet worden.
Per doel is aangegeven wat het verwachte resultaat is.

4.2 Scenario's

In deze paragraaf zijn alle scenario's van het betreffende hoofdstuk beschreven.

Bij sommige scenario's staat aangegeven dat deze optioneel zijn. Dit betekent dat deze niet verplicht zijn om uit te voeren bij de kwalificatie indien deze niet van toepassing zijn voor het XIS. Als twee scenario's gemarkeerd zijn met een sterretje dan geldt dat één van de twee scenario's verplicht is en de andere optioneel. Indien er voor een scenario screenshots aangeleverd moeten worden, dan staat dat aangegeven.
De beschrijving bevat aanvullende informatie en instructies.
Bij elk scenario staan de id's van de Medicamenteuze Behandeling en de bouwstenen vermeld zoals die ook terug te vinden zijn in de paragraaf "Inhoudelijke gegevens" van het betreffende hoofdstuk.

4.3 Inhoudelijke gegevens

Dit onderdeel bevat de ‘Persoonsgegevens’ zoals naam, adres en woonplaats, maar ook een (fictief) Burgerservicenummer (BSN). Daarnaast bevat deze paragraaf de specifieke gegevens die de leverancier ontvangt als voorschrift ontvangend systeem. Dit zijn de gegevens voor medicatieafspraak, verstrekkingsverzoek, lengte, gewicht en laboratoriumuitslag (nierfunctiewaarde).

4.4 Gebruikersschermen

Hoe de gebruikersschermen van een systeem er precies uitzien, is vrij in te vullen (immers: juist gebruikersvriendelijkheid is iets waarop leveranciers moeten kunnen concurreren), mits alle informatie in de juiste samenhang met de juiste semantiek (betekenis) is terug te vinden. Dit betekent dat bouwstenen behorende bij dezelfde medicamenteuze behandeling als zodanig herkenbaar moeten zijn. Een applicatie hoeft niet de (technische) identificatie van een MBH te tonen (noch die van andere bouwstenen), maar wel de uitwerking daarvan: namelijk in samenhang getoonde bouwstenen en bouwsteen instantiaties. Samenhang en correcte verwerking is onder andere belangrijk voor de medicamenteuze behandeling (MBH), wijzigingen en stops.

4.5 Datum T

T is een datum die we tijdens de kwalificatie nader invullen / afspreken (betreft over het algemeen de huidige/kwalificatie datum). Als ergens staat T – 100D betekent dit: 100 dagen eerder dan die afgesproken datum.

4.6 OID's

De identificaties hebben de volgende root OID’s

Omschrijving OID
Medicamenteuze behandeling 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1
Medicatieafspraak 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1
Toedieningsafspraak 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1
Medicatiegebruik 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1
Verstrekkingsverzoek 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1
Medicatieverstrekking 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1
Laboratoriumuitslag (Nierfunctiewaarde) ​2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.24030.1
Lengte 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.23023.1
Gewicht 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.23028.1



5 Scenarioset 1: medicatievoorschriften met basale inhoud medicatieafspraak en verstrekkingsverzoek - gebruiksperiode/extra VV

5.1 Doel en verwacht resultaat

Doel Verwacht resultaat
Aantonen dat het systeem medicatievoorschriften met basale inhoud medicatieafspraken en verstrekkingsverzoeken kan ontvangen (alle scenario’s).

Het systeem ontvangt en toont inhoudelijk correcte gegevens.
Medicatieafspraak: gebruiksinstructie omschrijving, afspraakdatum, voorschrijfeenheden, voorschrijven op PRK, MA id, MBH id.
Verstrekkingsverzoek: referentie naar MA, VV id, MBH id, te verstrekken hoeveelheid, beoogd verstrekker.

Aantonen dat de medicatieafspraak gebruiksperiode correct wordt ontvangen

Het systeem gaat correct om met ingangsdatum, duur, einddatum.

Aantonen dat er extra VV bij een bestaande MA kan worden ontvangen

Het systeem gaat correct om met een nieuw VV bij een bestaande MA.

Aantonen dat eenheid dosis correct verwerkt wordt

Het systeem gaat correct om met de eenheden dosis/stuks.

Aantonen dat de gegevens in het systeem ontvangen kunnen worden (alle scenario's)

Het systeem biedt de eindgebruiker de mogelijkheid tot het inzien van de gegevens.

5.2 Scenario’s

Scenario Beschrijving MBH id MA id VV id
1.1 Medicatievoorschrift met een medicatieafspraak gebruiksperiode ingangsdatum en einddatum MBH_VO_start_eind MBH_VO_start_eind_MA MBH_VO_start_eind_VV
1.2 Medicatievoorschrift met een medicatieafspraak gebruiksperiode ingangsdatum en duur (weken) MBH_VO_start_duur MBH_VO_start_duur_MA MBH_VO_start_duur_VV
Medicatievoorschrift met een medicatieafspraak gebruiksperiode ingangsdatum en duur (dagen) MBH_VO_start_duur2 MBH_VO_start_duur2_MA MBH_VO_start_duur2_VV
1.3 Medicatievoorschrift met een medicatieafspraak gebruiksperiode ingangsdatum (chronische medicatie) MBH_VO_chronisch MBH_VO_chronisch_MA MBH_VO_chronisch_VV
1.4 Extra VV onder bestaande MA
LET OP: dit betreft een nieuw VV incl. de reeds eerder ontvangen MA uit scenario 1.3
MBH_VO_chronisch MBH_VO_chronisch_MA MBH_VO_chronisch_VV_extraVVbestaandeMA
1.5 Medicatievoorschrift met eenheid 'dosis/stuks' MBH_VO_dosis_stuks MBH_VO_dosis_stuks_MA MBH_VO_dosis_stuks_VV

5.3 Inhoudelijke gegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens A. van de XXX_Boschman
Identificatienummer 999912100 [BSN]
Geboortedatum 8 jan 1964
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

5.3.1 MBH_VO_start_eind

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_start_eind_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 11:20:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot en met T + 5 dagen
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Einddatum T + 5 dagen om 23:59:59 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code Metoclopramide zetpil 20mg (code = '6939' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code METOCLOPRAMIDE 20MG ZETPIL (code = '63630' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot en met T + 5 dagen, 1 maal per dag 1 stuk, Rectaal
Toedieningsweg Rectaal (code = '12' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_VO_start_eind (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_start_eind_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 11:20:00 uur
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 5 stuks
Geneesmiddel - primaire code Metoclopramide zetpil 20mg (code = '6939' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code METOCLOPRAMIDE 20MG ZETPIL (code = '63630' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_start_eind_MA
MBH identificatie MBH_VO_start_eind (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

5.3.2 MBH_VO_start_duur

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_start_duur_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 11:30:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 3 weken
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Gebruiksduur 3 weken
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code LISINOPRIL 10MG TABLET (code = '26638' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code LISINOPRIL 10MG TABLET (code = '71587' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 3 weken, 1 maal per dag 1 stuk, Oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_VO_start_duur (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_start_duur_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 11:30:00 uur
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 21 stuks
Geneesmiddel - primaire code LISINOPRIL 10MG TABLET (code = '26638' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code LISINOPRIL 10MG TABLET (code = '71587' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_start_duur_MA
MBH identificatie MBH_VO_start_duur (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

5.3.3 MBH_VO_chronisch

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_chronisch_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 11:32:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code APACOF 250/250/50MG TABLET (code = '3891' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code ACETYLSALICYLZUUR/PARACETAMOL/COF TAB 250/250/50MG (code = '61433' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, Oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_VO_chronisch (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_chronisch_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 11:32:00 uur
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 21 stuks
Geneesmiddel - primaire code APACOF 250/250/50MG TABLET (code = '3891' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code ACETYLSALICYLZUUR/PARACETAMOL/COF TAB 250/250/50MG (code = '61433' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_chronisch_MA
MBH identificatie MBH_VO_chronisch (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_chronisch_VV_extraVVbestaandeMA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 11:35:00 uur
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 90 stuks
Geneesmiddel - primaire code APACOF 250/250/50MG TABLET (code = '3891' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code ACETYLSALICYLZUUR/PARACETAMOL/COF TAB 250/250/50MG (code = '61433' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_chronisch_MA
MBH identificatie MBH_VO_chronisch (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

5.3.4 MBH_VO_start_duur2

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_start_duur2_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 11:30:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 28 dagen
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Gebruiksduur 28 dagen
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisarts, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code PANTOPRAZOL TABLET MSR 20MG (code = '52272' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code PANTOPRAZOL TABLET MSR 20MG (code = '106275' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 28 dagen, 1 maal per dag 1 stuk, Oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_VO_start_duur2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_start_duur2_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 11:30:00 uur
Auteur Peter van Pulveren - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 28 stuks
Geneesmiddel - primaire code PANTOPRAZOL TABLET MSR 20MG (code = '52272' in codeSystem 'G-standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code PANTOPRAZOL TABLET MSR 20MG (code = '106275' in codeSystem 'G-standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_start_duur2_MA
MBH identificatie MBH_VO_start_duur2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

5.3.5 MBH_VO_dosis_stuks

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_dosis_stuks_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 11:35:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot en met T + 28 dagen
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Einddatum T + 28 dagen om 23:59:59 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisarts, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code FLUTICASON INHALATIEPOEDER 100UG/DO 60DO DISKUS (code = '45624' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FLUTICASON INHALATIEPOEDER 100UG/DO (code = '92487' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot en met T + 28 dagen, 2 maal per dag 1 dosis, inhalatie
Toedieningsweg inhalatie (code = '62' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 2 maal per dag 1 dosis
MBH identificatie MBH_VO_dosis_stuks (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_dosis_stuks_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 11:35:00 uur
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 1 stuk
Geneesmiddel - primaire code FLUTICASON INHALATIEPOEDER 100UG/DO 60DO DISKUS (code = '45624' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FLUTICASON INHALATIEPOEDER 100UG/DO (code = '92487' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_dosis_stuks_MA
MBH identificatie MBH_VO_dosis_stuks (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)




6 Scenarioset 2: medicatievoorschriften met basale inhoud medicatieafspraak en verstrekkingsverzoek - andere elementen

6.1 Doel en verwacht resultaat

Doel Verwacht resultaat
Aantonen dat het systeem medicatievoorschriften met basale inhoud medicatieafspraken en verstrekkingsverzoeken kan ontvangen (alle scenario’s).

Het systeem ontvangt en toont inhoudelijk correcte gegevens.
Medicatieafspraak: gebruiksinstructie omschrijving, afspraakdatum, voorschrijfeenheden, voorschrijven op PRK, MA id, MBH id.
Verstrekkingsverzoek: referentie naar MA, VV id, MBH id, te verstrekken hoeveelheid, beoogd verstrekker.

Aantonen dat andere elementen van de medicatieafspraak en verstrekkingsverzoek correct worden ontvangen

Het systeem gaat correct om met aanvullende instructie, toelichting, aanvullende informatie, aanvullende wensen, reden van voorschrijven (verplichting voor 23 geneesmiddelen), toedieningsweg (afwijkende toedieningsweg).

Aantonen dat de gegevens in het systeem ontvangen kunnen worden (alle scenario's)

Het systeem biedt de eindgebruiker de mogelijkheid tot het inzien van de gegevens.

6.2 Scenario’s

Scenario Beschrijving MBH id MA id VV id
2.1 Aanvullende instructie (MA) MBH_VO_aanvullendeinstructie MBH_VO_aanvullendeinstructie_MA MBH_VO_aanvullendeinstructie_VV
2.2 Toelichting (MA), toelichting (VV) MBH_VO_toelichting MBH_VO_toelichting_MA MBH_VO_toelichting_VV
2.3 Reden van voorschrijven (MA) MBH_VO_redenvanvoorschrijven MBH_VO_redenvanvoorschrijven_MA MBH_VO_redenvanvoorschrijven_VV
2.4 Aanvullende informatie (MA), aanvullende wensen (VV) MBH_VO_aanvullendeinformatiewensen MBH_VO_aanvullendeinformatiewensen_MA MBH_VO_aanvullendeinformatiewensen_VV
2.5 Toedieningsweg (MA) MBH_VO_Toedieningsweg MBH_VO_Toedieningsweg_MA MBH_VO_Toedieningsweg_VV

6.3 Inhoudelijke gegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens C. XXX_Vonker
Identificatienummer 999910401 [BSN]
Geboortedatum 8 feb 1954
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

6.3.1 MBH_VO_aanvullendeinstructie

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_aanvullendeinstructie_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 08:00:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot en met T + 12 maanden
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Einddatum T + 12 maanden om 23:59:59 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001112 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Bertine van Doorn
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code Acetylsalicylzuur tabletmsr 100mg (code = '49484' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code Acetylsalicylzuur tabletmsr 100mg (code = '103039' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot en met T + 12 maanden, 1 maal per dag 1 stuk, Bij het eten innemen, Oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie Bij het eten innemen overig (code = 'OTH' in codeSystem 'HL7 NullFlavor')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_VO_aanvullendeinstructie (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_aanvullendeinstructie_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 08:00:00 uur
Auteur Bertine van Doorn - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 90 stuks
Geneesmiddel - primaire code Acetylsalicylzuur tabletmsr 100mg (code = '49484' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code Acetylsalicylzuur tabletmsr 100mg (code = '103039' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_aanvullendeinstructie_MA
MBH identificatie MBH_VO_aanvullendeinstructie (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

6.3.2 MBH_VO_toelichting

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_toelichting_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 08:02:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001112 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Bertine van Doorn
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code FUROSEMIDE 40MG TABLET (code = '5967' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FUROSEMIDE 40MG TABLET (code = '16810' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, Oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Toelichting In overleg met specialist
MBH identificatie MBH_VO_toelichting (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_toelichting_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 08:02:00 uur
Auteur Bertine van Doorn - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 30 stuks
Geneesmiddel - primaire code FUROSEMIDE 40MG TABLET (code = '5967' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FUROSEMIDE 40MG TABLET (code = '16810' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Toelichting Extra verstrekkingsverzoek omdat patient medicatie is kwijtgeraakt
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_toelichting_MA
MBH identificatie MBH_VO_toelichting (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

6.3.3 MBH_VO_redenvanvoorschrijven

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_redenvanvoorschrijven_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 08:05:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot en met T + 28 dagen
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Einddatum T + 28 dagen om 23:59:59 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001112 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Bertine van Doorn
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code Methotrexaat tablet 2,5mg (code = '6009' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code Methotrexaat tablet 2,5mg (code = '42609' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot en met T + 28 dagen, 1 maal per week 5 stuks, Oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per week 5 stuks
MBH identificatie MBH_VO_redenvanvoorschrijven (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_redenvanvoorschrijven_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 08:05:00 uur
Auteur Bertine van Doorn - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 20 stuks
Geneesmiddel - primaire code Methotrexaat tablet 2,5mg (code = '6009' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code Methotrexaat tablet 2,5mg (code = '42609' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_redenvanvoorschrijven_MA
MBH identificatie MBH_VO_redenvanvoorschrijven (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

6.3.4 MBH_VO_aanvullendeinformatiewensen

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_aanvullendeinformatiewensen_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 08:06:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T + 1 dag, tot en met T + 11 dagen
Ingangsdatum T + 1 dag om 00:00:00 uur
Einddatum T + 11 dagen om 23:59:59 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001112 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Bertine van Doorn
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code FENETICILLINE CAPSULE 500MG (code = '17205' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FENETICILLINE 500MG CAPSULE (code = '41092' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T + 1 dag, tot en met T + 11 dagen, 3 maal per dag 1 stuk, Oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 3 maal per dag 1 stuk
Aanvullende informatie Bewust hoge dosering (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.14.2050')
MBH identificatie MBH_VO_aanvullendeinformatiewensen (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_aanvullendeinformatiewensen_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 08:06:00 uur
Auteur Bertine van Doorn - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 30 stuks
Geneesmiddel - primaire code FENETICILLINE CAPSULE 500MG (code = '17205' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FENETICILLINE 500MG CAPSULE (code = '41092' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Aanvullende wensen Bezorgen (code = '3' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.14.2051')
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_aanvullendeinformatiewensen_MA
MBH identificatie MBH_VO_aanvullendeinformatiewensen (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

6.3.5 MBH_VO_Toedieningsweg

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_Toedieningsweg_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 08:15:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot en met T + 7 dagen
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Einddatum T + 7 dagen om 23:59:59 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001112 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Bertine van Doorn
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code DEXAMETHASON/FRAMYCETINE/GRAMICIDINE OORDR (code = '80691' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code DEXAMETHASON/FRAMYCETINE/GRAMICIDINE OORDR (code = '79804' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot en met T + 7 dagen, 2 maal per dag 1 druppel, In het rechter oog, oculair
Toedieningsweg oculair (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Aanvullende instructie In het rechter oog overig (code = 'OTH' in codeSystem 'HL7 NullFlavor')
Doseerinstructie 2 maal per dag 1 druppel
Aanvullende informatie Bewust afwijkende toedieningsweg (code = '3' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.14.2050')
MBH identificatie MBH_VO_Toedieningsweg (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_Toedieningsweg_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 08:15:00 uur
Auteur Bertine van Doorn - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 14 druppels
Geneesmiddel - primaire code DEXAMETHASON/FRAMYCETINE/GRAMICIDINE OORDR (code = '80691' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Geneesmiddel - generiekere code DEXAMETHASON/FRAMYCETINE/GRAMICIDINE OORDR (code = '79804' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_Toedieningsweg_MA
MBH identificatie MBH_VO_Toedieningsweg (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)




7 Scenarioset 3: medicatievoorschriften met stop-medicatieafspraken (staken, wijzigen, onderbreken)

7.1 Doel en verwacht resultaat

Doel Verwacht resultaat
Aantonen dat het systeem correct omgaat met stop-medicatieafspraken (staken) Het systeem verwerkt een stop-medicatieafspraak (staken) correct
Aantonen dat het systeem correct omgaat met technische stop-medicatieafspraken als onderdeel van een wijziging Het systeem verwerkt een technische stop-medicatieafspraak in het geval van een wijziging op correcte wijze. De technische stop-medicatieafspraak wordt niet als zodanig getoond aan de eindgebruiker.
Aantonen dat het systeem correct omgaat met de reden wijzigen of staken Het systeem toont de reden wijzigen of staken.
Aantonen dat het systeem correct omgaat met tijdelijk onderbreken Het systeem verwerkt een stop-medicatieafspraak (onderbreken) correct
Aantonen dat de gegevens in het systeem ontvangen kunnen worden (alle scenario's)

Het systeem biedt de eindgebruiker de mogelijkheid tot het inzien van de gegevens.

7.2 Scenario’s

LET OP: onderstaande scenario's hebben betrekking op de reeds in scenario 2.1, 2.2, 2.3 en 2.4 ontvangen medicatieafspraken.

Scenario Beschrijving MBH id MA id VV id
3.1 Stop-medicatieafspraak, met reden staken
LET OP: deze stopt de medicatieafspraak van scenario 2.1
MBH_VO_aanvullendeinstructie MBH_VO_aanvullendeinstructie_MA_staken n.v.t
3.2 Wijziging medicatieafspraak, met reden wijziging (stop-ma + nieuwe ma) met VV
LET OP: dit is een wijziging van de medicatieafspraak van scenario 2.2
MBH_VO_toelichting MBH_VO_toelichting_MA_wijzigingmetVV
MBH_VO_toelichting_MA_techstaken
MBH_VO_toelichting_VV_extra
3.3 Wijziging medicatieafspraak, met reden wijziging (stop-ma + nieuwe ma) zonder VV
LET OP: dit is een wijziging van de medicatieafspraak van scenario 2.3
MBH_VO_redenvanvoorschrijven MBH_VO_redenvanvoorschrijven_MA_wijzigingzonderVV
MBH_VO_redenvanvoorschrijven_MA_techstaken
n.v.t
3.4 Onderbreken medicatieafspraak
LET OP: deze onderbreekt de medicatieafspraak van scenario 2.4
MBH_VO_aanvullendeinformatiewensen MBH_VO_aanvullendeinformatiewensen_MA_onderbreken n.v.t

7.3 Inhoudelijke gegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens C. XXX_Vonker
Identificatienummer 999910401 [BSN]
Geboortedatum 8 feb 1954
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

7.3.1 MBH_VO_aanvullendeinstructie

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_aanvullendeinstructie_MA_staken (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 18:00:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot en met T
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Einddatum T om 23:59:59 uur
Stoptype Het staken van een bestaande medicamenteuze behandeling. (code = '112161000146106' in codeSystem 'SNOMED CT')
Relatie naar afspraak of gebruik: MA MBH_VO_aanvullendeinstructie_MA
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001112 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Bertine van Doorn
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Reden wijzigen of staken Overgevoeligheid (code = '16' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.2')
Geneesmiddel - primaire code Acetylsalicylzuur tabletmsr 100mg (code = '49484' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code Acetylsalicylzuur tabletmsr 100mg (code = '103039' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot en met T, 1 maal per dag 1 stuk, Bij het eten innemen, Oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie Bij het eten innemen overig (code = 'OTH' in codeSystem 'HL7 NullFlavor')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_VO_aanvullendeinstructie (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

7.3.2 MBH_VO_toelichting

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_toelichting_MA_wijzigingmetVV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 18:02:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T om 19:00:00 uur, tot nader order
Ingangsdatum T om 19:00:00 uur
Relatie naar afspraak of gebruik: MA MBH_VO_toelichting_MA
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001112 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Bertine van Doorn
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Reden wijzigen of staken Geen of onvoldoende effect (code = '58848006' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code FUROSEMIDE 40MG TABLET (code = '5967' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FUROSEMIDE 40MG TABLET (code = '16810' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T om 19:00:00 uur, tot nader order, 1 maal per dag 2 stuks, Oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 2 stuks
MBH identificatie MBH_VO_toelichting (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_toelichting_MA_techstaken (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 18:02:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot en met T om 19:00:00 uur
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Einddatum T om 19:00:00 uur
Stoptype Het staken van een bestaande medicamenteuze behandeling. (code = '112161000146106' in codeSystem 'SNOMED CT')
Relatie naar afspraak of gebruik: MA MBH_VO_toelichting_MA
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001112 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Bertine van Doorn
Specialisme (code = 'UNK' in codeSystem 'HL7 NullFlavor')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code FUROSEMIDE 40MG TABLET (code = '5967' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FUROSEMIDE 40MG TABLET (code = '16810' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot en met T om 19:00:00 uur, 1 maal per dag 1 stuk, Oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_VO_toelichting (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_toelichting_VV_extra (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 18:02:00 uur
Auteur Bertine van Doorn - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 30 stuks
Geneesmiddel - primaire code FUROSEMIDE 40MG TABLET (code = '5967' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FUROSEMIDE 40MG TABLET (code = '16810' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_toelichting_MA_wijzigingmetVV
MBH identificatie MBH_VO_toelichting (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

7.3.3 MBH_VO_redenvanvoorschrijven

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_redenvanvoorschrijven_MA_wijzigingzonderVV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 18:10:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot en met T + 14 dagen
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Einddatum T + 14 dagen om 23:59:59 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001112 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Bertine van Doorn
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Reden wijzigen of staken Ander voorschrijfbeleid (code = '112751000146109' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code Methotrexaat tablet 2,5mg (code = '6009' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code Methotrexaat tablet 2,5mg (code = '42609' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot en met T + 14 dagen, 1 maal per week 4 stuks, Oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per week 4 stuks
MBH identificatie MBH_VO_redenvanvoorschrijven (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_redenvanvoorschrijven_MA_techstaken (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 18:10:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot en met T om 19:00:00 uur
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Einddatum T om 19:00:00 uur
Stoptype Het staken van een bestaande medicamenteuze behandeling. (code = '112161000146106' in codeSystem 'SNOMED CT')
Relatie naar afspraak of gebruik: MA MBH_VO_redenvanvoorschrijven_MA
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001112 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Bertine van Doorn
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code Methotrexaat tablet 2,5mg (code = '6009' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code Methotrexaat tablet 2,5mg (code = '42609' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot en met T om 19:00:00 uur, 1 maal per week 5 stuks, Oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per week 5 stuks
MBH identificatie MBH_VO_redenvanvoorschrijven (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

7.3.4 MBH_VO_aanvullendeinformatiewensen

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_aanvullendeinformatiewensen_MA_onderbreken (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 18:12:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T + 1 dag, tot en met T + 1 dag
Ingangsdatum T + 1 dag om 00:00:00 uur
Einddatum T + 1 dag om 23:59:59 uur
Stoptype Tijdelijke onderbreking van medicamenteuze behandeling (bijvoorbeeld tijdelijk stoppen gebruik vanwege operatie). (code = '112171000146100' in codeSystem 'SNOMED CT')
Relatie naar afspraak of gebruik: MA MBH_VO_aanvullendeinformatiewensen_MA
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001112 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Bertine van Doorn
Specialisme (code = 'UNK' in codeSystem 'HL7 NullFlavor')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Reden wijzigen of staken Opname (code = '305335007' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code FENETICILLINE CAPSULE 500MG (code = '17205' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FENETICILLINE CAPSULE 500MG (code = '41092' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T + 1 dag, tot en met T + 1 dag, 3 maal per dag 1 stuk, Oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 3 maal per dag 1 stuk
Aanvullende informatie Bewust hoge dosering (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.14.2050')
MBH identificatie MBH_VO_aanvullendeinformatiewensen (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)




8 Scenarioset 4a en 4b: medicatievoorschrift met lengte en gewicht

8.1 Doel en verwacht resultaat

Doel Verwacht resultaat
Aantonen dat het systeem medicatievoorschriften met lengte en gewicht kan ontvangen. Het systeem ontvangt en toont inhoudelijk correcte gegevens.
Aantonen dat de gegevens in het systeem ontvangen kunnen worden (alle scenario's)

Het systeem biedt de eindgebruiker de mogelijkheid tot het inzien van de gegevens.

8.2 Scenario’s

8.2.1 Scenario’s A

Scenario Beschrijving MBH id MA id VV id Lengte id Gewicht id
4.1 Medicatievoorschrift, met lengte en gewicht (zonder eigen id) MBH_VO_Lengte_Gewicht MBH_VO_Lengte_Gewicht_MA_1 MBH_VO_Lengte_Gewicht_VV_1 n.v.t n.v.t

8.2.2 Scenario’s B

Scenario Beschrijving MBH id MA id VV id Lengte id Gewicht id
4.2 Medicatievoorschrift, met lengte en gewicht (als persistente bouwstenen) MBH_VO_Lengte_Gewicht _Persistent MBH_VO_Lengte_Gewicht _Persistent_MA MBH_VO_Lengte_Gewicht _Persistent_VV MBH_VO_Lengte_Gewicht _Persistent_Lengte MBH_VO_Lengte_Gewicht _Persistent_Gewicht

8.3 Inhoudelijke gegevens: Scenario 4A

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens A. XXX_Molenaars
Identificatienummer 999910449 [BSN]
Geboortedatum 8 jun 1954
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

8.3.1 MBH_VO_Lengte_Gewicht

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_Lengte_Gewicht_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 07:05:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 1 jaar
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Gebruiksduur 1 jaar
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code ACETYLSALICYLZUUR TABLETMSR 100MG (code = '17205' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code ACETYLSALICYLZUUR TABLETMSR 100MG (code = '49484' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 1 jaar, 1 maal per dag 1 stuk, Oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_VO_Lengte_Gewicht (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_Lengte_Gewicht_VV_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 07:05:00 uur
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 180 stuks
Geneesmiddel - primaire code ACETYLSALICYLZUUR TABLETMSR 100MG (code = '17205' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code ACETYLSALICYLZUUR TABLETMSR 100MG (code = '49484' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_Lengte_Gewicht_MA_1
MBH identificatie MBH_VO_Lengte_Gewicht (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

8.3.2 Lichaamslengte

Lichaamslengte
Gegevenselement Waarde
Lengte waarde 155 cm
Lengte datum tijd T om 07:05:00 uur

8.3.3 Lichaamsgewicht

Lichaamsgewicht
Gegevenselement Waarde
Gewicht waarde 54 kg
Gewicht datum tijd T om 07:05:00 uur


8.4 Inhoudelijke gegevens: Scenario 4B

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens A. XXX_Molenaars
Identificatienummer 999910449 [BSN]
Geboortedatum 8 jun 1954
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

8.4.1 MBH_VO_Lengte_Gewicht _Persistent

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_Lengte_Gewicht _Persistent_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 07:05:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 1 jaar
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Gebruiksduur 1 jaar
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code ACETYLSALICYLZUUR TABLETMSR 100MG (code = '17205' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code ACETYLSALICYLZUUR TABLETMSR 100MG (code = '49484' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 1 jaar, 1 maal per dag 1 stuk, Oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_VO_Lengte_Gewicht _Persistent (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_Lengte_Gewicht _Persistent_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 07:05:00 uur
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 180 stuks
Geneesmiddel - primaire code ACETYLSALICYLZUUR TABLETMSR 100MG (code = '17205' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code ACETYLSALICYLZUUR TABLETMSR 100MG (code = '49484' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_Lengte_Gewicht _Persistent_MA
MBH identificatie MBH_VO_Lengte_Gewicht _Persistent (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

8.4.2 Lichaamslengte

Lichaamslengte
Gegevenselement Waarde
Zibroot
Identificatienummer MBH_VO_Lengte_Gewicht _Persistent_Lengte (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.23023.1)
Lengte waarde 155 cm
Lengte datum tijd T om 07:05:00 uur

8.4.3 Lichaamsgewicht

Lichaamsgewicht
Gegevenselement Waarde
Zibroot
Identificatienummer MBH_VO_Lengte_Gewicht _Persistent_Gewicht (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.23028.1)
Gewicht waarde 54 kg
Gewicht datum tijd T om 07:05:00 uur




9 Scenarioset 5a en 5b: medicatievoorschriften met nierfunctiewaarde

9.1 Doel en verwacht resultaat

Doel Verwacht resultaat
Aantonen dat het systeem medicatievoorschriften met nierfunctiewaarde kan ontvangen. Het systeem ontvangt en toont inhoudelijk correcte gegevens.
Aantonen dat de gegevens in het systeem ontvangen kunnen worden (alle scenario's)

Het systeem biedt de eindgebruiker de mogelijkheid tot het inzien van de gegevens.

9.2 Scenario’s

9.2.1 Scenario’s A

Scenario Beschrijving MBH id MA id VV id Laboratoriumuitslag id
5.1 Medicatievoorschrift, met Nierfunctiewaarde (zonder eigen id) MBH_VO_Nierfunctie MBH_VO_Nierfunctie_MA_1 MBH_VO_Nierfunctie_VV_1 n.v.t

9.2.2 Scenario’s B

Scenario Beschrijving MBH id MA id VV id Laboratoriumuitslag id
5.2 Medicatievoorschrift, met Nierfunctiewaarde (als persistente bouwsteen) MBH_VO_Nierfunctie _Persistent MBH_VO_Nierfunctie _Persistent_MA MBH_VO_Nierfunctie _Persistent_VV MBH_VO_Nierfunctie _Persistent_Nierfunctie


9.3 Inhoudelijke gegevens: Scenario 5A

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens A. XXX_Molenaars
Identificatienummer 999910449 [BSN]
Geboortedatum 8 jun 1954
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

9.3.1 MBH_VO_Nierfunctie

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_Nierfunctie_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 07:00:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code DABIGATRAN ETEXILAAT CAPSULE 110MG (code = '86991' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code DABIGATRAN ETEXILAAT CAPSULE 110MG (code = '129720' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, 2 maal per dag 1 stuk, Oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 2 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_VO_Nierfunctie (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_Nierfunctie_VV_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 07:00:00 uur
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 120 stuks
Geneesmiddel - primaire code DABIGATRAN ETEXILAAT CAPSULE 110MG (code = '86991' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code DABIGATRAN ETEXILAAT CAPSULE 110MG (code = '129720' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_Nierfunctie_MA_1
MBH identificatie MBH_VO_Nierfunctie (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

9.3.2 Laboratorium uitslag

Laboratorium uitslag
Gegevenselement Waarde
Laboratorium test
Test code Creatinine renal clearance predicted by Cockcroft-Gault formula (code = '35591-7' in codeSystem 'LOINC')
Test datum tijd T - 12 dagen om 11:00:00 uur
Test uitslag 38 ml/min


9.4 Inhoudelijke gegevens: Scenario 5B

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens A. XXX_Molenaars
Identificatienummer 999910449 [BSN]
Geboortedatum 8 jun 1954
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

9.4.1 MBH_VO_Nierfunctie _Persistent

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_Nierfunctie _Persistent_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 07:00:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code DABIGATRAN ETEXILAAT CAPSULE 110MG (code = '86991' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code DABIGATRAN ETEXILAAT CAPSULE 110MG (code = '129720' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, 2 maal per dag 1 stuk, Oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 2 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_VO_Nierfunctie _Persistent (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_Nierfunctie _Persistent_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 07:00:00 uur
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 120 stuks
Geneesmiddel - primaire code DABIGATRAN ETEXILAAT CAPSULE 110MG (code = '86991' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code DABIGATRAN ETEXILAAT CAPSULE 110MG (code = '129720' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_Nierfunctie _Persistent_MA
MBH identificatie MBH_VO_Nierfunctie _Persistent (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

9.4.2 Laboratorium uitslag

Laboratorium uitslag
Gegevenselement Waarde
Laboratorium test
Zibroot
Identificatienummer MBH_VO_Nierfunctie _Persistent_Nierfunctie (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.24030.1)
Test code Creatinine renal clearance predicted by Cockcroft-Gault formula (code = '35591-7' in codeSystem 'LOINC')
Test datum tijd T - 12 dagen om 11:00:00 uur
Test uitslag 38 ml/min




10 Scenarioset 6: medicatievoorschriften met diverse doseerschema's

10.1 Doel en verwacht resultaat

Doel Verwacht resultaat
Aantonen dat het systeem correct omgaat met medicatieafspraken met verschillende doseerschema’s.

Het systeem ontvangt en toont inhoudelijk correcte gegevens.

Aantonen dat de gegevens in het systeem ontvangen kunnen worden (alle scenario's)

Het systeem biedt de eindgebruiker de mogelijkheid tot het inzien van de gegevens.

10.2 Scenario’s

Scenario Beschrijving MBH id MA id VV id
6.1 Variabele frequentie MBH_VO_variabelefrequentie MBH_VO_variabelefrequentie_MA MBH_VO_variabelefrequentie_VV
6.2 Interval MBH_VO_interval MBH_VO_interval_MA MBH_VO_interval_VV
6.3 Variabele hoeveelheid (1) MBH_VO_variabelehoeveelheid MBH_VO_variabelehoeveelheid_MA MBH_VO_variabelehoeveelheid_VV
6.4 Zonder keerdosis MBH_VO_zonderkeerdosis MBH_VO_zonderkeerdosis_MA MBH_VO_zonderkeerdosis_VV
6.5 Bijzondere keerdosis MBH_VO_bijzonderekeerdosis MBH_VO_bijzonderekeerdosis_MA MBH_VO_bijzonderekeerdosis_VV
6.6 Variabele hoeveelheid (2) MBH_VO_variabelehoeveelheid2 MBH_VO_variabelehoeveelheid2_MA MBH_VO_variabelehoeveelheid2_VV
6.7 Tijdstippen IsFlexibel "Ja" MBH_VO_tijdstippen MBH_VO_tijdstippen_MA MBH_VO_tijdstippen_VV
Tijdstippen IsFlexibel "Nee" MBH_VO_tijdstippenExact MBH_VO_tijdstippenExact_MA MBH_VO_tijdstippenExact_VV
6.8 Weekdagen MBH_VO_weekdagen MBH_VO_weekdagen_MA MBH_VO_weekdagen_VV
6.9 Dagdeel MBH_VO_dagdeel MBH_VO_dagdeel_MA MBH_VO_dagdeel_VV
6.10 Cyclisch schema MBH_VO_cyclischschema MBH_VO_cyclischschema_MA MBH_VO_cyclischschema_VV
6.11 Afbouw schema en doseerduur MBH_VO_afbouwschema MBH_VO_afbouwschema_MA MBH_VO_afbouwschema_VV
6.12 Variabele frequentie en maximum MBH_VO_variabelefrequentieenmaximum MBH_VO_variabelefrequentieenmaximum_MA MBH_VO_variabelefrequentieenmaximum_VV
6.13 Toedieningssnelheid MBH_VO_toedieningssnelheid MBH_VO_toedieningssnelheid_MA MBH_VO_toedieningssnelheid_VV
6.14 Toedieningsduur MBH_VO_toedieningsduur MBH_VO_toedieningsduur_MA MBH_VO_toedieningsduur_VV
6.15 Zo nodig MBH_VO_zonodig MBH_VO_zonodig_MA MBH_VO_zonodig_VV

10.3 Inhoudelijke gegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens S. XXX_Jankie
Identificatienummer 999910437 [BSN]
Geboortedatum 8 mei 1954
Geslacht Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

10.3.1 MBH_VO_variabelefrequentie

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_variabelefrequentie_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 08:00:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot en met T + 16 dagen
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Einddatum T + 16 dagen om 23:59:59 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot en met T + 16 dagen, 1 à 2 maal per dag 1 stuk, Oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 à 2 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_VO_variabelefrequentie (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_variabelefrequentie_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 08:00:00 uur
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 90 stuks
Geneesmiddel - primaire code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '48291' in codeSystem 'G-standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MIZOLASTINE TABLET MGA 10MG (code = '102164' in codeSystem 'G-standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_variabelefrequentie_MA
MBH identificatie MBH_VO_variabelefrequentie (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

10.3.2 MBH_VO_interval

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_interval_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 08:04:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code INSULINE ISOFAAN 100IE/ML (code = '34851' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code INSULINE ISOFAAN 100IE/ML (code = '111325' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, exact iedere 12 uur 16 internationale eenheid, subcutaan
Toedieningsweg subcutaan (code = '21' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie exact iedere 12 uur 16 internationale eenheid
MBH identificatie MBH_VO_interval (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_interval_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 08:04:00 uur
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 1 stuk
Geneesmiddel - primaire code INSULINE ISOFAAN 100IE/ML (code = '34851' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code INSULINE ISOFAAN 100IE/ML (code = '111325' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek de Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_interval_MA
MBH identificatie MBH_VO_interval (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

10.3.3 MBH_VO_variabelehoeveelheid

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_variabelehoeveelheid_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 08:10:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot en met T + 28 dagen
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Einddatum T + 28 dagen om 23:59:59 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code PARACETAMOL 500MG TABLET (code = '67903' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code PARACETAMOL 500MG TABLET (code = '2194' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot en met T + 28 dagen, 3 maal per dag 1 à 2 stuks, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 3 maal per dag 1 à 2 stuks
MBH identificatie MBH_VO_variabelehoeveelheid (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_variabelehoeveelheid_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 08:10:00 uur
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 100 stuks
Geneesmiddel - primaire code PARACETAMOL 500MG TABLET (code = '67903' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code PARACETAMOL 500MG TABLET (code = '2194' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek de Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_variabelehoeveelheid_MA
MBH identificatie MBH_VO_variabelehoeveelheid (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

10.3.4 MBH_VO_zonderkeerdosis

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_zonderkeerdosis_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 08:12:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot en met T + 28 dagen
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Einddatum T + 28 dagen om 23:59:59 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code Cetomacrogolcreme met vaseline 10% (code = '92789' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code Cetomacrogolcreme met vaseline 10% (code = '133329' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot en met T + 28 dagen, 3 maal per dag, aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg cutaan (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie aanbrengen (code = '1018' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie 3 maal per dag
MBH identificatie MBH_VO_zonderkeerdosis (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_zonderkeerdosis_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 08:12:00 uur
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 1 stuk
Geneesmiddel - primaire code Cetomacrogolcreme met vaseline 10% (code = '92789' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code Cetomacrogolcreme met vaseline 10% (code = '133329' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek de Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_zonderkeerdosis_MA
MBH identificatie MBH_VO_zonderkeerdosis (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

10.3.5 MBH_VO_bijzonderekeerdosis

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_bijzonderekeerdosis_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 08:15:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot en met T + 28 dagen
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Einddatum T + 28 dagen om 23:59:59 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code NAPROXEN 500MG TABLET (code = '20850' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code NAPROXEN 500MG TABLET (code = '51233' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot en met T + 28 dagen, 2 maal per dag 0.5 stuk, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 2 maal per dag 0.5 stuk
MBH identificatie MBH_VO_bijzonderekeerdosis (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_bijzonderekeerdosis_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 08:15:00 uur
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 30 stuks
Geneesmiddel - primaire code NAPROXEN 500MG TABLET (code = '20850' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code NAPROXEN 500MG TABLET (code = '51233' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek de Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_bijzonderekeerdosis_MA
MBH identificatie MBH_VO_bijzonderekeerdosis (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

10.3.6 MBH_VO_variabelehoeveelheid2

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_variabelehoeveelheid2_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 08:18:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot en met T + 28 dagen
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Einddatum T + 28 dagen om 23:59:59 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code Waterstofperoxide 30MG/ML (code = '67016' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code Waterstofperoxide 30MG/ML (code = '116041' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot en met T + 28 dagen, 2 maal per dag 10 à 15 ml, Eerst oplossen in water, mond spoelen, daarna uitspugen
Toedieningsweg niet van toepassing (code = '1' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie Eerst oplossen in water (code = '27' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Aanvullende instructie mond spoelen, daarna uitspugen (code = '69' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie 2 maal per dag 10 à 15 ml
MBH identificatie MBH_VO_variabelehoeveelheid2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_variabelehoeveelheid2_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 08:18:00 uur
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 450 ml
Geneesmiddel - primaire code Waterstofperoxide 30MG/ML (code = '67016' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code Waterstofperoxide 30MG/ML (code = '116041' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek de Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_variabelehoeveelheid2_MA
MBH identificatie MBH_VO_variabelehoeveelheid2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

10.3.7 MBH_VO_tijdstippen

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_tijdstippen_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 08:24:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot en met T + 14 dagen
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Einddatum T + 14 dagen om 23:59:59 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code INSULINE ISOFAAN 100IE/ML (code = '34851' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code INSULINE ISOFAAN 100IE/ML (code = '111325' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot en met T + 14 dagen, elke dag om T+0D{08:00:00}, T+0D{14:00:00} en T+0D{20:00:00} 16 internationale eenheid, subcutaan
Toedieningsweg subcutaan (code = '21' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie elke dag om T+0D{08:00:00}, T+0D{14:00:00} en T+0D{20:00:00} 16 internationale eenheid
MBH identificatie MBH_VO_tijdstippen (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_tijdstippen_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 08:24:00 uur
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 1 stuk
Geneesmiddel - primaire code INSULINE ISOFAAN 100IE/ML (code = '34851' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code INSULINE ISOFAAN 100IE/ML (code = '111325' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek de Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_tijdstippen_MA
MBH identificatie MBH_VO_tijdstippen (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

10.3.8 MBH_VO_weekdagen

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_weekdagen_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 08:25:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot en met T + 70 dagen
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Einddatum T + 70 dagen om 23:59:59 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code IMIQUIMOD 50MG/G CREME (code = '55050' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code IMIQUIMOD 50MG/G CREME (code = '109398' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot en met T + 70 dagen, op maandag, woensdag en vrijdag, voor de nacht, aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg cutaan (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie voor de nacht (code = '1128' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Aanvullende instructie aanbrengen (code = '1018' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende tekst')
Doseerinstructie op maandag, woensdag en vrijdag
MBH identificatie MBH_VO_weekdagen (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_weekdagen_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 08:25:00 uur
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 30 stuks
Geneesmiddel - primaire code IMIQUIMOD 50MG/G CREME (code = '55050' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code IMIQUIMOD 50MG/G CREME (code = '109398' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek de Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_weekdagen_MA
MBH identificatie MBH_VO_weekdagen (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

10.3.9 MBH_VO_dagdeel

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_dagdeel_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 08:27:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code EZETIMIB/SIMVASTATINE 10/20 (code = '77038' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code EZETIMIB/SIMVASTATINE 10/20 (code = '123129' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, 1 stuk 's avonds, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 stuk 's avonds
MBH identificatie MBH_VO_dagdeel (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_dagdeel_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 08:27:00 uur
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 60 stuks
Geneesmiddel - primaire code EZETIMIB/SIMVASTATINE 10/20 (code = '77038' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code EZETIMIB/SIMVASTATINE 10/20 (code = '123129' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek de Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_dagdeel_MA
MBH identificatie MBH_VO_dagdeel (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

10.3.10 MBH_VO_cyclischschema

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_cyclischschema_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 08:33:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code ETHINYLESTRADIOL/DESOGESTREL TABLET 30/150UG (code = '16292' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code ETHINYLESTRADIOL/DESOGESTREL TABLET 30/150UG (code = '39578' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, gedurende 21 dagen 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie gedurende 21 dagen 1 maal per dag 1 stuk
Herhaalperiode cyclisch schema 28 dagen
MBH identificatie MBH_VO_cyclischschema (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_cyclischschema_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 08:33:00 uur
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 6 stuks
Geneesmiddel - primaire code ETHINYLESTRADIOL/DESOGESTREL TABLET 30/150UG (code = '16292' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code ETHINYLESTRADIOL/DESOGESTREL TABLET 30/150UG (code = '39578' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek de Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_cyclischschema_MA
MBH identificatie MBH_VO_cyclischschema (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

10.3.11 MBH_VO_afbouwschema

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_afbouwschema_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 08:40:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot en met T + 41 dagen
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Einddatum T + 41 dagen om 23:59:59 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code Fusidinezuur creme 20mg/g (code = '16705' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code Fusidinezuur creme 20mg/g (code = '73466' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot en met T + 41 dagen, eerst gedurende 2 weken 1 maal per dag 3 gram, dan gedurende 3 weken 1 maal per dag 2 gram, dan gedurende 6 dagen 1 maal per dag 1 gram, dun aanbrengen, cutaan
Toedieningsweg cutaan (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Aanvullende instructie dun aanbrengen (code = '1033' in codeSystem 'NHG tabel 25 aanvullende teksten')
Doseerinstructie 1 eerst gedurende 2 weken 1 maal per dag 3 gram
Doseerinstructie 2 dan gedurende 3 weken 1 maal per dag 2 gram
Doseerinstructie 3 dan gedurende 6 dagen 1 maal per dag 1 gram
MBH identificatie MBH_VO_afbouwschema (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_afbouwschema_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 08:40:00 uur
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 90 gram
Geneesmiddel - primaire code Fusidinezuur creme 20mg/g (code = '16705' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code Fusidinezuur creme 20mg/g (code = '73466' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek de Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_afbouwschema_MA
MBH identificatie MBH_VO_afbouwschema (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

10.3.12 MBH_VO_variabelefrequentieenmaximum

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_variabelefrequentieenmaximum_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 08:45:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot en met T + 21 dagen
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Einddatum T + 21 dagen om 23:59:59 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code CODEINE TABLET 10MG (FOSFAAT) (code = '42773' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code CODEINE TABLET 10MG (FOSFAAT) (code = '23086' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot en met T + 21 dagen, bij hoest 3 à 4 maal per uur 1 stuk , maximaal 6 stuks per dag, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie bij hoest 3 à 4 maal per uur 1 stuk , maximaal 6 stuks per dag
MBH identificatie MBH_VO_variabelefrequentieenmaximum (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_variabelefrequentieenmaximum_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 08:45:00 uur
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 120 stuks
Geneesmiddel - primaire code CODEINE TABLET 10MG (FOSFAAT) (code = '42773' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code CODEINE TABLET 10MG (FOSFAAT) (code = '23086' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek de Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_variabelefrequentieenmaximum_MA
MBH identificatie MBH_VO_variabelefrequentieenmaximum (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

10.3.13 MBH_VO_toedieningssnelheid

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_toedieningssnelheid_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 08:47:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot en met T + 8 dagen
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Einddatum T + 8 dagen om 23:59:59 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code MORFINE INFVLST 5MG/ML CAS 100ML (code = '94692' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MORFINE INFVLST 5MG/ML CAS 100ML (code = '134538' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot en met T + 8 dagen, 0.2 à 0.5 ml per uur, parenteraal
Toedieningsweg parenteraal (code = '10' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 0.2 à 0.5 ml per uur
MBH identificatie MBH_VO_toedieningssnelheid (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_toedieningssnelheid_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 08:47:00 uur
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 100 ml
Geneesmiddel - primaire code MORFINE INFVLST 5MG/ML CAS 100ML (code = '94692' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code MORFINE INFVLST 5MG/ML CAS 100ML (code = '134538' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek de Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_toedieningssnelheid_MA
MBH identificatie MBH_VO_toedieningssnelheid (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

10.3.14 MBH_VO_toedieningsduur

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_toedieningsduur_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 08:49:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code NITROGLYCERINE PLEISTER 5MG/24UUR (DEPONIT T) (code = '44520' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code NITROGLYCERINE PLEISTER 5MG/24UUR (DEPONIT T) (code = '98477' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk gedurende 16 uur, transdermaal
Toedieningsweg transdermaal (code = '58' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk gedurende 16 uur
MBH identificatie MBH_VO_toedieningsduur (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_toedieningsduur_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 08:49:00 uur
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 30 stuks
Geneesmiddel - primaire code NITROGLYCERINE PLEISTER 5MG/24UUR (DEPONIT T) (code = '44520' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code NITROGLYCERINE PLEISTER 5MG/24UUR (DEPONIT T) (code = '98477' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek de Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_toedieningsduur_MA
MBH identificatie MBH_VO_toedieningsduur (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

10.3.15 MBH_VO_zonodig

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_zonodig_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 08:57:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, gedurende 4 weken
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Gebruiksduur 4 weken
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme (code = 'UNK' in codeSystem 'HL7 NullFlavor')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code ACETYLSALICYLZUUR 100MG TAB (code = '3956' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code ACETYLSALICYLZUUR TABLET 100MG (code = '12548' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, gedurende 4 weken, zo nodig 1 maal per dag 1 stuk, Oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie zo nodig 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_VO_zonodig (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_zonodig_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 08:57:00 uur
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 14 stuks
Geneesmiddel - primaire code ACETYLSALICYLZUUR 100MG TAB (code = '3956' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code ACETYLSALICYLZUUR TABLET 100MG (code = '12548' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek de Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_zonodig_MA
MBH identificatie MBH_VO_zonodig (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

10.3.16 MBH_VO_tijdstippenExact

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_tijdstippenExact_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 09:00:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot en met T + 14 dagen
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Einddatum T + 14 dagen om 23:59:59 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulveren
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code INSULINE ISOFAAN 100IE/ML (code = '34851' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Geneesmiddel - generiekere code INSULINE ISOFAAN 100IE/ML (code = '111325' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot en met T + 14 dagen, elke dag om T+0D{08:00:00}, T+0D{14:00:00} en T+0D{20:00:00} 16 internationale eenheid , let op! Tijden exact aanhouden., Subcutaan
Toedieningsweg Subcutaan (code = '21' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie elke dag om T+0D{08:00:00}, T+0D{14:00:00} en T+0D{20:00:00} 16 internationale eenheid , let op! Tijden exact aanhouden.
Kopie indicator NullFlavor: NA
MBH identificatie MBH_VO_tijdstippenExact (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_tijdstippenExact_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 09:00:00 uur
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 1 stuks
Geneesmiddel - primaire code INSULINE ISOFAAN 100IE/ML (code = '34851' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code INSULINE ISOFAAN 100IE/ML (code = '111325' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek de Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_tijdstippenExact_MA
MBH identificatie MBH_VO_tijdstippenExact (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)




11 Scenarioset 7: medicatievoorschriften met magistraal/eigen artikel

11.1 Doel en verwacht resultaat

Doel Verwacht resultaat
Aantonen dat het systeem correct omgaat met medicatieafspraken met magistralen.

Het systeem ontvangt en toont inhoudelijk correcte gegevens, met geneesmiddelen geregistreerd als ingrediënt(en).

Aantonen dat het systeem correct omgaat met medicatieafspraken met eigen artikelen (90 miljoen nummers).

Het systeem ontvangt en toont correcte gegevens, met een 90 miljoen nummer en ingrediënt(en).

Aantonen dat de gegevens in het systeem ontvangen kunnen worden (alle scenario's)

Het systeem biedt de eindgebruiker de mogelijkheid tot het inzien van de gegevens.

11.2 Scenario’s

Scenario Beschrijving MBH id MA id VV id
7.1 Alle ingrediënten MBH_VO_magistraalalleingredienten MBH_VO_magistraalalleingredienten_MA MBH_VO_magistraalalleingredienten_VV
7.2 Actief ingrediënt MBH_VO_magistraalactieveingredient MBH_VO_magistraalactieveingredient_MA MBH_VO_magistraalactieveingredient_VV
7.3 90 miljoen nummer MBH_VO_magistraal90miljoennr MBH_VO_magistraal90miljoennr_MA MBH_VO_magistraal90miljoennr_VV

11.3 Inhoudelijke gegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens S. XXX_Jankie
Identificatienummer 999910437 [BSN]
Geboortedatum 8 mei 1954
Geslacht Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

11.3.1 MBH_VO_magistraalalleingredienten

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_magistraalalleingredienten_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 12:00:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot en met T + 31 dagen
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Einddatum T + 31 dagen om 23:59:59 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - Product specificatie
Product naam Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr
Omschrijving Titel: Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr Regel: UREUM 10gr Regel: EUCERINE MET WATER FAGRON ad 100gr
Ingredient
Ingredient code UREUM (code = '15219127' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 10 gram per 100 gram
Ingredient
Ingredient code EUCERINE MET WATER FAGRON (code = '14740877' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 90 gram per 100 gram
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot en met T + 31 dagen, zo nodig, cutaan
Toedieningsweg cutaan (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie zo nodig
MBH identificatie MBH_VO_magistraalalleingredienten (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_magistraalalleingredienten_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 12:00:00 uur
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 100 ml
Geneesmiddel - Product specificatie
Product naam Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr
Omschrijving Titel: Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr Regel: UREUM 10gr Regel: EUCERINE MET WATER FAGRON ad 100gr
Ingredient
Ingredient code UREUM (code = '15219127' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 10 gram per 100 gram
Ingredient
Ingredient code EUCERINE MET WATER FAGRON (code = '14740877' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 90 gram per 100 gram
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_magistraalalleingredienten_MA
MBH identificatie MBH_VO_magistraalalleingredienten (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

11.3.2 MBH_VO_magistraalactieveingredient

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_magistraalactieveingredient_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 12:05:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T + 1 dag, tot en met T + 70 dagen
Ingangsdatum T + 1 dag om 00:00:00 uur
Einddatum T + 70 dagen om 23:59:59 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - Product specificatie
Product naam Vaseline 20% in cetomacrogolcrème FNA
Omschrijving Titel: Vaseline 20% in cetomacrogolcrème FNA Regel 1: cetomacrogolcreme 80 gr
Ingredient
Ingredient code CETOMACROGOLCREME FNA (code = '457590' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 80 gram per 100 gram
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T + 1 dag, tot en met T + 70 dagen, 1 maal per dag, 7
Toedieningsweg 7 (code = 'cutaan' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag
MBH identificatie MBH_VO_magistraalactieveingredient (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_magistraalactieveingredient_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 12:05:00 uur
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 100 gram
Geneesmiddel - Product specificatie
Product naam Vaseline 20% in cetomacrogolcrème FNA
Omschrijving Titel: Vaseline 20% in cetomacrogolcrème FNA Regel 1: cetomacrogolcreme 80 gr
Ingredient
Ingredient code CETOMACROGOLCREME FNA (code = '457590' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 80 gram per 100 gram
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_magistraalactieveingredient_MA
MBH identificatie MBH_VO_magistraalactieveingredient (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

11.3.3 MBH_VO_magistraal90miljoennr

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_magistraal90miljoennr_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 12:08:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot en met T + 30 dagen
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Einddatum T + 30 dagen om 23:59:59 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - Product specificatie
Product naam Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr
Omschrijving Titel: Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr Regel: UREUM 10gr Regel: EUCERINE MET WATER FAGRON ad 100gr
Ingredient
Ingredient code UREUM (code = '15219127' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Sterkte 10 gram per 100 gram
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot en met T + 30 dagen, 1 maal per dag, cutaan
Toedieningsweg cutaan (code = '7' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag
MBH identificatie MBH_VO_magistraal90miljoennr (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_magistraal90miljoennr_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 12:08:00 uur
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 100 gram
Geneesmiddel - Product specificatie
Product naam Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr
Omschrijving Titel: Ureum 10% in eucerine cum aqua 100gr Regel: UREUM 10gr Regel: EUCERINE MET WATER FAGRON ad 100gr
Ingredient
Sterkte 10 gram per 100 gram
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_magistraal90miljoennr_MA
MBH identificatie MBH_VO_magistraal90miljoennr (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)




12 Scenarioset 8: medicatievoorschriften op basis van andermans medicatieafspraak

12.1 Doel en verwacht resultaat

Doel Verwacht resultaat
Aantonen dat er een voorschrift op basis van een medicatieafspraak van een ander ontvangen kan worden Het systeem ontvangt en verwerkt de medicatieafspraak met kopie indicator correct. NOG VOOR ZORGEN DAT ORIGINELE MA OOK AL ONTVANGEN IS
Aantonen dat er een stop-medicatieafspraak op basis van een medicatieafspraak van een ander ontvangen kan worden Het systeem ontvangt en verwerkt de stop-medicatieafspraak correct. NOG VOOR ZORGEN DAT ORIGINELE MA OOK AL ONTVANGEN IS
Aantonen dat er een wijziging op basis van een medicatieafspraak van een ander ontvangen kan worden Het systeem ontvangt en verwerkt een technische stop-medicatieafspraak en nieuwe medicatieafspraak correct. NOG VOOR ZORGEN DAT ORIGINELE MA OOK AL ONTVANGEN IS
Aantonen dat het systeem een correcte samenhang van de Medicatiebouwstenen binnen de MBH kan weergeven Het systeem toont de gegevens correct.
Aantonen dat de gegevens in het systeem ingezien kunnen worden (alle scenario's)

Het systeem biedt de eindgebruiker de mogelijkheid tot het inzien van de gegevens.

12.2 Scenario’s

*LET OP: van scenario 8.0 zelf zijn geen screenshots nodig. Echter moeten de gegevens uit scenario 8.0 wel terug te zien zijn in de screenshots van scenario 8.1, 8.2, 8.3 en 8.4 binnen de medicamenteuze behandeling waartoe ze behoren.

Scenario Beschrijving MBH id MA id VV id
8.0* Ontvangen van alle initiële (andermans) oorspronkelijke bouwstenen MBH_VO_VVandermansMA
MBH_VO_stakenandermansMA
MBH_VO_onderbrekenandermansMA
MBH_VO_wijzigenandermansMA
MBH_VO_VVandermansMA_MA
MBH_VO_stakenandermansMA_MA1
MBH_VO_onderbrekenandermansMA_MA1
MBH_VO_wijzigenandermansMA_MA1
MBH_VO_VVandermansMA_VV0
MBH_VO_stakenandermansMA_VV0
MBH_VO_onderbrekenandermansMA_VV0
MBH_VO_wijzigenandermansMA_VV0
8.1 Verstrekkingsverzoek onder andermans medicatieafspraak MBH_VO_VVandermansMA MBH_VO_VVandermansMA_MA
LET OP: dit is een reeds bekende MA maar dan met kopie indicator
MBH_VO_VVandermansMA_VV
8.2 Stoppen andermans medicatieafspraak MBH_VO_stakenandermansMA MBH_VO_stakenandermansMA_MA2
n.v.t
8.3 Onderbreken andermans medicatieafspraak MBH_VO_onderbrekenandermansMA MBH_VO_onderbrekenandermansMA_MA2
n.v.t
8.4 Wijzigen andermans medicatieafspraak MBH_VO_wijzigenandermansMA MBH_VO_wijzigenandermansMA_MA2
MBH_VO_wijzigenandermansMA_MA_techstaken
n.v.t

12.3 Inhoudelijke gegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens H. van XXX_Zutphen
Identificatienummer 999910498 [BSN]
Geboortedatum 8 jun 1954
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

12.3.1 MBH_VO_VVandermansMA

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_VVandermansMA_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T - 14 dagen om 09:00:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T - 14 dagen, tot en met T + 6 dagen
Ingangsdatum T - 14 dagen om 00:00:00 uur
Einddatum T + 6 dagen om 23:59:59 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Marcha van Partners
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code DICLOFENAC NATRIUM TABLET MGA 100MG (code = '8052' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code DICLOFENAC NATRIUM TABLET MGA 100MG (code = '22268' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T - 14 dagen, tot en met T + 6 dagen, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
Kopie indicator Ja
MBH identificatie MBH_VO_VVandermansMA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_VVandermansMA_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 09:00:00 uur
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 6 stuks
Geneesmiddel - primaire code DICLOFENAC NATRIUM TABLET MGA 100MG (code = '8052' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code DICLOFENAC NATRIUM TABLET MGA 100MG (code = '22268' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_VVandermansMA_MA
MBH identificatie MBH_VO_VVandermansMA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

12.3.2 MBH_VO_stakenandermansMA

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_stakenandermansMA_MA2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 09:05:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T - 5 dagen, tot en met T
Ingangsdatum T - 5 dagen om 00:00:00 uur
Einddatum T om 23:59:59 uur
Stoptype Het staken van een bestaande medicamenteuze behandeling. (code = '112161000146106' in codeSystem 'SNOMED CT')
Relatie naar afspraak of gebruik: MA MBH_VO_stakenandermansMA_MA1
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code LISINOPRIL 10MG TABLET (code = '26638' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code LISINOPRIL 10MG TABLET (code = '71587' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T - 5 dagen, tot en met T, 1 maal per dag 1 stuk, Oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_VO_stakenandermansMA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

12.3.3 MBH_VO_onderbrekenandermansMA

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_onderbrekenandermansMA_MA2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 09:07:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T - 60 dagen, tot en met T
Ingangsdatum T - 60 dagen om 00:00:00 uur
Einddatum T om 23:59:59 uur
Stoptype Tijdelijke onderbreking van medicamenteuze behandeling (bijvoorbeeld tijdelijk stoppen gebruik vanwege operatie). (code = '112171000146100' in codeSystem 'SNOMED CT')
Relatie naar afspraak of gebruik: MA MBH_VO_onderbrekenandermansMA_MA1
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code APACOF 250/250/50MG TABLET (code = '3891' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code ACETYLSALICYLZUUR/PARACETAMOL/COF TAB 250/250/50MG (code = '61433' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T - 60 dagen, tot en met T, 1 maal per dag 1 stuk, Oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_VO_onderbrekenandermansMA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

12.3.4 MBH_VO_wijzigenandermansMA

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_wijzigenandermansMA_MA_techstaken (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 09:10:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T - 7 dagen, tot en met T - 1 dag
Ingangsdatum T - 7 dagen om 00:00:00 uur
Einddatum T - 1 dag om 23:59:59 uur
Stoptype Het staken van een bestaande medicamenteuze behandeling. (code = '112161000146106' in codeSystem 'SNOMED CT')
Relatie naar afspraak of gebruik: MA MBH_VO_wijzigenandermansMA_MA1
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code FUROSEMIDE 40MG TABLET (code = '5967' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FUROSEMIDE 40MG TABLET (code = '16810' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T - 7 dagen, tot en met T - 1 dag, 1 maal per dag 2 stuks, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 2 stuks
MBH identificatie MBH_VO_wijzigenandermansMA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_wijzigenandermansMA_MA2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 09:10:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Relatie naar afspraak of gebruik: MA MBH_VO_wijzigenandermansMA_MA1
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Reden wijzigen of staken Te sterk effect (code = '112251000146103' in codeSystem 'SNOMED CT')
Geneesmiddel - primaire code FUROSEMIDE 40MG TABLET (code = '5967' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FUROSEMIDE 40MG TABLET (code = '16810' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_VO_wijzigenandermansMA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)




13 Scenarioset 9: medicatievoorschriften met verstrekkingsverzoek - overige elementen

13.1 Doel en verwacht resultaat

Doel Verwacht resultaat
Aantonen dat het systeem correct omgaat met de verbruiksperiode Het systeem kan omgaan met verbruiksperiode ingangsdatum, duur en einddatum.
Aantonen dat het systeem correct omgaat met overige elementen Het systeem kan omgaan met herhalingen en afleverlocatie.
Aantonen dat de gegevens in het systeem ontvangen kunnen worden (alle scenario's)

Het systeem biedt de eindgebruiker de mogelijkheid tot het inzien van de gegevens.

13.2 Scenario’s

Scenario Beschrijving MBH id MA id VV id
9.1 Logistieke verbruiksperiode MBH_VO_logistiekeverbruiksperiode_start_eind MBH_VO_logistiekeverbruiksperiode_start_eind_MA MBH_VO_logistiekeverbruiksperiode_start_eind_VV
MBH_VO_logistiekeverbruiksperiode_eind MBH_VO_logistiekeverbruiksperiode_eind_MA MBH_VO_logistiekeverbruiksperiode_eind_VV
MBH_VO_logistiekeverbruiksperiode_duur_dagen MBH_VO_logistiekeverbruiksperiode_duur_dagen_MA MBH_VO_logistiekeverbruiksperiode_duur_dagen_VV
9.2 Herhalingen MBH_VO_herhalingen MBH_VO_herhalingen_MA MBH_VO_herhalingen_VV
9.3 Afleverlocatie MBH_VO_afleverlocatie MBH_VO_afleverlocatie_MA MBH_VO_afleverlocatie_VV

13.3 Inhoudelijke gegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens A. van de XXX_Boschman
Identificatienummer 999912100 [BSN]
Geboortedatum 8 jan 1964
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

13.3.1 MBH_VO_logistiekeverbruiksperiode_start_eind

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_logistiekeverbruiksperiode_start_eind_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 11:00:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot en met T + 12 maanden
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Einddatum T + 12 maanden om 23:59:59 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001112 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Bertine van Doorn
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code Acetylsalicylzuur tabletmsr 100mg (code = '49484' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code Acetylsalicylzuur tabletmsr 100mg (code = '103039' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot en met T + 12 maanden, 1 maal per dag 1 stuk, Oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_VO_logistiekeverbruiksperiode_start_eind (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_logistiekeverbruiksperiode_start_eind_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 11:00:00 uur
Auteur Bertine van Doorn - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Acetylsalicylzuur tabletmsr 100mg (code = '49484' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code Acetylsalicylzuur tabletmsr 100mg (code = '103039' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Verbruiksperiode Vanaf T, tot en met T + 194 dagen om 00:00:00 uur
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_logistiekeverbruiksperiode_start_eind_MA
MBH identificatie MBH_VO_logistiekeverbruiksperiode_start_eind (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

13.3.2 MBH_VO_herhalingen

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_herhalingen_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 11:05:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot nader order
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001112 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Bertine van Doorn
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code FUROSEMIDE 40MG TABLET (code = '5967' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FUROSEMIDE 40MG TABLET (code = '16810' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot nader order, 1 maal per dag 1 stuk, Oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_VO_herhalingen (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_herhalingen_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 11:05:00 uur
Auteur Hans van Doorn - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Ziekenhuis Stitswerd
Te verstrekken hoeveelheid 30 stuks
Aantal herhalingen 5
Geneesmiddel - primaire code FUROSEMIDE 40MG TABLET (code = '5967' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FUROSEMIDE 40MG TABLET (code = '16810' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_herhalingen_MA
MBH identificatie MBH_VO_herhalingen (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

13.3.3 MBH_VO_afleverlocatie

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_afleverlocatie_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 11:07:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T + 1 dag, tot en met T + 10 dagen
Ingangsdatum T + 1 dag om 00:00:00 uur
Einddatum T + 10 dagen om 23:59:59 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001112 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Bertine van Doorn
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code FENETICILLINE CAPSULE 500MG (code = '17205' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FENETICILLINE 500MG CAPSULE (code = '41092' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T + 1 dag, tot en met T + 10 dagen, 3 maal per dag 1 stuk, Oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen')
Doseerinstructie 3 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_VO_afleverlocatie (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_afleverlocatie_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 11:07:00 uur
Auteur Bertine van Doorn - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 30 stuks
Geneesmiddel - primaire code FENETICILLINE CAPSULE 500MG (code = '17205' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code FENETICILLINE 500MG CAPSULE (code = '41092' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Afleverlocatie Dorpsrand 200,1256ZZ Ons Dorp
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_afleverlocatie_MA
MBH identificatie MBH_VO_afleverlocatie (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

13.3.4 MBH_VO_logistiekeverbruiksperiode_eind

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_logistiekeverbruiksperiode_eind_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 11:01:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot en met T + 12 maanden
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Einddatum T + 12 maanden om 23:59:59 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001112 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Bertine van Doorn
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code Acetylsalicylzuur tabletmsr 100mg (code = '49484' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code Acetylsalicylzuur tabletmsr 100mg (code = '103039' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot en met T + 12 maanden, 1 maal per dag 1 stuk, Oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_VO_logistiekeverbruiksperiode_eind (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_logistiekeverbruiksperiode_eind_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 11:01:00 uur
Auteur Bertine van Doorn - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Acetylsalicylzuur tabletmsr 100mg (code = '49484' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code Acetylsalicylzuur tabletmsr 100mg (code = '103039' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Verbruiksperiode tot en met T + 12 maanden
Beoogd verstrekker Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_logistiekeverbruiksperiode_eind_MA
MBH identificatie MBH_VO_logistiekeverbruiksperiode_eind (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

13.3.5 MBH_VO_logistiekeverbruiksperiode_duur_dagen

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_logistiekeverbruiksperiode_duur_dagen_MA)
Afspraak datum tijd T om 11:02:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot en met T + 150 dagen
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Einddatum T + 150 dagen om 23:59:59 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001112 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Bertine van Doorn
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code Acetylsalicylzuur tabletmsr 100mg (code = '49484' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code Acetylsalicylzuur tabletmsr 100mg (code = '103039' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot en met T + 150 dagen, 1 maal per dag 1 stuk, Oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_VO_logistiekeverbruiksperiode_duur_dagen (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_logistiekeverbruiksperiode_duur_dagen_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 11:02:00 uur
Auteur Bertine van doorn - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Geneesmiddel - primaire code Acetylsalicylzuur tabletmsr 100mg (code = '49484' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code Acetylsalicylzuur tabletmsr 100mg (code = '103039' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Verbruiksperiode gedurende 50 dagen
Beoogd verstrekker Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_logistiekeverbruiksperiode_duur_dagen_MA
MBH identificatie MBH_VO_logistiekeverbruiksperiode_duur_dagen (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)




14 Scenarioset 10: medicatievoorschriften met medicatieafspraak o.b.v. HPK of ZI-nr

14.1 Doel en verwacht resultaat

Doel Verwacht resultaat
Aantonen dat het systeem correct omgaat met voorschriften op andere geneesmiddelniveaus Het systeem biedt de mogelijkheid om voorschriften op HPK of ZI-nr niveau te ontvangen.
Aantonen dat de gegevens in het systeem ontvangen kunnen worden (alle scenario's)

Het systeem biedt de eindgebruiker de mogelijkheid tot het inzien van de gegevens.

14.2 Scenario’s

Scenario Beschrijving MBH id MA id VV id
10.1 HPK geneesmiddel MBH_VO_HPKvoorschrijven MBH_VO_HPKvoorschrijven_MA MBH_VO_HPKvoorschrijven_VV
10.2 ZI-nr geneesmiddel MBH_VO_ZINRvoorschrijven MBH_VO_ZINRvoorschrijven_MA MBH_VO_ZINRvoorschrijven_VV

14.3 Inhoudelijke gegevens

Patiënt
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens A. van de XXX_Boschman
Identificatienummer 999912100 [BSN]
Geboortedatum 8 jan 1964
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

14.3.1 MBH_VO_HPKvoorschrijven

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_HPKvoorschrijven_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 13:00:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot en met T + 150 dagen
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Einddatum T + 150 dagen om 23:59:59 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code XARELTO TABLET FILMOMHULD 20MG (code = '2214350' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code RIVAROXABAN TABLET 20MG (code = '100153' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code RIVAROXABAN TABLET 20MG (code = '138363' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot en met T + 150 dagen, 1 maal per dag 1 stuk, Oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_VO_HPKvoorschrijven (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_HPKvoorschrijven_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 13:00:00 uur
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 150 stuks
Geneesmiddel - primaire code XARELTO TABLET FILMOMHULD 20MG (code = '2214350' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code RIVAROXABAN TABLET 20MG (code = '100153' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code RIVAROXABAN TABLET 20MG (code = '138363' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_HPKvoorschrijven_MA
MBH identificatie MBH_VO_HPKvoorschrijven (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

14.3.2 MBH_VO_ZINRvoorschrijven

Medicatieafspraak
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_ZINRvoorschrijven_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
Afspraak datum tijd T om 13:05:00 uur
Gebruiksperiode Vanaf T, tot en met T + 150 dagen
Ingangsdatum T om 00:00:00 uur
Einddatum T + 150 dagen om 23:59:59 uur
Voorschrijver
Zorgverlener
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
Geneesmiddel - primaire code INDAPAMIDE SANDOZ TABLET 2,5MG (code = '14896087' in codeSystem 'G-Standaard ZI-nr')
Geneesmiddel - generiekere code INDAPAMIDE SANDOZ TABLET 2,5MG (code = '685410' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code INDAPAMIDE 2,5MG TABLET (code = '2941' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code INDAPAMIDE 2,5MG TABLET (code = '83593' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving Vanaf T, tot en met T + 150 dagen, 1 maal per dag 1 stuk, Oraal
Toedieningsweg Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 maal per dag 1 stuk
MBH identificatie MBH_VO_ZINRvoorschrijven (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
Verstrekkingsverzoek
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_VO_ZINRvoorschrijven_VV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1)
Datum T om 13:05:00 uur
Auteur Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Te verstrekken hoeveelheid 150 stuks
Geneesmiddel - primaire code INDAPAMIDE SANDOZ TABLET 2,5MG (code = '14896087' in codeSystem 'G-Standaard ZI-nr')
Geneesmiddel - generiekere code INDAPAMIDE SANDOZ TABLET 2,5MG (code = '685410' in codeSystem 'G-Standaard HPK')
Geneesmiddel - generiekere code INDAPAMIDE 2,5MG TABLET (code = '2941' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code INDAPAMIDE 2,5MG TABLET (code = '83593' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Beoogd verstrekker Apotheek De Gulle Gaper
Relatie naar medicatieafspraak MBH_VO_ZINRvoorschrijven_MA
MBH identificatie MBH_VO_ZINRvoorschrijven (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)




15 Documenthistorie

Datum Omschrijving
februari 2020 Draft